Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Истинско разочарование


Bondo

Recommended Posts

Ако искаш мога да помоля администраторите да пуснат един DMS Bondo - да ти помогнем с SMSи да си купиш едни задни колони, че ти е голямa драма?

 

ps. точно това ще правя днес - скара на поляната на Калояново, а преди това ще се радвам на ергономичните седалки и 4те канала на Суйнга в Йетито, по път за Събора ;) Може и едно плажче да направя преди барбекюто! 

 

Кое е красиво и кое грозно - за всеки е различно, но на всеки би му направило впечатление - слабия мотор, липсата на задни колони и дървените седалки!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    16

  • mishoo

    14

  • Bondo

    13

  • shaft

    9

Най-активни дни

Най-много писали в темата

Ако има такава възможност да помогнат колегите , бих бил много благодарен ! :) П.С. Хладилника ти , ако е голям, отвори го и влез вътре да охладиш малко.. или врътни сервото на йетито да се успокоиш, виждаш ми се неспокоен. Това е форум ,всеки има правото да изказва мнение и да изтъква недостатъците на колите спрямо разбиранята си . Ако имаш излишна енергия не е нужно да я показваш тук,гледам и в други теми показваш каква чат нинджа си, запиши се на спорт , или нещо по -полезно.. Без лоши чувства , О3-то е прекрасен автомобил с малко недостатъци, не съжалявам за покупката , за мен това с колоните е цигания, но това е положението.. Темата се изчерпа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до мотора , не съм състезател , стига ми мощността и ако влагам средства в мощен двигател , няма да е йети,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Миналата година така се разочаровах аз от Горение - 1000лв дадох за празен хладилник - как може да са такива търговците, една студена бира да не сложат...

А представяш ли си, ако отваряйки хладилника, вътре имаше едно кашонче - 6 бирички, Старопрамен...примерно :)

10 лева - не повече, но помисли, дали пък няма да ти стане едно драго на душата и да се изкефиш още повече на покупката, да се похвалиш на кой ли не и да пратиш хора там, защото си доволен. Малък жест, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря, че се събразихте със забележката ми и не дооспамихте темата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.