Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[S105L'86 Project] Estelle


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Миташки, много ще се изкефя, ако задния номер седи на "подложка", както на предната броня.

А за "по - гладък" външен вид, на тази 120-ка, Павел беше разкарал фугата в средата на бронята и беше шприцовал цялата повърхност, за да е гладка:

002731628-special.jpg

Така като се замисля, твоите брони бяха много хубави (или направо нови), но си представям Estelle с черни, гладки, лъскави брони и Borbet-а черен...

202968676-h60.jpg

http://vb.foureyedpride.com/picture.php ... ureid=7154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 234
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Skoda_Estelle

    113

  • bega4kata

    37

  • anastas

    14

  • Krankenstein

    7

Най-много писали в темата

В момента търся "кримпачки" или някакъв вид преса за кабелни клеми ... Мисля да ползвам 50мм2 кабел.

Не ти трябват клещи и обикновенно менгеме върши работа ... спескваш клемата на менгемето и после със спиртна лампа или газова горелка я нагряваш и набиваш тинол докато протече през отвора , после малко термошлаух и си готов ... 25 квадрата са предостатъчни стига стартера да може да превърти мотора .

 

П.П. Мога да ти дам кабели за ток 25 квадрата да пробваш дали ще му стига тока на стартера .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче, имам един малък подарък за тебе

/ видях, че си сложил вече коланчета, но ако ти се занимава да ги смениш - тези май ще изглеждат по-яко/

 

021569261.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 1 въпрос и 1 предложение.

 

- Виждам, че доста си пойгра с стопове от малкия тип, за да им направиш бели мигачи. Защо не ги монтираш?

 

- Не съм сигурен дали това ще реши проблема ти, тъй като единственото което знам за двигателя ти е, че е много мощен, иначе попринцип ще извиняваш, но съм му изпуснал нишката от какво е и колко кубика е, но дали няма да ти помогне ако си сложиш стартер от фелиция/ Фаворит, той е 800W и е нужно само да му се смени камбаната и зъбчатката да се сложат от 120L. Като цяло редукторния стартер е някакъв вариант но е доста скъп - към 250лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Бягай народе към реповете, новият брой на Auto Bild е ценен, колекционерски! Чист пример за успех! Браво Митак!

 

023234928.jpg?r=0

 

Estelle изглежда страхотно и наистина си заслужава вниманието! Браво Митак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за положителните коментари. И аз ще отида да си го купя утре най-после.

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Оффф често срещан проблем с тези табла - оборотомера..... Аз имам същия проблем с таблото ми / от Сивек/ - още докато го карах спря да работи . Наскоро се сдобих с още едно такова табло и човека от когото го взех ми каза, че и на него не работи , но си е поръчвал от Чехия интеграла / заместител / , която ми даде с таблото . За съжаление не съм имал време да се занимавам с него все още и не мога да кажа със сигурност дали ще стане ..... ако ли пък не ще ползвам твоя опит / ако нямаш нищо против/ :)

 

ето я тази интегралка - с 16 крачета е

017748915.jpg

 

 

здравейте и от мен не е за тази тема ама тук намерих дискутирано по въпроса, сдобих се с същото табло благодарение на Mecho_Klecho та имам същия проблем с оборотомера с оригиналната IC мaf115 на празен ход не отчита нищо като подам газ започва лвко да отчита като изфорсирам отива на 5-6к

днеска купих tea5570 както Ivaka е писал но като го сложих него при подаден + и - стрелката се забива на 8к и след тях дори. явно не е точния заместител този независимо от въртенето на понтациометъра. и в крайно ляво и в краино дясно. се същото.

 

в тва число ще помоля Митака ако може да ми прати схемата с LM.. или да я качи някъде и да пусне линк тука. щотото вече съм в безизходица. немога си сглоба таблото заради гадния обортомер.

 

EDIT - 1

 

сега му видях дата шита на този 5570 и ме уплаши какво пише - RF/IF circuit for AM/FM radio какво общо има изобощо с оборотомера тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е специализирана ИС - стереодекодер.Честито - ще си направиш оборотомера да хваща радиостанции.Само измисли ак да вградиш в таблото и две колонки и ще можеш да слушаш музика! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.