Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[S105L'86 Project] Estelle


Skoda_Estelle

Recommended Posts

  • Отговори 234
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Skoda_Estelle

    113

  • bega4kata

    37

  • anastas

    14

  • SKODA 105 RS

    7

Най-много писали в темата

Самуиле,завържи ги тез кабели на възел и като им подадеш захранване връзките ще се наместят сами smile001

Какво си се втурнал да я редиш тази инсталация smile048

Ей...майтапя се да не се вържеш. :smt030

Иначе шапка ти свалям за стореното до момента по на Митака шкодата smile159

А по спирачната система ще има ли някакви реформи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вътре колектора е ок що не го снимахте вътре ..... и тва моно е еба...х начинанието за къв чеп го провите незнам

п.с. да се чете като градивна критика ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш и аз съм за дросели, ама не ме питат... :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вътре колектора е ок що не го снимахте вътре .....
ок е

специално с този нов инструмент ще се вилнее вътре-не се притеснявайте :!:

post-2454-138453106733_thumb.jpg

post-2454-13845310674_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх не ни карай да ти завиждаме на инструментите сега! :lol: Добре изглежда кавазакито :)

Колко l/m компресор му трябва на това?

Честито ако ти е ново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

\:D/ =D> Айде,Митачето ще черпи.Днес го запалихме зверо.ВСИЧКО Е НАРЕД И СЕ ДЪРЖИ ПЕРФЕКТНО.Помпата се управлява от импулс/от запалването/ от компютъра ,чрез реле,масло си качва и отчита,динамото възбужда и зарежда,датчика на темп.работи,обороти перфектни си държи и т.н.Апък колко му е леко на мотора да мести това купенце....докато я местих насам натам....ох вече не я бутам :smt004

Ай да му и честито на митачето и много да и се радва на колцата :!:

post-2454-138453110199_thumb.jpg

post-2454-138453110204_thumb.jpg

post-2454-138453110208_thumb.jpg

post-2454-138453110211_thumb.jpg

post-2454-138453110216_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сърдиш малко ама вдигни го тва казанче за водата , представи си го митака на някои баир как ругае как оригинално било почти горе smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е готова тъй че няма как да се види какво е чувството ;).

Понеделнишки живот и здраве ще се движи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяха донастройките и първите тестове.Имаши е състезания с 160-170 по пътя за бензиностанцията с едно GSI,но Митачето ще разкаже по-подробно впечатленията си-няма да му отнемам това право :D

Но :!: Естелкова не ще да си ходи от Варна....тъкмо след като щеше да си тръгва вече окончателно от гаража ,гръмна радиаторчето на парното :lol: Митачето как псува само smile091 smile091 smile091 прилагам снимков материал:

post-2454-138453111632_thumb.jpg

post-2454-138453111638_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в София. Пребирането беше безпроблемно... свързано с двигателя. Замислил съм сваляне на главата и обслужването й... и търсене на картер че с този е адска мъка....

Има доста работа по колата- ск. кутия трябва да се отвяря, по предно и задно окачване... Всичко по веригата свързано с новия двг :)

Иначе понавървява си двигателчето, не се оплаквам smile056 8)

П.П Нямам никакво време покрай работа и други ангажименти. Проекта ще изчака малко... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Хаха, ама как скришом- тези неща само съм ги купил и събират прах в момента. Работата е нулева и мързела на 100% :mrgreen:

Ще има помощ от приятел, когато се постопли и съберат парички. Анастас, беше така добър да се съгласи да помогне за направата на изпускател за тези четиримата и двигателя като цяло!!! За което много му благодаря! smile126

Иначе окачването е ясно- късото отпред + подсилването му и обслужване на задното + подсилването му. Анастас, пак ще удари едно рамо с CO2-то smile035 =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Митаче, събирай- събирай и да идва време за работа, че всички чакаме с нетърпение развитието :smt004

 

п.п. това след гарнитурата фланец за всмук. колектор ли е :roll:

 

п.п.2 За разлика от мечките, които натрупват запаси/ мазнини за зимния си сън - ние тука докато спим зимния сън трупаме запаси/ части smile091 smile091

 

дръж ни в течение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето какво съм си подготвил за творене....

Благодарности на Роската (rsk) за предоставените стъкла smile126

 

23505_1392381851912_1303118851_31131131_5251455_n.jpg

 

:smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магия :mrgreen: Ама ще видим дали ще стане, че ще е доста пипкаво. Идеята е "тунинг" крушовиден стоп.

Насе, оправяме бъгове само 8) Пък и "тунинг" идеи не ми се ще на другия проект(Гардето) да има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изкараш бели стъкла за тоя модел стопове ... smile126 ... и аз ще искам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.