Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 2 часа, maxrpm написа:

Kилометрите засечени с GPS отговарят 1:1 с реалните с този размер. Смешното е че днес за 300км до първенец и обратно, изхарчи половин резервоар, което е пак 7,5/100 :) То ще излезе че градско е по - икономична... :D

 

Абе яд ме е, че не можах да дойда, ама на тема разход на гориво....една Хонда Джаз те бие по всички параметри. И по-малко върви, и до сега на дълго не ми е качвала над 4,7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, C2H5OH написа:

Абе яд ме е, че не можах да дойда, ама на тема разход на гориво....една Хонда Джаз те бие по всички параметри. И по-малко върви, и до сега на дълго не ми е качвала над 4,7

Беше готино , топличко и си изкарахме много яко, страшно много хора от всякъде, даже колите на два реда се паркираха. А иначе аз , като минах да оставя на Ники фланелката , като го чух колко пари е дал по предишните си коли и как в ок1 за 3000лв се наливат още 8000 за ремонти и се поизплаших, маи ще си я карам тая някво време , поне докато е толкова безпроблемна. 4.7 може евентуално да направи чисто нов дизел с 100-120, мен ми беше първо излизане на магистрала с тая кола и си карах с 15-16км . На връщане вече си карах нормално 13-14км . За мен е нормално , слаб мотор във високи обороти , яд ме е само че 120 ката върви повече , тя е силна към 3000 оборота , а тая на 3000 оборота се опитва да си помисли , че евентуално ще е добре да вземе да започне да тръгва да върви... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, maxrpm написа:

Беше готино , топличко и си изкарахме много яко. А иначе аз , като минах да оставя на Ники фланелката , като го чух колко пари за ремонти е дал по предишните си коли и как в ок1 за 3000лв се наливат още 8000 и се поизплаших, маи ще си я карам тая някво време , поне докато е толкова безпроблемна. 4.7 може евентуално да направи чисто нов дизел с 100-120, мен ми беше първо излизане на магистрала с тая кола и си карах с 15-16км . На връщане вече си карах нормално . За мен е нормално , слаб мотор във високи обороти , яд ме е само че 120 ката върви повече , тя е силна към 3000 оборота , а тая на 3000 оборота се опитва да си помисли , че евентуално ще е добре да вземе да започне да тръгва да върви... :)

4.7/100 е бензинов 1.3 мотор без турбо с 6 скорости. А пък аз нали вече съм пред пенсия, та 100-110 (60-65 мили в час). Тя и колата си е тип пенсионерска 😄 Честно казано Фелицията с 4те различни сини цвята вървеше повече на газ от синята Хонда дет карам сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

преди 7 минути, C2H5OH написа:

4.7/100 е бензинов 1.3 мотор без турбо с 6 скорости. А пък аз нали вече съм пред пенсия, та 100-110 (60-65 мили в час). Тя и колата си е тип пенсионерска 😄 Честно казано Фелицията с 4те различни сини цвята вървеше повече на газ от синята Хонда дет карам сега.

1.3 с 6 скорости ... Някой вярно си е повярвал , Мише ти си мастър на странните автомобили. Коя година е произведено това wanna be mustang small block ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, maxrpm написа:

  

1.3 с 6 скорости ... Някой вярно си е повярвал , Мише ти си мастър на странните автомобили. Коя година е произведено това wanna be mustang small block ?

2020. Трето поколение Хонда Джаз. Made in Japan.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, това нещо си го карал в Англия, при едни различни ограничения на скоростта, нали :D Asking for the record :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Манчо гледам вчера превъртя играта на Фабията. То виртуалното дърво, аха да се разцъфти от таблото. 1.2 110 к.с. бензин. Саше, няма да съжаляваш, ако я вземеш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PRR написа:

Мише, това нещо си го карал в Англия, при едни различни ограничения на скоростта, нали :D Asking for the record :P

Нее, под ограниченията. Нали казах, пред пенсия съм и карам пенсионерски автомобил.

Но от друга страна, миналата седмица се прибирах от Шотландия в най-якото задръстване. 620 км (385 мили) за без малко 9 часа. Разходът си остана толкова.

А на градско за разстоянията на Суиндън, който е колкото Люлин на площ над 5.5 не е качвала. Естествено пърформънса е като за 5.5 на градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, C2H5OH написа:

Нее, под ограниченията. Нали казах, пред пенсия съм и карам пенсионерски автомобил.

Но от друга страна, миналата седмица се прибирах от Шотландия в най-якото задръстване. 620 км (385 мили) за без малко 9 часа. Разходът си остана толкова.

А на градско за разстоянията на Суиндън, който е колкото Люлин на площ над 5.5 не е качвала. Естествено пърформънса е като за 5.5 на градско.

