Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    761

  • Stucata

    685

  • niki

    346

  • Боре

    236

Слава Богу, че голямата китка го купува, че като видях цената се зачесах където не ме сърби. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Слава Богу, че голямата китка го купува, че като видях цената се зачесах където не ме сърби. 

Нали... И мен ме засърбя, ако трябва да съм честен... За тия пари този часовник е чист подарък. :D

И при мен станаха малко повече часовниците и даже продавам единия, та не е сега момента, но ако бях с 1 часовник по-малко, щях да взема Викторинокса, независимо от размера... :)

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Викито, вече е при татко B)

Сега остава, като се прибера вкъщи, да си го оразмеря !

Часовникът е истински подарък на тази цена ! 

Отделно, че буквално е като нов !

Светльо, благодаря още веднъж !

 

П.П. Както се пее в любимата ми песен на Румънеца и Енчев: А, аз съм влюбен и не мом да спим ...

П.П.2. Ице, мноооого изпусна :P

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Боре написа:

П.П.2. Ице, мноооого изпусна :P

Ти си скрупульозно подреден и си пазиш вещите, и до мен ще стигне, и пак ще изглежда като нов ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах :) Аз мисля, че го бях писал тук - покрай мен всички приятели/познати винаги ме дебнат като тръгна да продавам нещо... Хем знаят, че ще е в ТОП състояние, хем на много добра цена ;)

 

Радвам се, че му хареса на Борето, а и той си го беше заплюл още в началото. Със здраве да се носи!

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.11.2022 г. at 11:00, digitalundgrd написа:

Стуцарио къде на шега, къде на майтап си направи добра колекцийка от часовници, с които да разнообразява...

 

И като стана дума за "китайски черен петък", дали тук в БеГе (Жуляни,Гюлян) ще има нещо интересно на хубаво промо в края на месеца?

1. Да, направих малка колекция от евтини часовници, за да си правя разнообразието :) Взех 2 НАТО каишки на Омега и още 4 от vadostrap, за да стане мешавицата на макс. Днес се разбрах с otof от strelki.info да ми изработи 1 каишка от питон и една от кожа син лак за турбийона. Ако имате впечатления от каишките му, споделете.

Screenshot_2022-11-05-18-12-33-289_com_miui.gallery.thumb.jpg.80703a3373a8bb1d0d5669f415ad27ef.jpg

IMG_20221105_181319.thumb.jpg.833b5b9ac556d3ac01f46884a4474aa0.jpg

 

2. По темата с намаленията - 100% ще има. Винаги има. Няма как да няма баш щото сме в криза. Поне така си мисля. Ако не намалят цените, нямат шанс за добри продажби във времена като сегашните, когато не се купуват луксозни стоки. Еб@си, днес гледам прясно мляко "Балкан" за 3.99 литъра в Била ?

 

3. С @FCB4Life днес посетихме Беша. Положението си е все същото - невъзможно е човек да се докопа до интересните модели, но при определени условия, хипотетично може да се стигне до 1-2 модела.

 

п.п. @Боре, честита придобивка! Добра сделка! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata

Ей го за ориент стар-а навремето му бях поръчвал от варан...

 

Ами нещо не беше моето, не се изкефих...Може би си е до вкус де...

IMG_20210917_231126.jpg

IMG_20210917_231146.jpg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята каишка от скат е производство на Otof. Доволен съм от изпълнението. 

Честито на @Бореза инокса. Сега предлагам да ми продаде кварцовия си на половин цена, че ще му мухляса. ?

Редактирано от niki
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. @Stucata Мерси, наистина е добра сделка, даже доста добра !

