Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Аз пък се чудя, дали да се навия на този бартер, за Костенурчето ...

 

 

image.thumb.png.e5f304744b169623712fcf172c028164.png

 

Проблемът е, че както знаете, вече си имам син дайвър, 300 метра.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    755

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

преди 5 минути, Stucata написа:

@Боре, не е лош Тритонът, става за внасяне на разнообразие :)

 

 

 

Именно !

Точно това ми беше идеята - да е мааалко поне, по-различен !

А, да не говорим, че до момента това е единственото смислено предложение, по отношение на Костенурчето !

 

преди 7 минути, Pijomir написа:

Не си заслужава, според мен. 

 

Защо бре, механиката е като на новата ти придобивка - Уордо, казано на чист шопски :P :D

Освен това е 45 мм, а това ми липсва :rolleyes:

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Боре написа:

 

Именно !

Точно това ми беше идеята - да е мааалко поне, по-различен !

А, да не говорим, че до момента това е единственото смислено предложение, по отношение на Костенурчето !

 

 

Защо бре, механиката е като на новата ти придобивка - Уордо, казано на чист шопски :P :D

Освен това е 45 мм, а това ми липсва :rolleyes:

Не ми харесва. А и не е като на уордо - моят е COSC... :P

 

Иначе ако на теб ти допада, по-добре го смени. Бая време не можеш да го продадеш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@БореАтакувай, не е лош. Ако е с 22 междулъгово имаш и готина синя гума за него. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pijomir написа:

моят е COSC

Да, тук има разлика, защото в Шайна бухат т.нар. elaboré, което ако механиката е Селита (а не ЕТА), означава "Special" grade (това е техния аналог), като освен точността, която при Спешъла е от +/- 7сек до +/-20сек (т.е. има настройка в 3 позиции, вместо в 5 както е при Премиум грейд и COSC), основната конструктивна разликата с Премиум-а и COSC-a е антишок системата, която е "Новодиак" при Спешъла и "Инлаблок" при Премиум-а и COSC-a. Е, да и декорацията на механиката е level up при Премиум-а и COSC-a, но тези разлики струват на потребителя около 1000лв разлика между твоя и Тритона, Пижо ?️ Ти си по сметките и ще ни кажеш дали е оправдано ?  Аз пък ще те изпреварят леко и ще кажа, че ако механизмите не са видими, това предимство отпада, а точността на механиките, които не са COSC често са в рамките на 5-6-7 секунди отклонение, а при добър късмет и още по-точни. Така че малко си е маркетинг това с Коск-а... Не го отричам, че е гъдел, разбира се, ако е в рамките на стандарта, но въпросът е за какви пари си правиш гъдела. В случая е на цената на още един Щайн например, а повярвай ми два щайна дават повече кеф от един уорд ? ТАКА ЧЕ, СМЕНЯЙ ГО, ДА МУ СЕ НЕВИДИ!!!???? Аз давам 750лв., ако наистина е чисто ново състоянието му ?

 

@Боре, преди 3 години щях да купя Тритон 100атм, който имаше много яка разцветка със синичко и оранджаву ? Много го исках, ама не помня, защо се разминахме...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stucata написа:

Да, тук има разлика, защото в Шайна бухат т.нар. elaboré, което ако механиката е Селита (а не ЕТА), означава "Special" grade (това е техния аналог), като освен точността, която при Спешъла е от +/- 7сек до +/-20сек (т.е. има настройка в 3 позиции, вместо в 5 както е при Премиум грейд и COSC), основната конструктивна разликата с Премиум-а и COSC-a е антишок системата, която е "Новодиак" при Спешъла и "Инлаблок" при Премиум-а и COSC-a. Е, да и декорацията на механиката е level up при Премиум-а и COSC-a, но тези разлики струват на потребителя около 1000лв разлика, Пижо ?️ Ти си по сметките и ще ни кажеш дали е оправдано ?

 

@Боре, преди 3 години щях да купя Тритон 100атм, който имаше много яка разцветка със синичко и оранджаву ? Много го исках, ама не помня, защо се разминахме...

А, има и други разлики в качеството на материалите и частите... Но не би си заслужавало, ако тоя CW не беше доста евтин, всъщност. Излезе ми около 2к с разни отстъпки... А имало сезонни разпродажби, за които не знаех. На тях може и до 40% отстъпка да изкяриш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Pijomir написа:

има и други разлики в качеството на материалите и частите

Дрън-дрън...? Айде, давам 750лв., пращай ми го по пощата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

@БореАтакувай, не е лош. Ако е с 22 междулъгово имаш и готина синя гума за него. 

 

Не е Ники, 24 е междулъговото...

 

Тритоня ми го предлага един момък, на чист бартер за Костенурчето. Иначе, го е обявил за 899 левове.

Всъщност, единственото което ме изкушава, е размера. Е, механиката не е лоша, но не е нищо особено.

Чудя се, дали не е време да намаля цената на зеУенио, пък да видим.

 

П.П.Току що погледнах, че пича го е продал ! Значи, нямам драми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stucata написа:

Дрън-дрън...? Айде, давам 750лв., пращай ми го по пощата ?

Хахахаха, ахахахахаха, ще ме уморите :D

 

Уордо е обречен да отлети, просто @Pijomir все още не си признава ;)  

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от щайна съм много доволен! Супер омаж на Съба! Мнооого добра изработка, направо невероятно като се има предвид, че е под 1000лв. Ако пипнат точно два детайла - корона и закопчалка, пак ще си купя същия модел!  Между другото, вече използват 904 стомана, кат колегите от Ролекс ?

 

@Боре, уордо пали джапанките ???

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, Stucata написа:

 

 

@Боре, уордо пали джапанките ???

Не, пичове, тоя път не сте познали. Досега не съм имал друг часовник, на който абсолютно всичко да ми харесва(освен цената, защото до момента повече от 1100 лева не бях давал за часовник). Наистина не мисля, че този път ще го продам бързо. Вероятно доста ще се задържи при мен, освен ако нямам нужда спешно от пари(да не се стига до там...).  Часовникът е наистина страхотен, снимките не могат да го пресъздадат. 

 

Мисля да се пробвам да се откъсна от това хоби. Само и Океануса да продам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрях цигарите от раз... А  пушех повече от 15 години. Ако го реша, ще го направя... :P

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Pijomir написа:

Спрях цигарите от раз...

Оффф, хахаха...??? Часовниците са в пъти по-пристрастяващи, най-малкото защото не са вредни ? А и е супер мъжко хоби. А цигарите са просто тъп порок. Аз също съм бивш пушач, така че не ми ги разправяй тез на мене ???

 

п.п. продавай океАНУСА и лорда и си пак в играта ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ще опитам за повечко време да не сменям. 

 

Иначе Океануса съм го пуснал за проджаба от известно време, но има някакъв пич в стрелките, който наводни с Океануси раздела за втора употреба. Все пак няма като моя модел, плюс това моят е най-запазен, така че се надявам да ми излезе късмета. Лошото е, че един от плюсовете при мен е наличието на гаранция, но изтича след 2 месеца... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна Сертина на хоризонта - 43мм, титаний, с керамична вложка (за пръв път). 

https://m.youtube.com/watch?v=Y4cB1ie_lKM

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За успокояване на страстите ви качвам вристшот на един много як часовник, който притежавам вече три години и половина и продължавам да му се наслаждавам и до днес. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

За успокояване на страстите

Че те не са нажежени. Просто Пижо си вярва, че няма да смени Лорда, а той, горкият, е пътник вече, ма само Пижо още не го знае ? Нищо, аз вече му търся достоен заместник ?@niki, евала за постоянството! 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.