Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз съм на изпит сутринта и ако не се забава много може да намина и аз да ви видя, че не съм ви виждал от 200 години. Мишо има нови Daylights за снимане по моето шкоде smile152 Айде дано успея да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се съберем бре. К'ъв е проблемът. Ако ни стане студено има къде да се отиде.

 

Само да напомня, че неделя има изобори и най-вероятно засилено присъствие на куки + забрана за продажба на алкохол (бирата е изключение) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се съберем бре. К'ъв е проблемът. Ако ни стане студено има къде да се отиде.

 

Само да напомня, че неделя има изобори и най-вероятно засилено присъствие на куки + забрана за продажба на алкохол (бирата е изключение) smile049

 

Ма@ната им на изборите, Пепи. Я виж кат избирахме Бат Бойко за премиер, ква среща заформихме на същия ден: viewtopic.php?f=27&t=14872 Па и дръпка имаше, хем грандиозна, а кука - ич, даже и за цяр. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам доста уважителна и много тъжна причина да не дойда. Съжалявам. От снимките ясно личи, че на никой не съм му липсвала. :) Следващия път не обещавам. (това последното го казвам, за да се съберат повече хора ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам доста уважителна и много тъжна причина да не дойда. Съжалявам. От снимките ясно личи, че на никой не съм му липсвала. :) Следващия път не обещавам. (това последното го казвам, за да се съберат повече хора ;) )
За причината - щом не си дошла, значи не е случайно. А дали си ни липсвала - това, което казваш не е вярно. Клубните дами винаги ни липсват (тва и към mery_jery).

Чичо а ти така и не каза къде извън страната се попиля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накъдеееееееееетттоооо мииииииииии вииииииииииидяяяяяяят очиииииииииитеееееее smile091 smile091

така ли ве чиче... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накъдеееееееееетттоооо мииииииииии вииииииииииидяяяяяяят очиииииииииитеееееее smile091 smile091

така ли ве чиче... smile092

не ... по бизнес ... smile021

 

PRR: Айде продължете на лични! Темата е за срещи, а не за бъбрене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бихте ли пояснили точно каде е срещата това НИМ нищо не ми говори

извинете нов сам но бих искал да доида някои пат ако е вазможно

 

Напиши "НИМ София" в Google и ти излиза на първо място smile049

 

PS: Национален Исторически Музей - околовръса в дясно от бул. България ако караш към Бояна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да започнем да мислим за друго място, пак ще стане 4ти и ще се присетите да мислите за място на по - топло

 

Аз съм за студенски някъде на по - евтино място, може и някъде по кварталите ако някои знае къде, но нека да е на по - лесно място примерно в подуене, да не е в люлин 10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да започнем да мислим за друго място, пак ще стане 4ти и ще се присетите да мислите за място на по - топло

 

Аз съм за студенски някъде на по - евтино място, може и някъде по кварталите ако някои знае къде, но нека да е на по - лесно място примерно в подуене, да не е в люлин 10

 

Саше, ОМВ-то(място на по-топло) е точно на 3 минути пеша от паркинга на НИМ :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да започнем да мислим за друго място, пак ще стане 4ти и ще се присетите да мислите за място на по - топло

 

Аз съм за студенски някъде на по - евтино място, може и някъде по кварталите ако някои знае къде, но нека да е на по - лесно място примерно в подуене, да не е в люлин 10

 

Саше, ОМВ-то(място на по-топло) е точно на 3 минути пеша от паркинга на НИМ :smt032.

 

Пък и снежец ако навали малко ... що ти е топло :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха, ама вие сте ми наблизо значи :) Подуене и за мен е супер удобно, но не се сещам къде там може да се срещаме :-k Пак на омв ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би и ние с Боби, Inferno и т.н. ще сме доволни ако е в Люлин сбирката, ама нейсе. Няма да стане.

Колеги, всеки клуб си се събира някъде и си има установени традиции. Рената и 2Т пауър са на Ал. Невски. Други са на ЕКОто на България, ние пък сме на НИМ и от там на OMV. Даже сме попроменили традицията. Преди клубът се е събирал на OMV преди McDonalds а сега на този на бул. Бъкстон (щот е по-близо). Освен това къде го видяхте студа. Пък дори ако е студено, наистина OMV е на 3 мин. пеша. Студентски град на мен ми е далече, пък вие решавайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е,къде в Подуене,Люлин или Студенски град може да се намери толкова свободно място ,за да се паркират повечко коли и да не е лудница от народ? smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, я кажете тази неделя ще се събираме ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех , че е време , ама календара казва друго ( последната неделя на Ноември , а не първата на Декември ) ... ако има ентусиасти няма грижи да се наруши графика :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех , че е време , ама календара казва друго ( последната неделя на Ноември , а не първата на Декември ) ... ако има ентусиасти няма грижи да се наруши графика :mrgreen:

 

Ми аз принципно съм навит да се съберем. Не си знам още програмата за неделя обаче, ама ще гледам да дойда ако има желаещи за среща. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам да ви видя, защото ще ми е запоследно в следващата половин година! :) smile068 Отивам на топло! smile047 Така, че моля ви, нека да има среща! Аз се прибирам от Бургас в събота, неделя, ще съм на линия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам да ви видя, защото ще ми е запоследно в следващата половин година! :) smile068 Отивам на топло! smile047 Така, че моля ви, нека да има среща! Аз се прибирам от Бургас в събота, неделя, ще съм на линия!

 

Еми в такъв случай викам да се сберем, какво ще кажете? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.