Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Мен ако питате ограниченията са малки ... не знам в друга държава дали може да се види кола в насрещното по магистрала , да се пренася цяла холна гарнитура през 6 ленти при наличен подлез и колоездачи в крайна лява лента на магистрала , а за нарушенията на пешеходците ... те са безкрайни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двадесет и пет години свободия минаха, след още двадесет и пет нещата ще започнат да си идват на мястото, както в тая Германия, която все даваме за пример ;).

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От КАТ са си оставили добра вратичка да припечелват допълнителни средства ... гледам сутринта чисто нов Супърб (не съм много на ясно 3 или ФЛ на 2) с регистрация СА****ТХ , а ТХ серията мина преди година и половина ... явно хората са склонни да дават пари за да не си гледат колите с това недоразумение СВ :D

 

П.П. Да ме прощава админа с неговата СВищовска регистрация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От КАТ са си оставили добра вратичка да припечелват допълнителни средства ... гледам сутринта чисто нов Супърб (не съм много на ясно 3 или ФЛ на 2) с регистрация СА****ТХ , а ТХ серията мина преди година и половина ... явно хората са склонни да дават пари за да не си гледат колите с това недоразумение СВ :D

 

П.П. Да ме прощава админа с неговата СВищовска регистрация

Вероятно е бил 2ФЛ, тъй като днес беше премиера на 3 в Чехия!

 

10856689_899410596776908_663293599194204

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам всеки от нас когато види знак, с който не е съгласен (заради едно или друго) да спре до него, да слезе от колата и да го събори на земята - ей тъй, да не пречи и на него, и на останалите участници в движението. Лошото в този сценарий е, че няма да останат знаци в България, колеги. :) Правилно е когато забележим такъв знак, да уведомим съответните органи за това, а не да не го спазваме (много често и системно).

Е за това няма да стигнем Германия никога ,защото  всичко ни е объркано ,говоря за мозаците.... Без да обиждам никого!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате ограниченията са малки ... не знам в друга държава дали може да се види кола в насрещното по магистрала , да се пренася цяла холна гарнитура през 6 ленти при наличен подлез и колоездачи в крайна лява лента на магистрала , а за нарушенията на пешеходците ... те са безкрайни.

 

Що бре Гена? Аз примерно ако карах Вартбурга още, с кеф бих си турнал СВ. Да ми напомня за едно време, черните номера и на тате първия Трабант.

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре Гена? Аз примерно ако карах Вартбурга още, с кеф бих си турнал СВ. Да ми напомня за едно време, черните номера и на тате първия Трабант.

Черните номера не бяха ли Сф ?! 

 

Добре дошъл, Мишо! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черните номера не бяха ли Сф ?! 

 

Добре дошъл, Мишо! :)

Това беше СанФранциско - сегашното СледОколовръстното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, бихте ли дали мнение.

https://www.youtube.com/watch?v=rSmmoWBvQGY&feature=youtu.be

Акумулатора ли е? На 7 години(зими) е. Вчера сутринта и вечерта запали без никакъв проблем и индикация за нещо нередно. Както се вижда на клипа всичко е нормално до контакта и вече след като завъртя няма пауър да завърти. Дисплея след като завъртя започва да се губи и да се появява. Значи преди някъде около месец пренатегнах Т-образния болт на минусовата клема на акумулатора и го скъсах, сега съм я стегнал с една проста скоба, държи си добре и е стегнато. Съмнява ме да е от това, но все пак Ви го казвам. Акумулатора си е този с който дойде количката. Погледнах окото и ми се вижда зелено, редовно си го проверявам и не съм видял промяна.

Понеже не съм чак толкова на ясно електрически, с мултицета може ли да се провери акумулатора?
Ако я закача на диагностика ще си каже ли? И ако да някои в/около Надежда с кабеляк?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време жигулетата беше СТ1442.

120ката беше култ АА4499

ПП АА беше софийски номер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатор. И аз бях така, на 7 години, единия ден си пали и няма нищо нередно, на следващия няма никой вкъщи. Дала е фира някоя клетка на акумулатора. И при мен окото си беше зелено.

За проверка, трябва товарна вилка. Акумулаторът ти си има напрежение, но без клетка стартовия ток му идва в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми заприлича на Skoda 100C :)

 

http://www.businessinsider.com/project-titan-what-is-apple-car-2015-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора ли е? На 7 години(зими) е. Вчера сутринта и вечерта запали без никакъв проблем и индикация за нещо нередно. Както се вижда на клипа всичко е нормално до контакта и вече след като завъртя няма пауър да завърти. Дисплея след като завъртя започва да се губи и да се появява. Значи преди някъде около месец пренатегнах Т-образния болт на минусовата клема на акумулатора и го скъсах, сега съм я стегнал с една проста скоба, държи си добре и е стегнато. Съмнява ме да е от това, но все пак Ви го казвам.

Да де, но от лоша маса на акумулатора (пукната кербовка) при мен не се зареждаше акумулатора и  да ти кажа, много е вероятно точно от това да е. С мултицет мериш, докаот клатиш масата и ако има промяна- познай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз надявам се мога да попитам тук... какво мислите за това китайско чудо? Дали ще пасне на октито и до колко ще се държи добре.. ще може ли да се управлява от волана и дали ще вади добър звук ....  :)

 

http://www.heepaa.com/en/pro_detail.asp?P_ID=674&proname=SKODA%20OCTAVIA%20HP-8905&menu=4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Оказа се акумулатор. Поръчах и е монтиран нов - Exide Premium 64Ah пали си супер. Може и да си въобразявам, но все едно работи много по-добре. Старият и оригинален е Varta (направих му разни снимки на кат. номера, ако някои се интересува мога да ги кача).
Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате сервиз в София за боядисване на броня? Трябва и да работи с ДЗИ.

Погледнах в белия списък, но намерих само сервиз, който е чак в Елин Пелин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах допир с Топес и за сега съм доволен, но не съм сигурен дали работят с ДЗИ. Много чаках, но пък не беше само боя а и други работи. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах допир с Топес и за сега съм доволен, но не съм сигурен дали работят с ДЗИ. Много чаках, но пък не беше само боя а и други работи. Поздрави!

В списъка на доверените сервизи са. Мерси колега! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате сервиз в София за боядисване на броня? Трябва и да работи с ДЗИ.

Погледнах в белия списък, но намерих само сервиз, който е чак в Елин Пелин.

Ветек !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.