Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Омръзна ни. Но не е само София. И не е само България. Не че това ме успокоява де  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъним на 311 да идват, да ги оправят дупките!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудо е с тия дупки!

Преди двадесетина дни за два дни срезах три гуми в областен град в провинцията.Нямам думи!Поне с чакъл могат да запълнят дупките,гадовете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една зверска се е отворила на колелото на Цариградско за летището. На слизане към летището, под моста. Така се метнах вчера, направо се зарадвах че зимата си карам с тенекиените джанти и дебелите гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай сигнали към столичен инспекторат. По главните артерии ги запълват с онази смес за студено запълване, като временно решение до стопляне на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та тая дупка е от две седмици поне, ако не и повече. Всеки път като минавам има коли на аварийки след нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай сигнали към столичен инспекторат. По главните артерии ги запълват с онази смес за студено запълване, като временно решение до стопляне на времето.

В Гео Милев по улиците по които се движи градски транспорт са ги запълнили. Но като гледам качеството не е със студен асфалт, а просто с изстинал асфалт!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една зверска се е отворила на колелото на Цариградско за летището. На слизане към летището, под моста. Така се метнах вчера, направо се зарадвах че зимата си карам с тенекиените! джанти и дебелите гуми.

То там май навсякъде са цъфнали зверски дупки. На качването от Малинов към Цариградското също има зейнала еб@си ямата :|
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, набързо да питам - предните ми говорители какъв размер са? По нета нищо не ми излиза качествен отговор... Примерно 170.3 или 165.3 (задните са 165.3 100%, аз си ги монтирах за първи път въобще и са такива).

 

Благодаря!

 

Ето снимка на вид:

20140825_162616.jpg

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6" или 165 мм. има една уловка обаче , ако сменяш с някакви афтърмаркет вземай само на 45 мм. дълбочина ... в тоз размер най-често се срещат Pioneer и Hertz.

Има още нещо , ако не намериш преходници режеш оригиналния говорител да остане само гривната , обръщаш го на обратно и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, искат да ми подарят за рождения ден в събота ето това чудо за предна линия (аз си се навих пък, защо не):

http://aval-bg.com/3/Hertz+DSK+165

 

Прочетох доста, навих се, доволен съм от задните херцове, които сложихме преди две години вече :) Общо взето отзад ги сложихме без адаптори, направо на ламарината на вратата ги хванахме хубаво - има ли някакво значение за свиренето това нещо изобщо (басът е много хубав по моите критерии - свирят доста добре)???

Задните са точно тези: http://aval-bg.com/7/Hertz+DCX+165.3(не съм доволен, че са накуп пищялка и мид в едно, ами трябвало да взема отделни, за да са пищялките горе, сега е малко глухо, обаче с комбинация с предните съм много доволен как свирят - кефят ме максимално).

 

Общо взето трябва и адаптори да си поръчам направо (да мога да продам оригиналните, да не ги режа):

http://aval-bg.com/170/%D0%90%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+16.5%D1%81%D0%BC+VW

 

Та, нещо такова... Това ли ще им бъде всичко? Предната линия искам да я направя както трябва с адаптори и т.н., защото ми е по-близо до мен и да не ме дразни :D

 

Поздрави

 

ПП: Защо до 45мм да са само?

 

ПП2: На 45 са тези: http://aval-bg.com/1050/Hertz+DSK+170.3

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да вкараш на 65 ще опре в релсата на стъклоповдигача и отделно ще стои кората под напрежение и ще скърца ... аз съм така в момента от почти година и скоро ще ги сменям с такива на 45 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А задните как влезнаха? Там... защото съм с ръчкии!!! Нямам ел. стъкла и... нито тропат нито чукат нищо и дори не е опънато нищо - перфектно паснаха :) Значи по-скоро тия ли:

http://aval-bg.com/1050/Hertz+DSK+170.3

 

Ама пък са 170.3, дали ще има мизерия това?

 

Поздрави

 

ПП: те тия са еднакви с другите, само разликата е дълбочината и 170.3 към 165.3...?

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще влязат бре , колко са 5 мм. то ако вземеш преходник със сигурност ще има място може и да го тунинговаме , инак аз съм си плювнал ей ТЕЗ

И да задния ръчен повдигач е с една релса в средата и имаш цяла врата като дълбочина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали, добре че питах... :) Щях да имам нещо, което няма смисъл от него :) Не ги обичам тия неща, направено на ръба... или да става точно или да не става и това е - средно положение като донякъде става... не ме кефи. Искам го перфектно :) Така, че за сега на тоя черния херц съм се спрял 170.3 (сега Жоро /Psycho/ ако четеше, че той целия е с херцове... :D ).

 

А тоя "пионерчето", което си го наплювал, не са ли някак слаби? Тоест не е ли по-хубаво това черното херцче?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз на повече от 20 не вдигам волумето , а и сегашните ми Херцове са горе-долу толкоз ... то мощността на плейера е 50W :sorry:

Сега загледах размерите и тез 170 мм. са външния диаметър на ламарината , а мембраната е стандартна , демек ще си влязат в стандартен преходник .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) Аз на болерото не знам колко е, но сегашните ако ги надъня до край с малко по-висок тон мога да си говоря с тоя до мене... проблема е, че липсват басите... трябва да дам на болерото максимално бас, за да се усеща нещо, пък не искам да е така.

 

Благодаря много за помощта!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци , не искам да ти развалям рахатлъка , ама много вероятно проблема да е в Болерото ... ако искаш бас едно малко усилвателче и по-сериозни колонки или тубичка и те така ... това са фабричните плейери .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнее.. като настроя на задните да пеят само - дънят доста бас... но ако е само на предните - направо е плачевен басът, а пищялките ще накарат глух да "прочуе" :) Та такава е работата... Повече са средните и високите... и пищят доста. Дори едно приятелче го забеляза това нещо и ми бъзика настройките на болерото за звука и намали пищялката до минимум, средните ги сложи на 2-ра позиция от най-ниското и басът до дупка... и вика е така е добре :D Дъни малко гадно... а като го пусна кротко и все едно слушам моно... не ме кефи... за разлика от тях задните имат бас доста, като пипна кората и вибрира готино... при предните леко потреперва само.

 

Ще видим какво ще стане - нали са аванта... :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, струва ми се, че снимката на Октавията на masterOne при клубните гордости на началната страница някакси не седи естествено, може би не е оразмерена правилно, но има нещо гнило. На вас как ви се струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Въпрос на сфазиране ... аз това упражнение така и не го научих и въртя плюс и минус докато ми хареса звука на нещо познато после само газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм слушал в тоя час... хардуеристите слушаха повече... :D Реших, че няма да правя хардуер и не слушах... сега си патя от тая работа :D 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, климатика на О2 (без климатроник) на колко градуса външна температура се включва, тоест работи на охлаждане ? Питам, защото ми се струва, че ще бера ядове и с него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.