Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Марто развесели ме,ти си се Увъртел яко .

 

Радвам се , че предизвиквам положителни емоции у теб :tongue_2:  :tongue_2:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава това ДПФ в коментара на пепино, защото в гугъл ми излиза информация за пенсионно осигуряване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава това ДПФ в коментара на пепино, защото в гугъл ми излиза информация за пенсионно осигуряване :)

Хaхa, може и товa дa знaчи :D Инaче до колкото знaм товa е филтър зa твърди чaстици ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтър за твърди частици, да. http://en.wikipedia.org/wiki/Diesel_particulate_filter

 

Diesel Particular Filter. На немски не ми се търси как бехме.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здвавейте счупи ми се телевизора някой да знае добър сервиз в София ? търся добър сервиз където ще го оправят качествено,ако не намеря ще купувам нов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bgmaps.com/old/map.aspx?sid=f8cd868a16bf4b764e785e7d0633e15d&tip=1

 

Тук в бл. 65 има сервиз - търсиш Ицо.

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне и аз съм в района , ама не знам да има сервиз тоз блок , та да попитам Ицо да не е един среден на ръст рижав или по скоро русоляв къдрав момък и кара един син Хюндай , щот ако е същия сервиза е в бл. 20Б.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля  Юли и да му благодаря отново за страхотните клубни стикери много хубави са станали и се лепят без проблем  :doubleup:   .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля  Юли и да му благодаря отново за страхотните клубни стикери много хубави са станали и се лепят без проблем  :doubleup:   .

И аз очаквам да се класирам за няколко такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз очаквам да се класирам за няколко такива!

 

Ами поне вие сте си в София на някой от събиранията на Ним  може да донесе говори с него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието на Шкода - CLASSICCAR DAY 2014 с. Калояново. 30.03.

 

1016925626941296990355785769938n.jpg

 

1900448269413339903520458645823o.jpg

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още много яки снимки, но ще ги пусна утре, че днес се счупих от път, но пък деня беше уникален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЪжна новина за любителите на бързите автомобили, според мен:

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/03/31/2272144_micubishi_pensionira_lanser_evoljushun/

 

:(

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието на Шкода - CLASSICCAR DAY 2014 с. Калояново. 30.03.........

 

 

 

 

 Не се и съмнявам ,че представянето на шкода ще е на ниво. Браво на участниците. Събрали сте красавиците и сте направили страхотни снимки. Тошето да ги пусне, наистина сте манияци. Поздравления. :doubleup:  :PDT_Armataz_07:  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :doubleup:

 

 Не се и съмнявам ,че представянето на шкода ще е на ниво. Браво на участниците. Събрали сте красавиците и сте направили страхотни снимки. Тошето да ги пусне, наистина сте манияци. Поздравления. :doubleup:  :PDT_Armataz_07:  :flag_skoda:

 

Най-силно представена на ретропарада бе марката Шкода. Имаше и гонки на пистата, ама ние бяхме за изложението.

В началото Шкодите бяха разпръснати, защото пристигахме по различно време и всеки спираше където намери място.

Имаше един участък със зелена тревичка, преграден с подвижен парапет, с цел да не се паркират коли там. Собственика на комплекса дойде лично и ни каза да махнем заграждението и да наредим Шкодите. Специално за нас. :eusa_clap:

п.п. забравих да кажа, че Шкодите не останаха незабелязани и от екипа на Хоби ТВ.  Излъчихме представител, който даде интервю за телевизията.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май се побърквам :wacko_2:

Мераклисал съм се на нещо подобно..

http://www.mobile.bg/91392626908841125

Че защо не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам мои снимки, затова ще дам линк да усетите атмосферата на мероприятието. А и фотографията си е майсторска, според мен.

 

https://www.facebook.com/thebooot/media_set?set=a.857586510933567.1073741850.100000466774422&type=3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сега новините - говорят за запалената кола на Генка Шикерова. Тя карала шкодичка, гледам е била L&K... Запалили са хубавата Октавия...

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.