Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

На 19.10.2022 г. at 14:56, niki написа:

Голямо мъртвило е настанало тук.... 

ако инфлацията не ми е унищожила доходите

Ами ти си то написал ;)

 

Просто иде зима (за съжаление тежка). Много несигурна е обстановката с тази война...

 

Тепърва идва отоплителен сезон, нарастващи сметки, който си има ученик/ци да избутва, Коледа итн итн...

 

Всички с нормални и чисти доходи сме на stand by с часовниците ;)

 

До края на годината не мисля да вкарвам кинти в това хоби. Този месец МПС-то достатъчно ме "приби" - месечна вноска + каско + обслужване + полиране и нанасяне на керамика, че вече почти 3г изкара след първото нанасяне...

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

@niki

Не, но покрива абсолютно всички критерии, за да не го продавам :

 

- абсолютно всеки ден е в COSC допустимите +2 +3 сек за 24ч.

- 28800 bph сравнително гладък sweep на секундната стрелка

- Swiss Made, мноооого прилично изработен кейс. Хубав циферблат, хем семпъл, хем ако се вгледаш има доста заигравки. 3-ен антирефлекс, с чудесна видимост. На китката се усеща като нещо стабилно/качествено, без да клопа верига, да скубе итн.

- Става за ежедневен бийтър, но също така се връзва добре с ризка или за малко по-официални събития...

- Като габарити е в моят "sweet spot" 42-44mm.

- Корона на винт, която се завива като в масло и 200м WR, достатъчно да не го мисля при плуване, шнорхелинг и лек дайвинг през лятото.

 

И все пак пуснал съм го в Олх-а, ако някой извади 850 лв (цена без коментар), го "женя" и скачам на следващия... ;)

 

 

Редактирано от digitalundgrd
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този часовник за 850 лв граничи с подарък. Лошото е, че за него си трябва стабилна ръка. Не става за тънки (или меки) китки. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ви пускам мизерни снимки, но вие ме познавате вече. Часовникът е откровение. Marinemaster 300m автомат sla047 limited edition. На два месеца е. Говори се, че моделът ще бъде спрян и заменен със значително по-скъп. 

IMG_20221025_161826.jpg

IMG_20221025_161716.jpg

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На живо е в пъти по-хубав, но и с добри снимки не може да се види. Нито на клип, нито на снимка може да се добие представа колко е добър. Магьосници са Сейко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този в олх е Sbdx017, който е в производство от 2014/5 до 2017. И него обмислях защото е по-красив ама с този продавач от Ботевград и с кофти рейтинг реших да не се занимавам. Преди него е Sbdx001, който е от 2000 г. до 2014/2015. И двата са с Хардлекс, sbdx017 е с diashield покритие. Най-красиви са старите, които са с метален лакиран безел инсърт и надпис маринмастър. От 2018 насам са сегашните със сапфир и керамичен безел. Новите нямат надпис маринмастър. По някое време от миналата година по новите изисквания на исо 6425 слагат лум отстрани на датата и махат ограждането на датата. 

 

Редактирано от niki
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък направих поръчка за нещо, но няма да пристигне до няколко месеца, така че ще си понося още малко Мандалата. Засега съм я обявил само в стрелките, ще видя дали да не я пусна още някъде, но засега не бързам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.10.2022 г. at 15:50, niki написа:

Този път се постарах повече. IMG_20221027_154804.jpg


Честито Ники !

Хубаво е човек да си сбъдва желанията !

Знам, че поне от две години плакнеш око по този часовник.

Е, не е със зеления цифер, но е попадение и не мисля че ще страдаш много B)

С кеф да си го носиш и да му се радваш !

 

П.П. Фотографията продължава да е енигма за теб :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина фотографията е енигма за мен, защото цифера е зелен. ? 

В крайна сметка не отговарям на социалистическия идеал за всестранно развитата личност. 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, niki написа:

Явно наистина фотографията е енигма за мен, защото цифера е зелен. ? 

В крайна сметка не отговарям на социалистическия идеал за всестранно развитата личност. 