 

2. @niki В никакъв случай, двата часовника имат различно годишно-сезонно предназначение ;)

Същото важи и с оглед моментното психическо състояние, както и душевните потребности на притежателя им … :D

Отделно, че нямат много общо :P

 

image.thumb.jpeg.2745312369c7207c53cff8e95a94a864.jpeg

 

image.thumb.jpeg.8b0134c10b6b6c7f13d95976feb2d5c0.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, niki написа:

Моята е с втория модел бъкъл, този до панерайския

Да, за синята и аз избрах него. За питона си избрах една от по-дискретните - първата в дясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.11.2022 г. at 9:04, Боре написа:

1. @Stucata Мерси, наистина е добра сделка, даже доста добра !

 

2. @niki В никакъв случай, двата часовника имат различно годишно-сезонно предназначение ;)

Същото важи и с оглед моментното психическо състояние, както и душевните потребности на притежателя им … :D

Отделно, че нямат много общо :P

 

image.thumb.jpeg.2745312369c7207c53cff8e95a94a864.jpeg

 

image.thumb.jpeg.8b0134c10b6b6c7f13d95976feb2d5c0.jpeg

Брачед , от този жълтия с един перманентен маркер става страшно смайли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Супер снимка... Супер часовник... 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е моят, но снимката е толкова хубава, че не можах да не ви я споделя. Аз нали съм топ фотограф?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нещо брутално - Sinn U1B Tegiment. Една седмица ще му се радвам докато се появи собственикът. Тежък, много масивен и въпреки това удобен. Единствени недостатъци (според мен), слаба луминесценция (доста съм разглезен от маринмастърите) и леко тенекиено звучащ безел. Върви между 0 и +1 секунди (на виброграф). Ако някой се чуди дали да поръчва нещо от serious watches, може въобще да не се колебае. Брутално обслужване, безплатна експресна доставка с DHL, опаковането беше като за Коледа, (хартии, балончета, панделки - 10 мин разопаковане), даже има някаква холандска вафла/бисквита. 

 

IMG_20221114_154723.jpg

Редактирано от niki
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Догодина, обаче, ще си взема, стига да съм жив и здрав, 556А.

 

Много ми допада. 

 

Иначе тия дни си нося Dartmouth-a, но Мандалата е много фотогенична... :)

PXL_20221114_161608328.jpg

PXL_20221114_161552337.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелих няколко неща от Second Hour. Едното е кожена каишка. Отива си доста с Dartmouth-a. 

20221115_082740.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, niki написа:

И нещо брутално - Sinn U1B Tegiment. Една седмица ще му се радвам докато се появи собственикът. Тежък, много масивен и въпреки това удобен. Единствени недостатъци (според мен), слаба луминесценция (доста съм разглезен от маринмастърите) и леко тенекиено звучащ безел. Върви между 0 и +1 секунди (на виброграф). Ако някой се чуди дали да поръчва нещо от serious watches, може въобще да не се колебае. Брутално обслужване, безплатна експресна доставка с DHL, опаковането беше като за Коледа, (хартии, балончета, панделки - 10 мин разопаковане), даже има някаква холандска вафла/бисквита. 

 

IMG_20221114_154723.jpg

 

Честно казано, на мен също нещо ми е в повече или по-малко, за да кажа че ме кефи…

Циферът ми харесва, стрелките ме дразнят, уж са почти същите са като на “Вануату”-то, ама … не са !

Безелът - и в него нещо е сбъркано.

Изобщо, часовникът хем изглежда добре, с изчистен дизайн, хем някак “празен/недовършен” !

Не е лош, но не е моят !

 

image.thumb.jpeg.d98691f0ba594958e7690ac8ab8db623.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм бил винаги със смесени чувства за този часовник. Като дойде и го отворих нещата доста се промениха. Въпреки това, днес по някое време извадих маринчастъра, защото определно ми харесва повече.

@Боре Това не е твоето Вануату като гледам китката. Интересното е, че собственикът на Зинн-а купи моето Вануату преди това. Имаше една драскотина на U1-цата, заради която свалих добра сума от цената. Днес ме зачовърка и взех една гумичка Koh-i-noor, след малко търкане Voila и драскотината изчезна. Тагиментирането на Зинн си защити името. 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.