Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

euro,alpin(sprint),v-power DIESEL- МНЕНИЯ:


TDI_fen

Recommended Posts

Понякога и едно зареждане ти е достатъчно, за да прецениш къде си струва да зареждаш и къде не ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • RETURN

    17

  • adrian_m

    10

  • BlackPearl

    6

  • PRR

    6

Най-много писали в темата

Всеки си има своя гледна точка. Според мен един резервоар не е достатъчен да се разберат всички предимства, за съжаление могат да се усетят недостатъците.

Досега което чета май няма недоволни от OMV..... май ще почна да сипвам само от Премиум-а... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако наистина отговаря на тези стандарти значи по-добър от него не би трябвало да има.... а за новите коли според мен е особено важно да се сипва най-доброто. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз от самото начало сипвам най-доброто в OMV вече 6000км. и съм много доволен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предишната работа зареждахме дизел предимно от В+ ( има една в Дружба и една до Горублянското ханче ). Нямаше оплаквания от качеството на дизела, пък и като напълниш резервоара ти мият колата безплатно отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних един резервоар на ромпетрол-а в Надежда пред стадион Локомотив,единствената работеща в София с една колонка на която от лявата страна е само с дебелия маркуч за тирове и там преля и онова пишлеме даже не я избърса като хората,резерворара почти празен а той ми вика не може повече само 18 литра ,голям шматарок,преместих я от другата страна и заредих като хората.Момичето на касата каза ,че тази на Ломско шосе са я затворили за ремонт ,да е правят голяма и лъскава,после е тази и накрая тази в Дружба,общо взето е мизерно в момента ,цената е 1,81 лв/л.Все още не мога да кажа как е,минах само няколко км до вкъщи че съм скапан.Тия дни ще пиша впечатления....

 

ето и колегите от VW какво пишат http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=46534

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... май ще почна да сипвам само от Премиум-а... ;)

Не си струва парите

 

 

Защо да не си струва.... пак е по-евтин от хубавите бензини. А и нали знаеш - евтиното понякога може да ти излезне по-скъпо. Представям си ако сипвам по 1.60 дизел след 2 седмици колко неща ще имам да сменям по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... май ще почна да сипвам само от Премиум-а... ;)

Не си струва парите

 

 

Защо да не си струва.... пак е по-евтин от хубавите бензини. А и нали знаеш - евтиното понякога може да ти излезне по-скъпо. Представям си ако сипвам по 1.60 дизел след 2 седмици колко неща ще имам да сменям по колата.

По зле е от тази на Ромпетрол като мощност,а е по-скъпа с 20 ст на литър.Не се заяждай излишно като споменаваш гориво за 1,60.Никой не го коментира !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних един резервоар на ромпетрол-а в Надежда пред стадион Локомотив,единствената работеща в София с една колонка на която от лявата страна е само с дебелия маркуч за тирове и там преля и онова пишлеме даже не я избърса като хората,резерворара почти празен а той ми вика не може повече само 18 литра ,голям шматарок,преместих я от другата страна и заредих като хората.Момичето на касата каза ,че тази на Ломско шосе са я затворили за ремонт ,да е правят голяма и лъскава,после е тази и накрая тази в Дружба,общо взето е мизерно в момента ,цената е 1,81 лв/л.Все още не мога да кажа как е,минах само няколко км до вкъщи че съм скапан.Тия дни ще пиша впечатления....

 

ето и колегите от VW какво пишат http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=46534

Така е станало,щот не си му обяснил внимателно още в самото начало.Какво очакваш от един работник като отношение?Аз му обясних на човека с размазания поглед какво трябва да свърши и той ми наля 50-ина литра във Фабияна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво има да му обяснявам на тъпака, "Догоре дизел " му казах и даже не видях ,че колонката е двойна,а него го мързеше да диша,аз му казвам,че не може празен резервоар да се напълни от 18 литра и даже го извиках пак да пробваме след като платих и запалих да видя показанието и на стрелката,а той вече се беше излегнал на един стол и го мързеше да диша и целия ми калник беше в нафта включително и цяло езерце покрай гърловината.Честно казано се ядосах за отношението му.Като преместих колата от другата страна така преметна маркуча върху багажника че ме заболя сърцето,дори да беше 10 годипното ми Поло камо ли в случая 3 седмичната ми Октавия...

 

 