Мишо , ела до БГ , да си вземеш една ок2 VRS 2.0 с десен волан , че са по евтини , пък там няма и измислени еко глупости и вземи да хвърлиш тоя боклук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ID A написа:

Чичо Манчо гледам вчера превъртя играта на Фабията. То виртуалното дърво, аха да се разцъфти от таблото. 1.2 110 к.с. бензин. Саше, няма да съжаляваш, ако я вземеш. 

Ако говориш за Гената , с цялото ми уважение към него , човека е голям пичага, но той кола няма, аз също. Откакто карам този земеделски трактор , не се подигравам никому, казват ми Гената така си кара ... Не , брат, Гената толкова си може... А "биологичната зараза" си плаче за надин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ID A написа:

Хич не ми се обяснявай , пораснал си достатъчно, вземи си Suzuki grand vitara 3.2 бензин и не мрънкай , а като има вече улица от асфалт до вас , вземаш си една 120 ка и си караш настрани до магазина... :) Другия вариант е да намериш начин да изключиш 4х4 то на витарата и да си я караш само на задно, така пак си на врати до магазина... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си нов бег за Шкодата с емблема. Някой навит ли е да направим някоя щуротия със стария ? Още е функционален?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва не става за продаване , нали му изрязах средата с усилките. Мислех си да го метна в някоя кофа и да го гръмна там, ама ще се разхвърчат обелки от краставици и домати навсякъде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам , днес да си взема бега за ок2 , човека ми вади кашон огромен , вика това е за тебе наложен 148лв. Викам , брат аз чакам нещо малко , отваряме го , чуваме се с подател , оказва се че ми е пратила фарове , стопове и мигачи LED опушени за нещо си , дето стрували 700лв , ама били за Ямбол. Казвам на мацката :

 

- като ми върне човека бега , обади ми се , кажи Саше пратила съм го с тоя номер товарителница и т.н.

- няма никакъв проблем в Понеделник е при теб!

- братле първо не е сигурно че той ще го върне , никога не говори с такава сигурност за човек когото не познаваш

- няма как , той има наложен платеж за 700лв

- И кво от това ?

- Ми няма да го вземе.

- От къде знаеш , човека мое да си има кешовица и да си го сложи в хола , а вървят по 200-250лв

- Сигурна съм .

- Никога не бъди сигурна в нищо преди да го докоснеш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.04.2024 г. at 9:01, PRR написа:

Саше, аз бих експериментирал с продажба ;)

Реших , да не го гърмя , а да си ушия калъвка за възглавница , но може би няма да ми стигне плата. Някой ако има още един гръмнал или излишен от някаква кола, нека пише. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай! Това е експлозив! По-добре иди на село и го гръмни на някоя поляна. Не го разглобявай негръмнат!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, maxrpm написа:

Реших , да не го гърмя , а да си ушия калъвка за възглавница , но може би няма да ми стигне плата. Някой ако има още един гръмнал или излишен от някаква кола, нека пише. :)

Ако не съм го изхвърлил ще ти дам един от любимият ти Меган 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Logrus написа:

Ако не съм го изхвърлил ще ти дам един от любимият ти Меган 

Мегана е много кола , ей ся си говорих с Добрев и тъкмо му казвах че ако не беше еко3 бих го взел , сестра му така и така не го кара. Иначе ако имаш ще е супер! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ID A написа:

Внимавай! Това е експлозив! По-добре иди на село и го гръмни на някоя поляна. Не го разглобявай негръмнат!!!!

Споко , Ивчо , ако няма какво да гръмне ignitor- a няма да се отвори , даже вчера гледах някакви пичове се опитваха да гръмнат Airbag и да изстрелят топка за американски футбол и се оказа че с батерия 9v не става , няма сила да се отвори и излиза отстрани. Ще го изпера в пералнята , после ще го разчертая и ще си го ушия с полиeтиленов конец. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко ви е интересно , можете да видите защо меган 2 фаза 2 е най - добрата кола според Euro NCAP на 3:33

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, maxrpm написа:

aко ви е интересно , можете да видите защо меган 2 фаза 2 е най - добрата кола според Euro NCAP на 3:33

 

Аз ли нещо не разбирам идеята или ти си мислиш за Меган, а всъщност показваш Лагуна? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ghost_rider написа:

Аз ли нещо не разбирам идеята или ти си мислиш за Меган, а всъщност показваш Лагуна? 

Колите са едни и същи , мегана лично съм го виждал без броня, когато един камион я изкърти. Просто няма отделно видео с отделно дърво , за всеки автомобил ...Звучиш малко , като един приятел, като ходихме на вземаме старата ми Фабия:

- Абе тука у Враца нема ли кой да им оправи пътя , много дупки ...

- Това не е Враца , пустиняк, това е Мездра!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.