Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

преди 17 минути, sauber написа:

сме активизирали агенти из половин европа

Активизирйте един и за мен, моля ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.6k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    770

  • Stucata

    686

  • niki

    351

  • Боре

    236

@sauber

Много те моля и за мен един.

За мен един такъв:

image.thumb.png.40f695131ae1f3dfee601db59a485f1d.png

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, niki написа:

Жертви на маркетинга. ?

Като нямаме истински, поне да си имаме играчки ? А само да вметна, от вчера или от днес Спийдмастърът поскъпна с поредните 700-800 лв, за да чукне 14000лв. В рамките на 3 месеца го увеличиха с над 1000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Pijomir написа:

Аз на Омега само ей такова бих си взел

Някой ден се разходи до Съборна и разгледай на живо омегите. Ще си промениш мнението. На снимка/клипчета не впечатляват много от моделите им, ама на живо ти текват лигите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ако мога, на всеки ще свърша работа. Чакам инфо в събота сутрин :) Не знам какво пе е положението. На Прима Виста изглежда, че ще е трудно вреждането...

Иначе да, не са нищо особено. Но изглеждат яко. А и цената им си кореспондира напълно с това, което получаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, sauber написа:

Пичове, ако мога, на всеки ще свърша работа. Чакам инфо в събота сутрин :) Не знам какво пе е положението. На Прима Виста изглежда, че ще е трудно вреждането...

Иначе да, не са нищо особено. Но изглеждат яко. А и цената им си кореспондира напълно с това, което получаваш.

Виж ги първо останалите колеги. Аз не държа толкова, макар че съм фен на кафявото и Мисия Сатурн изглежда яко. Пиши все пак, ако има някакви варианти. Ако не, гледам, че няма да са лимитирани и ще пуснат пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един червен беше стигнал 41000 GBP... Тролят скалпърите... :D Никой не смята да плати толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много ясно, че тролват ? Ама за 1500 ще може да се препродават, ако серията все пак се окаже лимитирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sauber написа:

Да продадат як обем

Според мен ще разпродадат всички бройки, с които са заредили "подбраните" магазини. Въпросът е дали след това ще има и второ, и трето, и т.н. зареждане или все пак серията се окаже лимитирана.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://onedrive.live.com/?authkey=!AKyfuJa-deuo1Ic&id=E755B8562D19054B!2386&cid=E755B8562D19054B

 

Малко нормални снимки от оперативната агентура в Лисабон ?

Редактирано от sauber
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че щели да дават по два на човек максимум. Сестра ми е в Рим и ще видим дали ще ме огрее. И да си знаете - вие сте виновни, гадове такива. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз, да, лимита ще е 2 на калпак. Което как се контролира...аре да не коментираме :D

Иначе ако ти вземе се радвай. Извинявай, ама 500 кинта за някакъв качествен часовник с як дизайн и готино послание - сделка си е. Особено в днешно време, дето 500 лв. са таман никви пари... Според мен е можело да ги пуснат на почти двойна цена със същият успех.

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, niki написа:

И да си знаете - вие сте виновни, гадове такива

Моля! ? Няма защо да ни благодариш толкова сърдечно, но все пак приемаме благодарностите! ?

 

@sauber, дори само заради официално положеното лого на Омега си струва ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, с кеф бих си взел коя да е разцветка - много ми допаднаха всички. Симпатична машинка е определено, а за тея пари...е смех направо.  Жалко, че го няма тук. Ако бях в щатите в момента, можеше да се полакомя за цялата "колекция". Там и без т'ва ще са още по-тънка лайсна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ората одят да си купуват долни гащи по 2лв. от пазара в Одрин, ние ще ходим за някви часовници. First world problems ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.