Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[S105L'86 Project] Estelle


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Най-накрая пристигнаха!

Ето ги батьовите :mrgreen: :

sany0098.th.jpg

sany0099p.th.jpg

 

Следва боица и монтиране. Но вече не бързаме за сокола smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 234
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Skoda_Estelle

    113

  • bega4kata

    37

  • anastas

    14

  • SKODA 105 RS

    7

Най-много писали в темата

От моторетка ли са? Какъв цеят ще ги пръскаш, май и чернички ако останат ще се впишат идеално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стебълцето мисля да го оставя черно, а пък правоъгълната пластмаса в цвета на колата! На нощните снимки огледалото ще стои като във въздуха smile168 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Междувременно сложих допълнителни изнасящи фланци отзад!

Преди фланеца:

sany0048l.th.jpg

След фланеца:

sany0056s.th.jpg sany0058t.th.jpg sany0054j.th.jpg

 

Новата стойка:

sany0049.th.jpg sany0050r.th.jpg

 

Нови стелчици по поръчка :smt004 - паснаха перфектно:

sany0059m.th.jpgsany0060c.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
:lol: тоя кавал е много важен за тоз мотор , аз ако съм ше забия едни дросели с една мега и глеи ко стааа smile035
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако съм ше забия едни дросели с една мега и глеи ко стааа smile035
ние не сме луди максималисти като тебе smile004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти не ме разбираш , той самия мотора си го иска кото пообщуваш с него той сам ще ти го каже :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това валче е културно леко-ще вдигне 15-тина коня със сгъстяването

А в момента колко магарета е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Варна! smile001

Направо се удавихме по пътя- 400км САМО ДЪЖД :evil:

Сами smile126

Аз само едно се чудя- след слагането на мотора, кога ще извие кутията smile048 ама ще внимавам де!

Мисля че от тук нататък Сами ще ви държи в течение с монтажа и "доизкусуряването" на мотора. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хубаво беше да се отвори и да му се пуснат едни сегменти и по главата малко действия да се извършат,да се измие блока...но проекта е ограничен,но само за сега ;)

Митачето ни е улеснил като е разстъргал фланеца на кутията и е набил 120-ков венец на маховика,но при първонач.оглед се наложи да се сменят някои части.

post-2454-13845310081_thumb.jpg

post-2454-138453100815_thumb.jpg

post-2454-138453100821_thumb.jpg

post-2454-138453100824_thumb.jpg

post-2454-138453100827_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...понеже мотора е доста занимарен се налага да го подготвим все пак преди да га поставим...

post-2454-138453100964_thumb.jpg

post-2454-138453100977_thumb.jpg

post-2454-138453100984_thumb.jpg

post-2454-138453100996_thumb.jpg

post-2454-138453101003_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има спорт в шкодака :) Похвално.

Ма много мръсен тоя мотор бре. Една пароструйка да бяхте пръснали, да си работите с кеф после :mrgreen:

Нали...можело по пътя от София да спрат на 1 автомивка...Аз сега трябваше пак да го товаря в колата..да го нося в Града и да го връщам.Ако трябваше да го разглобяваме,щеше да го измием,но цял..не мога да го товаря в колага

За съжаление така ми го докараха.Аз ще го промия отвътре...да не се запушват маркучи по системата.Дано като е на колата Митачето да го измие.

Абе важното е да стане...пък ще го измият и полеят smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще го лъсна. Иначе Сами, наистина мислех да го мия, но нямах тази възможност. Ние след като го натоварихме в колата така дойде до Варна, а от там директно при теб. Друго си е човек да си работи на чисто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че ще го лъсна. Иначе Сами, наистина мислех да го мия, но нямах тази възможност. Ние след като го натоварихме в колата така дойде до Варна, а от там директно при теб. Друго си е човек да си работи на чисто...

няма проблеми...и мн. по-мръсни правим smile159

просто на снимките щеше да изглежда по-добре....но ти обещаваш като тръгне да го измиеш и да покажеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.