Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

В замунда има , ама колко работи не знам .

 

Видях го - в краен случай него ще ползвам, но все пак ми се иска ако може някое по-надеждно копие да си намеря.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го - в краен случай него ще ползвам, но все пак ми се иска ако може някое по-надеждно копие да си намеря.

 

http://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/57-windows-vista-direct-download-links#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мерси колега, и аз преди малко го открих това и тегля в момента файловете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е съвсем официален имидж от сайта на Майкрософт. Направих си бутващо DVD и като въведох серийния номер си разпозна, че трябва да се инсталира версия Business. Чудесна работа ми свърши. :D/ :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои да изкаже мнение, препоръки съвети за Къмпинг Градина. Събота и неделя пътуваме натам на палатки, за пръв път ще сме на палатки на морето. С групата не знаем какво да очакваме. Много силно ме вълнува и колата къде ще мога да я оставя и т.н. Ако някои има някакви скорошни новини да казва :)

Поздрави!

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да минете от към Черноморец,макар че и там пътя е за високопроходим автомобил!

:hello:  Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hobbytv.bg/news.php След 40-тата минута има репортаж за класик кар срещата от Узана миналия уиекнд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6319.0.html Идеална Шкода 100 за 400 лева 0887829198

Редактирано от mimy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

някой може ли да ме насочи, къде да проверя 7-DSG, което се слага за 2,0 TDI 140 коня на VW, дали е същото със S-tronic на Ауди, за същата моторизация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои да изкаже мнение, препоръки съвети за Къмпинг Градина. Събота и неделя пътуваме натам на палатки, за пръв път ще сме на палатки на морето. С групата не знаем какво да очакваме. Много силно ме вълнува и колата къде ще мога да я оставя и т.н. Ако някои има някакви скорошни новини да казва :)

 

Поздрави!

 

Аз със закъснение, предполагам вече не ти е актуално...но това ако не се лъжа къмпинг Градина е точно там, където навремето имаше едно място наречено "царски плаж"?

 

Преди години ходехме там с жена ми като си бяхме само двамата :) Супер приятно, неохранявано, спокойно и чисто местенце. Стигаше се като от асфалтовия път за къмпинг Градина (доста разбит по спомен) се отклоняваш в гората. 2009 и 2010 година влизахме там в офроуда със старата ни О2 и се справяхме с повече старание. Поради колите всяка година ставаше все по-зле, като през 2011 затънахме с предните гуми в едни пясъци, та идваха да ни вадят.

 

Последно бяхме там през 2012, като вътре бяха влезли само Форестъри, Ленд Роувъри и Рав 4-ки :) Доколкото знам вече "царски плаж" няма, къмпинг маниаците са превзели цялата ивица с каравани и палатки.

 

Миналата и тази година нямаме удоволствието да ходим на море :) Така че ми е любопитно да споделиш впечатления как е мястото тази година :) Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ще ме извините много, ама в момента си търся силиконов гръб за телефона(не само колите се правят от гадна пластмаса напоследък) и ми омръзна да срещам някаква странна непозната за мен дума.

Някой да знае що за животно е 'калъвчето'?
Сигурно и то като малкото кълваче се бори за място в този свят.
Защо обаче е K-лъвче, а не примерно S-лъвче ?
Или женското е ка-лъвче, защото кара Форд-Ка, а пък мъжкото е ес-лъвче защото кара S-класа. А сигурно тогава младежкото е M-лъвче, защото по-спортничко така го раздава?

И как ли е при калъвчетата - дали вкъщи за малкото се грижи повече мама калъвка или татко калъв?
Така и не разбрах какво общо имат тези малки калъвчета с мобилните телефони, но в края на краищата днешно време и кучетата имат GSM, защо и калъвчетата да нямат.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае що за животно е 'калъвчето'?