Хахаха, сега като ми каза, увеличих снимката до “безкрай” и я разгледах на различна светлина ;)

Еми, зеУен е цифера …:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Боре написа:

Еми, зеУен е цифера …:rolleyes:

Ако не е под лампа или под слънце, изглежда черен. 

IMG_20221028_125114.thumb.jpg.5c0e3541647ff2ab029c4fa933f200ab.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на Алиекспреса, моля! От далаверските намаления на 11.11 си викнах един китаец - Aesop, aventurine цифер, турбийон и сапфир стъкло срещу 560 леа  ?

Screenshot_2022-11-02-07-19-55-299_com.android.chrome.thumb.jpg.5461d46d8a401ead9529f4089aac56f9.jpg

Screenshot_2022-11-02-09-14-56-379_com_miui.gallery.thumb.jpg.7c39fb972eac430df193de8ddc3f1c60.jpg

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стуцарио къде на шега, къде на майтап си направи добра колекцийка от часовници, с които да разнообразява...

 

И като стана дума за "китайски черен петък", дали тук в БеГе (Жуляни,Гюлян) ще има нещо интересно на хубаво промо в края на месеца? Някой да е попадал на инфо ? Друг път гърмят реклами - блек фрайдей до -50% у-а, а сега май затишие покрай "кризата" нищо не се чува :)

 

В този ред на мисли, пускам една ексклузив оферта за Victorinox-a само за този форум : 650 лв.  (на цената на кварцов)

 

@Боре и @Izolini си спомням, че проявяваха интерес навремето като го купих, но просто не се срещнахме на цена ?

Към момента за мен остава единствен вариант да продам сегашния, за да скоча евентуално на следващ, защото не искам да имам повече от 1 часовник, при все че така губя почти 50% от това, което платих преди 6м за него...

 

Show must go on ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е супер... Жалко, че ще ми е голям. И аз го харесвам този модел, но с моята фина китка, просто не е за мен. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, digitalundgrd написа:

@Боре и @Izolini си спомням, че проявяваха интерес навремето като го купих, но просто не се срещнахме на цена ?

Нямаше къде да се срещнем, ти не го продаваше ?

Благодаря, че си се сетил, но горе добре си го написал 

На 22.10.2022 г. at 14:28, digitalundgrd написа:

Всички с нормални и чисти доходи сме на stand by с часовниците ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, digitalundgrd написа:

Аааа вадя компромати от юли още :

Виноват, проспал съм го

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

Виноват, проспал съм го

После кат ти кажа , че си заспал Ой са сърдиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, The Best Forman написа:

После кат ти кажа , че си заспал Ой са сърдиш ?

Вече не мога да ти се сърдя, с твоя вековен опит винаги си прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, digitalundgrd написа:

Стуцарио къде на шега, къде на майтап си направи добра колекцийка от часовници, с които да разнообразява...

 

И като стана дума за "китайски черен петък", дали тук в БеГе (Жуляни,Гюлян) ще има нещо интересно на хубаво промо в края на месеца? Някой да е попадал на инфо ? Друг път гърмят реклами - блек фрайдей до -50% у-а, а сега май затишие покрай "кризата" нищо не се чува :)

 

В този ред на мисли, пускам една ексклузив оферта за Victorinox-a само за този форум : 650 лв.  (на цената на кварцов)

 

@Боре и @Izolini си спомням, че проявяваха интерес навремето като го купих, но просто не се срещнахме на цена ?

Към момента за мен остава единствен вариант да продам сегашния, за да скоча евентуално на следващ, защото не искам да имам повече от 1 часовник, при все че така губя почти 50% от това, което платих преди 6м за него...

 

Show must go on ?


Както се казваше в една реклама: Ей това чукане, чаках :D

Давай банкова сметка - нито ще го гледам, нито ще го мисля !

Мой е и само мой !!!

На останалите кандидати, са им малки …, китките !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Боре написа:


Както се казваше в една реклама: Ей това чукане, чаках :D

Давай банкова сметка - нито ще го гледам, нито ще го мисля !

Мой е и само мой !!!

На останалите кандидати, са им малки …, китките !!!

Оферта си е от всякъде... Дебела... Китко... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.