Дано по скоро да направят големите бензиностанции и да махната такива лица и да предложат качествено обслужване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се заговорихме за качествено обслужване, аз съм доста недоволен от OMV! Пълня само там и повечето пъти си хващам маркуча сам, в което няма нищо лошо, проблемът идва, когато искам да ми се провери налягането в гумите. Обикалям си аз бензиностанцията и търся някой служител, който да благоволи да ми провери гумите... Преди няколко години пък ми се случи следната простотия: Отивам да сипвам бензин на любимото ми пежо, спирам си на бензиностанцията (OMV) и казвам на случайно намиращия се до колата ми служител, да напълни 95 догоре... Повторих му 5 пъти, че искам гориво 95!!! Отивам на касата и какво да видя, онзи олигофрен ми е заредил колата с дизел, от там разправии, управители, източване на резервоара, глупости.... Горивото беше за тяхна сметка, но въпреки това беше доста неприятна случка... Друг случай: Идва едно момче и ме пита дали имам вода в резервоарчето за чистачките и искам ли да ми сложи, защото валеше доста силно. Отговорът ми беше: Да, разбира се.... Отварям аз капака и какво да видя :lol: Онзи започва да отвърта капачката на казанчето с охладителната течност, ае изобщо персонала им е гола-вода!!! Въпреки това обаче горивата са им на много високо ниво и ще продължа да зареждам в OMV, но предпочитам за държа маркуча сам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също зареждам само от ОМВ заради качествените горива,а що се отнася до проблемите с персонала ги има и по другите бензиностанции,а за да не стават грешки винаги гледам служителите дали взимат правилния пистолет и предпочитам сам да си зареждам гориво откакто на пежото на мой приятел на шел му счупиха гърловината на резервоара,като цяло не желая да правят каквото и да е по колата ми по бензиностанциите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам главно от ОМВ,но понякога като бързам минавам през Шел,че ми е под носа. В шел обслужването е страхотно,вингати ми помпат гумите без да се цупят или нещо от сорта. А на ОМВ точно обратното - спомена ли за гумите се почват едни гримаси, едно чудо.... но ОМВ го предпочитам :) Благодаря за вниманието :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм с всякаква нафта, но откакто сипах на Еко, на друго място не сипвам. Мотора утихна, върви повече и харчи по малко. По принцип като сипех за 50 лева минавах 500 км. на Еко минавам 540-550 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Return не се базикай с колата като зареждаш от Ромпетрол.Бензина е отвратителен а нафтата два пъти, от опит пиша.Аз съм най доволен от "Опет" засега а за напред ще видим.

А ти отде такива наблюдения.Т.е...колко пъти си зареждал в Ромпетрол и на кои бензиностанции.

RETURN В Плевен са две едната на изхода за София другата на изхода за Ловеч и съм сипвал и на двете не един път БЕНЗИН, в повечето случай неще да върви и тва е ако трябва да съм абсолютно точен имало е и моменти когато върви.Нафта от Ромпетрол не съм сипвал ама познати не са хич доволни.За бензина само ще ти кажа разход градско на Кадет 1,6 моноинжекция който няма газова уредба и се кара само на бензин.

Ромпетрол 12/100

обикновен Шел 7,5-8/100 (с на Опет е същия разхода ама колата като чели е малко по пъргава)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... май ще почна да сипвам само от Премиум-а... ;)

Не си струва парите

 

 

Защо да не си струва.... пак е по-евтин от хубавите бензини. А и нали знаеш - евтиното понякога може да ти излезне по-скъпо. Представям си ако сипвам по 1.60 дизел след 2 седмици колко неща ще имам да сменям по колата.

По зле е от тази на Ромпетрол като мощност,а е по-скъпа с 20 ст на литър.Не се заяждай излишно като споменаваш гориво за 1,60.Никой не го коментира !!!

 

 

Не се заяждам излишно но Ромпетрол не ми вдъхва доверие. Не ми се и рискува.... както вече казах чувал съм и добри и лоши думи за всички бензиностанции, но оплаквания за горивата на ОМВ-не.

Ти какво разбираш под мощност??? Честно казано колата ми е 105 коня и си върви като 105 не вярвам че като сипа там ще тръгне като 140 ;)

Спомням отново за един приятел... работеше във фирма с 50 бензиностанции в БГ. Няма да казвам никакви имена, но не беше от известните. Честно казано съм стоял с часове там и не съм видял една хубава кола да зарежда там, все бараки, все сипват за по 2, 5, 10лв. Той самия знаеше вече кога самото гориво е качествено и кога са докарали някое с отвратителен мирис и цвят. Значи според мен човек пести пести, ама един път да дойде лоша партида и ще се види в чудо. В големите бензиностанции поне си държат едно ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи според мен човек пести пести, ама един път да дойде лоша партида и ще се види в чудо.

Някой да е коментирал парите.Коментираме само съотношение качество-цена.А то е много ниско за Премиу-ма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: и на какво основание го казваш???

POWER

 

Напълних един резервоар на ромпетрол-а в Надежда пред стадион Локомотив

Сподели мнение за нафтичката.

 

 

 

http://dnes.dir.bg/2007/05/29/news1727214.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Както се казва "На печелившите, честито!"

Да бяхме нормална държава, да ги скъсат от дела и потърпевшите да си изкарат обезщетение за една нова кола.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко ОФФ...

 

Ромпетрол ще отварят 30тина бензиностанции в България, като започват от догодина. Горивото си го правят в собствеите рафинерии в Румъния. Не е от Нефтохима.

Не съм го тествал, ама може някой ден да го пробвам...

 

Ъ-ъ-ъ... Това под секрет ви го казвам, че е конфиденциална информация, да знаете. :mrgreen: Да си остане между нас! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да има тук таме хубави и не скъпи горива на не толкова известни бензиностанции, но това че ги има на 2-3 места е проблем. Ако трябва да пътувам 30мин само да заредя ще се изгуби смисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.