 

 

 

Аксесоар наречен "калъф", дето ти предпазва  супер  ГСМ-а  от нежелани физически  поражения  

Редактирано от biser.or
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аксесоар наречен "калъф", дето ти предпазва  супер  ГСМ-а  от нежелани физически  поражения  

 

 

Аа, Благодаря, точно това ми трябва протектор и калъф за един алкател, обаче то голяма тема се оказва като гледам - тия смартфони доста греят понякога и не ми се иска да ги затапвам откъм охлаждане, затова гледах някъде - калъфчета с дупки . Май това е моя избор.

:).

Мерси - то вярно, че сега като гледам калъВче - явно са имали предвид калъфче, но на толкова много места го прочетох, че си помислих - да не би да е нещо друго все пак xa-xa ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кой се занимаваше видеонаблюдение?

Трябва ми консултация за проста система от DVR и 3 камери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за пореден път се убедих, че на Българите нещо ни е много сбъркано. 

През нощта са откраднали един банкомат и е изхвърлен на улицата пред офиса и до 9 часа никой не се беше обадил в полицията. Всеки минава оглежда го и си продължава все едно нищо не е станало  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално? Българина е страхливо животно, наплашено от мутри, саморазправа, побоища и други. А всичко го чака него вкъщи, да изкара пари, храна, спокойствието и т.н. никой не иска да се замесва, защото после и съдилища, свидетели, глупости - държавата ще го прецака още повече. Ето затова никой не иска да прави нищо, защото няма смисъл. Дори може да обвинят него, че го е откраднал и да стане така, че после да обяснява, че няма сестра. Аз също бих го подминал, но не от страх, а защото просто няма смисъл. Има други балъци.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално? Българина е страхливо животно, наплашено от мутри, саморазправа, побоища и други. А всичко го чака него вкъщи, да изкара пари, храна, спокойствието и т.н. никой не иска да се замесва, защото после и съдилища, свидетели, глупости - държавата ще го прецака още повече. Ето затова никой не иска да прави нищо, защото няма смисъл. Дори може да обвинят него, че го е откраднал и да стане така, че после да обяснява, че няма сестра. Аз също бих го подминал, но не от страх, а защото просто няма смисъл. Има други балъци.

 

Поздрави

 

Страхотно мислене, адмирации  :eusa_clap:  :eusa_clap:  :eusa_clap:

И после ще чакат бълъци да ги оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така мислят 90% от българите, за съжаление. Факт е. Аз лично съм помагал няколко пъти и са ме псували за благодарност. Променил съм си мисленето към такова, каквото съм написал по-горе. Хората не са добри. Съжалявам.

 

А като кажеш на полицията и те си ги знаят кои са, защо са и накрая нищо. Чувстваш се герой. Имам много познати и приятели, които са ги хващали на улицата за поемни лица, без да знаят за какво иде реч. Свидетелствали са за всякакви сплашвания и са си навличали неприятности след това.

 

Не, мерси. :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на shaft мога да кажа, че съм бил в тая ситуация и бих си я спестил за в бъдеще.

 

Преди години с колега хванахме един иранец, който дърпаше синджири от вратовете на жени в кв. Лозенец.

Без да ви разказвам какви са подробностите, мога да кажа че на Развигор ме викаха поне 10 пъти. Тогавашния ми шеф мислеше, че се бъзикам с него и искаше да ме уволни защото не съм на работа.

Така, че и аз ще кажа: "не, мерси".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобен случаи - свидетел на престъпление - делото се точи с години. Викат го няколко пъти годишно от другия край на БГ, плащат му билета за влака и толкова. Длъжен е да се яви, щото ако се направи на треснат, накрая могат да го доведат принудително с белезници... И само защото човек тогава е решил да направи добро и се е разписал, че е съгласен да свидетелства... Вече съжалява, незнам колко години минаха но продължават неволите...

 

Не е от страх, поне при мен не е. Просто съдебната система в БГ е такава, че няма начин да излезнеш от досега с нея без да си скъсиш живота с определено количество години. Независимо дали си виновен, невинен или просто случаен свидетел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.