Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

@maxrpm, да не би да са ти пуснали две двойни, а не две дълги кафета :) Тоест, две капсулки или каквото са направили :) И все пак... първо питай, преди да те заболи дупарата от цената ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах го вчера същото. Каза, че е поръчал 1 дълго и след това още веднъж от същото. Но не е коректно да заменяш дълго с двойно без да уведомиш клиента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'ми... Такава е политика или е недоразумение - всичко е възможно :) И аз преди около месец на друго място поръчах 2 нормални кафета и ми казаха 11лв, докато ги правят. Като чух сумата им казах, че няма да ги платя и си тръгнах, като им оставих кафетата да се правят :) Очаквах до 4-5лв да излезнат, но 11лв за две лаваци - не мерси, ще си купя една кофа от 15 литра с кафе за тия пари. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също пия дълго кафе и два дни пих кафета и в ресторанта , и на басейна и нито веднъж не ми донесоха или фактурираха двойно кафе .. интересно защо?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, maxrpm написа:

.... реших да мина на бири. ;)

За мен това беше голяма грешка ... поне на мен ми се отрази зле :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя после се извини жената, че го е объркала отначалото. После попита дали искам второто кафе същото като първото и ми каза че са 2 къси. Аз си викам все е тая

 

Що , бирата ли ти беше топла ?

преди 4 минути, The Best Forman написа:

За мен това беше голяма грешка ... поне на мен ми се отрази зле :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, две къси се водят "двойно кафе" и винаги е било на двойна цена ;) 

Ама ми се струва, че малко попрекаляваме с тази случка. Теб и без това повече ти харесва бирата, та не разбирам защо още го дъвчем :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, The Best Forman написа:

За мен това беше голяма грешка ... поне на мен ми се отрази зле :)

А като знам, че ти бира не пи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Izolini написа:

А като знам, че ти бира не пи...

На мен ми се отрази зле , че Сашко пи бира ;)

Инак на обяд с кифтаците е срамота да не преглътнеш таз вкусотия със студена бира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко си се държа като пичага през целия ден и сашко те попита какъв ти е проблема, ти не отговори. Нека не започваме тази тема, моля ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Сашко си се държа като пичага през целия ден и сашко те попита какъв ти е проблема, ти не отговори. Нека не започваме тази тема, моля ...

Ти сам ли ще си пуснеш "Сашето и Ванката" или да ги цитирам?

Изеънредно си ТЪП САШЕЕЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко , смени наркотиците , защото следващия път ще взема лекарство за добро поведение - права лопата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, The Best Forman написа:

Сашко , смени наркотиците , защото следващия път ще взема лекарство за добро поведение - права лопата!

Деня се води до 18:00 часа, после започва вечерта. А той СМС-а от извънземните го получи след 18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Izolini написа:

Деня се води до 18:00 часа, после започва вечерта. А той СМС-а от извънземните го получи след 18.

Така си мислиш .. неговия СМС сървър е зациклил и му флуди мрежата .. ако има следващ път ти го зачислявам (заедно с лекарството) , да видим колко ще изкараш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам , дали искам да дам 72 лв за части за колата , за да дойда следващия път , при хора , който вече 3 дни не могат да обяснят с думи прости, какъв им е проблема. Май ще си карам само на НИМ, а картофките по 5лв , ще оставя на вас! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт , че постоянно питаше докато обядвахме "защо ме би Васко тогава" обезмисля всякаква комуникация !

IMG-205379d0718357934e71e7db6f7823b8-V.jpg.5cc520cdf8231d3435d7847aaab24ed8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , питах , защото беше преди години и питах от чисто любопитство , за единия случай с гогата , помня , но за другия съм забравил и ми е интересно какво е било, помъчих се да се сетя ... И ти няма да помниш случай от преди 10+ години, да не мислиш че аз с това заспивам ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се мъчи , няма да можеш .. не защото са минали Х години .. и на другата сутрин да те бях питал , пак нямаше да се сетиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак такава малоумщина ли е било? Аз обикновено забравям най - лошите постъпки на хората, когато са безмислени. Както и да е , разбрахме се , разговора е безмислен , явно хората вече си ме вземат за мезе , след оная тема на малкия , която аз поисках да пусне. То даже и Емил ме попита защо ходиш при хора дето в форума те правят на смях , а на среща искат да те бият? Явно пича е прав... И аз се замислям.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, maxrpm написа:

И аз се замислям.

Недей, бе! Ще вдигнеш температурата, после какво правим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.