Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Не ме кефи чак толкова... И не е COSC механизъм. :D

 

В допълнение - ще ми е голям малко + че е доста скъп... 

 

https://www.certina.com/en/watch/ds-action-diver/c0326074405100

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    755

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Не го отдавам на постоянство, а на това, че ме кефи. Сейковците са голяма работа, що се отнася до това да направиш голям часовник да се носи като доста по-малък. 

ПП Продава се часовникът от снимката. Няма следи от носене, гаранция към Гюлиян до юни-юли тази година. Пълен комплект. Има всички модерни работи - блутуут, комби верига, радио сверяване, фотоволтаик, лек е като перце цена 280 лв. 

IMG_20210629_144009.jpg

IMG_20210629_144019.jpg

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, niki написа:

Не го отдавам на постоянство, а на това, че ме кефи. Сейковците са голяма работа, що се отнася до това да направиш голям часовник да се носи като доста по-малък. 

ПП Продава се часовникът от снимката. Няма следи от носене, гаранция до юни-юли тази година. Пълен комплект. Има всички модерни работи - блутуут, комби верига цена 280 лв. 

IMG_20210629_144009.jpg

IMG_20210629_144019.jpg

И аз продавам едно касио... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми е съюнително - хем нов с пълни 5 години, хем го продава за доста ниска цена, а може да го върне по принцип до 60 дни... 

 

И подмина този въпрос. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Pijomir написа:

Нещо ми е съюнително - хем нов с пълни 5 години, хем го продава за доста ниска цена, а може да го върне по принцип до 60 дни... 

 

И подмина този въпрос. 

Стуцан го е подпукал и него, ама той по-лабав психически от теб и го е пуснал на пазарЯ ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Pijomir написа:

Определено ще мо е голяма Сертината

А, ето, че вече го обмисляш. Правилно правиш! :)

 

@digitalundgrd, просто не можеш да поискаш повече от 1300лв. на Лорда. Ако съм на лов за такъв, аз бих дал максимум 1000 лева. Айде 1100, ако е чистак бързак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stucata написа:

А, ето, че вече го обмисляш. Правилно правиш! :)

 

 

Тая Сертина има много неща по нея, които изобщо не ми харесват - размерът е най-малкия проблем. Определено не се и замислям за нея, макар че първото ми бегло впечатление беше положително, заради което и писах, че е не е лоша.

 

@digitalundgrd, тоест пичът е ваш познат? Ако е, посъветвайте го да го върне часовника, ако е на под 2 месеца. Ще му вземе повече пари със сигурност.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е “проблемът” с Christopher Ward. Или се възползваш от опцията да го върнеш, или го задържаш и е вечно твой, защото продажба на вторичния пазар означава огромна загуба. Много добри часовници, но се обезценяват ужасно - като всяка бюджетна марка

 

И все пак, никой не си купува Christopher Ward, за да му бъде последен часовник в живота. Даваш едни пари за часовник от тая марка, губиш голям процент от тях, в процеса крастата те е хванала още по-лошо и… си купуваш Oris, а след това - още по-скъпи неща ???

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, FCB4Life написа:

Ей това е “проблемът” с Christopher Ward. Или се възползваш от опцията да го върнеш, или го задържаш и е вечно твой, защото продажба на вторичния пазар означава огромна загуба. Много добри часовници, но се обезценяват ужасно - като всяка бюджетна марка

 

И все пак, никой не си купува Christopher Ward, за да му бъде последен часовник в живота. Даваш едни пари за часовник от тая марка, губиш голям процент от тях, в процеса крастата те е хванала още по-лошо и… си купуваш Oris, а след това - още по-скъпи неща ???

Бях го казвал и преди - няма Oris, който да ми харесва... :) Ролекс и Тюдор - също, макар да има някой и друг модел, който да ми допада(но не и дотолкова, че да дам толкова пари... :) ).

 

Единствено от луксозните бих взел няколко Омеги, но за такъв часовник трябва да събирам доста време... :)

 

CW-то ми допада много и мисля да се задържа на него повечко време. Дали след това ще мина на някоя Omega или ще се откажа на хобито, зависи от финансовото ми състояние най-вече. Но това ще го мисля нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Pijomir написа:

бих взел няколко Омеги

Ей това вече е приказка! Продаваш Лорда, теглиш един бърз кредит и ставаш безсмъртен с една красива Омега на китката ?️

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stucata написа:

Ей това вече е приказка! Продаваш Лорда, теглиш един бърз кредит и ставаш безсмъртен с една красива Омега на китката ?️

Е, да, ама не... Макар да ми харесват часовниците и да се подхлъзнах с това хоби, си имам други приоритети... Да тегля кредит за часовник!!! Никога!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, FCB4Life написа:

И все пак, никой не си купува Christopher Ward, за да му бъде последен часовник в живота. Даваш едни пари за часовник от тая марка, губиш голям процент от тях, в процеса крастата те е хванала още по-лошо и… си купуваш Oris, а след това - още по-скъпи неща ???

Абсолютно !!!

 

А има и друг вариант - да си правиш колекция от 1-2, максимум 3 хилядаркови часовници, защото … обичаш да ти е шаренко, на ръката и на душата :D

Като мен и Ники - моите са около 10, Ники май е с повече …

Пък някой ден, като се налудуваме, ще скочим и ние при батковците ;)

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Боре написа:

....

Пък някой ден, като се налудуваме, ще скочим и ние при батковците ;)

Такъв ден (поне според мен) не се очаква скоро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За @Борене знам, но аз съм планирал за 40тия след две години да избухна с нещо сериозно, но още не съм избистрил концепцията, какво да бъде. Идеи много, лакомо око - Брайтлинги, Омеги, грешници, не мога да се реша още и да определя целта. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кака Джени се е докопала до heavy hitter в пряк и в преносен смисъл. В пряк, защото тежи 250 грама ?:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Сheers, братя! ?

 

1647034104364.thumb.jpg.96cf19562106a23d4ee9b7c85ec38d90.jpg

Хахаха, Касиото е култово, обаче композицията ми е прекалено … ХафроХамериканска и то нисък левъл - Куийнс, Бронкс, Бруклин …, в нашия случай - кв.Христо Ботев, Люлин, Обеля !!!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata, моите пари са в банката. :) Освен една композиция с отворен браузър на банковата ми сметка да направя... :)@Боре е прав по-горе... Малко е прекалено... Поне да беше заринал целия под със столевки. :)

 

Тамън навреме купих Уорда...

Capture.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Pijomir написа:

@Stucata, моите пари са в банката. :) Освен една композиция с отворен браузър на банковата ми сметка да направя... :)@Боре е прав по-горе... Малко е прекалено... Поне да беше заринал целия под със столевки. :)

 

Тамън навреме купих Уорда...

Capture.JPG

Чудесно, тъкмо като му се нарадваш, ще можеш да го продадеш на добра цена, а може и да си без загуба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.