Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моят Супърб 2012 ТДИ


Kograman

Recommended Posts

Потърси и тук - http://www.cars-equipment.com

Аз гледах за Октавия 2 ФЛ и намерих за 399€ комплект преден, заден и странични + модул и копчета. Демек за 400€ колата почва да се самопаркира... Не знам за Супърб какви неща има и на каква цена, но не пречи да поогледаш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 308
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Kograman

    133

  • shaft

    29

  • Milen Dimitrov

    23

  • Цецо75

    20

Най-много писали в темата

За да може да се визуализира и предния парктроник на Болерото, трябва да се смени модула на самия парктроник.

Новият модул ще има вход за още датчици, а именно тези отпред. Също така ще има още един изход за пищялка, тъй като са с различни тонове, за да се разграничават от водача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите които ще вложиш в преден парктроник, можеш да купиш на жена ти една колица на старо с естествен парктроник - "дрън". Това в рамките на майтапа, но наистина съм убеден, че филма е страшен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 300-400лв ми се струва нормална цена за да получа задоволителен резултат.  Ще звънна днес  до тези : https://www.eldibg.com/parktronics/parktronic-systems/parktronik-oem-senzori-beli

 

Да видя те какво ще кажат по въпроса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това идеално ще подхожда на Голф 3ка. При теб ще е като да си сложиш ледове на пръскалките. Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Нещо различно спрямо заводското, няма как да сложа на колата. Може да се примиря на 98% съвместимост.Това не пречи да се информирам,не се знае от коя шапка ще излезе заека .

Редактирано от Kograman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде зимата, дайте съвет какви гумени стелки да си взема?Да са дълбоки от тип лиген, т.е да събират стопеният сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен гумените стелки, може да се сложи и стелка на тунела отзад - прагчето в краката на средното место при задната седалка. Става много добре и струваше 10тина лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гуми на 3,1 атм и студеното време, задната кора започна да поскъцва. Дайте идея как да го преборя това. Мислех си да  сложа в каналите където се допира кората с пластмасата някаква лента, уплътняваща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуми на 3,1 атм и студеното време, задната кора започна да поскъцва. Дайте идея как да го преборя това. Мислех си да сложа в каналите където се допира кората с пластмасата някаква лента, уплътняваща?

Защо си с такова налягане ?!?

Постоянни 5 човека и багаж за тях ?!?

Иначе, е малоумно...

Нормално, е 2.4 атмосфери, дори 2.2-2.3!

Пише го на капака, за резервоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото гумаджията се престара. В понеделник сутрин в трафика, нямах време да спирам. От тогава е в гаража. Подозирам, че дори и нормализирани, тази коричка ще ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В каналите където се допират кората и пластмасата. По ревюта от Русия на модела, си казаха за това.Друго слабо място, зимата след автомивка, да не се прибират огледалата,защото замръзват механизмите, и когато се разпънат се обръщат, и чупят пластмасовата капачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални от ЕТ, 70лв за 4 броя ;)

Моят го продадох с тях, за 5 години не бяха мръднали.

Два пъти вземам от ЕТ и се къса шофьорската за една зима. Явно официалните обувки им разказват играта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100%, да! Аз преди карах с официални обувки и много бързо късат стелката... Сега, може би, защото е автомат и единствено на едно местенце имам протрито, но стелката си е напълно здрава две години вече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изз...кажа и аз. С комплект гумени стелки, закупени от ЕТ карам вече трета година ще стане, и имам само протъркано на шофьорската (на десното краче). Пробито нямат. Не ползвам текстилни през лятото (мразя ги, събират много прахоляк) и мисля, че ще устискат поне до края на тази зима преди да ги сменя с нови. Възнамерявам да са пак от ЕТ.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изз...кажа и аз. С комплект гумени стелки, закупени от ЕТ карам вече трета година ще стане, и имам само протъркано на шофьорската (на десното краче). Пробито нямат. Не ползвам текстилни през лятото (мразя ги, събират много прахоляк) и мисля, че ще устискат поне до края на тази зима преди да ги сменя с нови. Възнамерявам да са пак от ЕТ.

 

Поздрави

Едно към едно, е и при мен.

И да, официалните обувки, не им се отразяват много добре, но ще изкарат и тази зима.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен на десното краче е дупката,но пак от ЕТ ще си купя.Ползвам ги целогодишно,тези изкараха четири години...но дупката е вече две годишна и ме дразни.Стелките на останалите места са без забележки.Мокетените и аз не ги обичам.В багажника също съм с гумена,оригинална,пасваща на релсите за застопоряване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето разбра,че ще слагаме зимните гуми и зимните стелки,и се оправи :)

Ще и сложа и аз гумените стелки за зимата. Лятото не миришат ли на гума, като стане 32+ градуса, и колата стои на слънце?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.