Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Черните номера не бяха ли Сф ?! 

 

Добре дошъл, Мишо! :)

 

Добре заварил.
 
На тате първия Трабан беше СВ първо, после СК, след като го намля едно 1000 МВ пред нас, на малките 5 кьошета, а моята първа и единствена Жигула беше СД 5554, 72ри набор. Между другото за пръв път карам толкова нова кола. Не ми се беше случвало до сега да карам 98ми набор аФтомобил. Не че не му се отпра гърнето вчера.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една питанка имам. Възможна ли е замяната на информационния дисплей на ОК2 между скоростомера и оборотомера? Да му се случи от малък и монохромен да стане голям и цветен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с цялото табло, дисплеят самостоятелно - не. Обаче на О2 не знам да има цветен фис/макси дот. 

Това са вариантите :

Maxidot.jpg

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва имах в предив под цветен. Извинявам се за грешката и заблудата. Значи таблото... Благодаря за бързите отговори ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво става, но много ми цикли форума! 

Така ще е още 2-3 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз все още не мога да си сменя паролата.

Изпрати ми мейл със съобещнието за грешка, което получаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо Мише! Хау ар ю, бро?  ;)

 

Файн, тенкс. Уъркинг хард.

 

Една питанка имам. Възможна ли е замяната на информационния дисплей на ОК2 между скоростомера и оборотомера? Да му се случи от малък и монохромен да стане голям и цветен?

 

Цветен Велко на Ок3 и на Супербията. Пък и той не е съвсем цветен. Мога да го снимам и да го постна. Днес им се радвАх в гаража.

 

P.S.- Абе къФ е проблема с форума, щот при мен няма проблеми.

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ингилизите всичко е толко бавно и не можеш да разбереш , че форума по някога цикли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От месец получавам грешка, че няма намерени нови мнения. Нито от вкъщи, нито от  работа, нито от таблета, нито от телефоните, нито от лаптопа мога да видя новите мнения.

Интересното е, че профила ми в Ауди клуб България се 'счупи' по същия начин преди половин година и никой не може да даде обяснение от какво е. Има колеги там, които имат същия мистериозен проблем.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ингилизите всичко е толко бавно и не можеш да разбереш , че форума по някога цикли :D

 

Аре стига ве, интернеда ми е 50 Mbit/сек. Фърчи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Женева ще бъде представена Октавия RS230  с 230 коня и Шкода Фабия Монте Карло.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво старва с форума? Жестоко циклене пада, когато работи  :wacko_1:

От няколко дена и аз го забелязвам. Днес форума го нямаше за няколко часа следобеда
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка време е да го боядисаш и ти! :doubleup: Ама тези 230 кончета ти отдавна ги прехвърли!В твоя чест трябва да пусна по-специална версия :flag_skoda: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена и аз го забелязвам. Днес форума го нямаше за няколко часа следобеда

...

Редактирано от Mishelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.