Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Абе усетих го, ама реших, че тотално съм дефектирал ... и го игнорирах  :sorry: Ама не било плод на болния ми мозък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е тресло цяла България.

Родителите ми в Стaрa Зaгорa, се обaдихa, че ги е порaздрусaло, инaче aз тук в пaркa не го усетих въобще.

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... инaче aз тук в пaркa не го усетих въобще.

 

Поздрaви!

 

Абе не само се усети, ами добре си ни разтресе ... прозорците си се затвориха сами . Хем съм на 1-ви етаж :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив и ГСМ-ите отказаха.

Паниката е гоУема работа :) Отдавна не се е случвало да разлюлее цяла България  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм , имаме си 3-4 нови немалки пукнатини по стените вкъщи :crazy:

 

Значи към Софето е било по-яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на първия етаж и го усетих доста силно земетресението. Всички полюлее се клатеха доста здраво. Не е шега работа. Гледам, че епицентърът е бил в Егейско море на 310 км от София с магнитуд 6.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 6я етаж не изглеждаше чак толкова фрапантно ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си на терасата, търкалям си мръвки по скарата и опаааа ... телефона звъни "как сте?" "Щоооо?"....... иначе казано нищо не усетихме, а уж планината усилвала трусовете  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епицентърът е в Гърция – на 320 километра югоизточно от София с магнитуд 6.5 по скалата на Рихтер, съобщиха от Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН. В Гърция е било усетено със сила 7.2 степен, югозападно от Александруполис. Епицентърът е остров Лимнос в Егейско море. 

Според Европейския сеизмологичен институт силата е 6.5 по Рихтер на дълбочина 15.8 километра.

Мобилните комуникации са затруднени. Столичният кмет Йорданка Фандъкова публикува в профила си в "Туитър", че засега данни за пострадали и разрушения в София няма.

 

 

dnevnik.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а уж планината усилвала трусовете  :sorry:

 

грешна ти е информацията, напротив, планината ги отслабва защото се отдалечаваш от епицентъра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си на терасата, търкалям си мръвки по скарата и ........

 

И си пийваш студена биричка ... как да се усети :wacko_2:  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе, не го усетих. По едно време си помислих че ми се завъртя свят когато тъкмо обядвах, ама не можах да го идентифицирам като земетресение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 По едно време си помислих че ми се завъртя свят когато тъкмо обядвах, ама не можах да го идентифицирам като земетресение.

 

Това ще да е било някакво въртеливо земетресение. Понеже Русе е далече е нормално земетресението да се изроди в такова.

 

Внимавай с бирите и ракиите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Русе се усети :) леко полюля.... отначало помислих, че нещо свят ми се е завило(явно в Русе сме се въртели) :D  и после видях въженцето на щората да се поклаща. Кучето ми както винаги ги проспива земетресенията.  :D

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И си пийваш студена биричка ... как да се усети :wacko_2:  :cheers:

Ко? Не

Аз не пия бре, аз само дегустирам.......пловдивска биричка, че от нея по-слабо се люлея  :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си посмял да миеш Ауди-то тогава - ще предизвикаш снеговалеж  :D 

Днес го измих и...земетресение!

П.С. утре сутрин ще мия шкодата и не ми се мисли :D

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колега от форума бяхме в колата, чакахме на светофар и доста отчетливо го усетихме (София). Отново изпитах онова изключително неприятно чувство :wacko_1:

В Пловдивско и Кърждали четох, че е усетено най-силно, дано нямат щети хората.

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го измих и...земетресение!

П.С. утре сутрин ще мия шкодата и не ми се мисли :D

 

Най-много да завали. Аз като мия в повечето случаи не след дълго ме пердаши дъжд. По закона на Мърфи.

А и в Пловдив сутрин мият, по-точно мокрят булевардите и колата става кенеф за нула време. :dash: Сигурно имат договор с автомивките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позна, снощи в Сф валя доста дъжд.

Иво може днес пак да отиде да измие аудито? :sorry:

Така и така живее срещу автомивката. 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.