Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Аз бих качил на Амбишън и 1.4 150кс,което според мен е прилично като разлика в парите. Все пак след време ще трябва и да се продава, пък и двигателят поне да е идея по-пъргав за това купе..

Макар,че за мен О3 е достатъчно голяма, единствено, ако се возят отзад трима е кофти за средния. Багажникът и на половина не съм го пълнил.Пък в изпълнение L&K в някои области ще превъзхожда базов С3, в други ще му отстъпва. Не знам, всеки си избира, и двете са яки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Колега, най-голямото предимство на Супърба не е оборудването, а базата. По-голямото междуосие и по-широката следа коренно променят пътното поведение. В допълнение мястото на втория ред е несравнимо. Да, на О3 също не е малко, но удоволствието да сложа малката на седалката зад мен и тя да не може да ме рита е несравнимо. Да не говорим за това, че жената се изляга, в буквалния смисъл на думата, на задната седалка с опънати крака.

 

Но всяко нещо си върви и с недостатъците. Паркирането на тоя автомобил в града хич не е лесна работа. Да, има камери, парктроници и сие, но мястото просто го няма  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но удоволствието да сложа малката на седалката зад мен и тя да не може да ме рита е несравнимо.

Ето тук ме убеди! Моята е научена да пази,но заради това че возя сутрин още две хорски деца не смея с Окти, да не я цапат, карам ги в мега стар Ярис.

 

Плюс минуси имат и двете, зависи от целта. Подозирам на дълъг път Супърба изгрява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено силата му не е в градските условия. Това е автомобил за пътуване, не за висене в градските задръствания. Не, че не го може де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук ме убеди! Моята е научена да пази,но заради това че возя сутрин още две хорски деца не смея с Окти, да не я цапат, карам ги в мега стар Ярис.

 

Плюс минуси имат и двете, зависи от целта. Подозирам на дълъг път Супърба изгрява...

 

Слагаш по едни калцуни и караш децата с Октавията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са извращения. Превръщаш се в роб на вещите. Сещам се за някои такива екземпляри и направо ми става жал за тия дето се налага да ги търпят ;) Опс, отклоних се от темата  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Анджък" :) Горе-долу 4-5 пъти годишно зареждам (аз) течност за чистачки, която излиза по-скъпо от това.

:plate_offtopic: Да не си правиш кафето сутрин с нея ;)

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_offtopic: Да не си правиш кафето сутрин с нея ;)

Мне, но обичам да си пръскам, като малко детенце и да се кефя как “цикват“ дюзите! Е...разбира се, не го оставям да ми светне или да пресуша казанчето, но зимата заминава доста бързо едно казанче. Лятото не слагам. Бъркам си я в “гаражния завод“, слагам нокът от прилеп, малко слуз от жаба , едно-две хапчета простенал, за да няма проблеми със струйката зимата и става много хубава! Сваля и най-големите вредители, има налягане на пожарникарски шланг от хапчетата (из)простенал.

 

В кафето не знам как ще е, трябва да се пробва - добра идея е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Да се похваля, че и аз си поръчах нова Шкода Октавия. Гледам, че някои по-горе са представяли ъпдейти по тяхните поръчки и срокове за доставка. Къде ги следите тези дати? Има ли някаква централизирана система? Иначе си поръчах следната конфигурация.

Октавия Комби, Стайл + Вижън паке и още няколко опции като адаптивен круз асистент и автоматични къси и дълги светлини. Двигателя е 1.4 TSI 150 к.с. Автоаматик.

Ще се радвам ако ми дадедете ползена информация за предимствата и недостатъците по тези двигатели, както какво мога да очкавам от тях и като представяне, и като  евнтуални проблеми. Чувал съм за проблем с веригата на мотороа но не съм запознат изобщо със самият двигател и версиите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, но обичам да си пръскам, като малко детенце и да се кефя как “цикват“ дюзите! Е...разбира се, не го оставям да ми светне или да пресуша казанчето, но зимата заминава доста бързо едно казанче. Лятото не слагам. Бъркам си я в “гаражния завод“, слагам нокът от прилеп, малко слуз от жаба , едно-две хапчета простенал, за да няма проблеми със струйката зимата и става много хубава! Сваля и най-големите вредители, има налягане на пожарникарски шланг от хапчетата (из)простенал.

 

В кафето не знам как ще е, трябва да се пробва - добра идея е!

Тази смеска най-вероятно смазва и дюзичките добре, както и маркучите от казанчето до тях :mafia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! И даже дюзите вдигат самолета! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега в снимка.бг като не става да се хостват снимки, тогава къде? Човек да не може да се похвали :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега в снимка.бг като не става да се хостват снимки, тогава къде? Човек да не може да се похвали :-)

Пробвай с img-share.eu обикновено винаги работи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с img-share.eu обикновено винаги работи!

Мерси, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, моето чакане завърши! Поздрави на все още чакащите... Наздраве!P_20161127_095716_p6kxPq35_sredna.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве!

Честито и много да и се радваш!Струвало си е чакането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш,много е хубава!

 

И номерът и е супер ;)

 

Какви екстри/двигател й сложи?

 

Мерси, колега! Екстрите: панорамен шибидах, безключово отваряне и палене, адаптивен темпомат, изход 220 волта на гърба на подлакътника, биксенона си е май сериен за РС, (направо съм очарован от него и завиващите фарове - мечта), ел.предно стъкло, кожен салон, Болеро със Смартлинк, (не се поддържа обаче за БГ май), не поръчах навигация от Шкода, защото имам на Sygic доживотен лиценз, а и ъпдейтването на карти от официалния производител..., сега някой да не каже, че е на цената на течност за чистачки :-) Шафте, това беше за теб хахаха. По-нататък, ел.задна врата, осветление в краката отпред и отзад, сензор за умора на водача, или както там се казва, ъъъъъъ стикери на Шкода Форум България, дават едни 20 коня отгоре... Горе-долу това беше, май. Мотора е по-малкия - 184 к.с. два литра, автоматик. Аааа да, типтроника се командва от волана, което е супер гот. И друго много готино нещо, което го няма Рапида - като си закача телефона със Синия зъб и си пусна Спотифай, мога да сменям песните от волана, преди при Рапида - само от телефона, което е гадно, защото сваляш погледа надолу. Та така... Доволен съм след първите стотина км. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, моето чакане завърши! Поздрави на все още чакащите... Наздраве!P_20161127_095716_p6kxPq35_sredna.jpg

Честито! Най-после при теб :)

Много безаварийни и приятни моменти да имате с бялата красавица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.