Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз ще се радвам да ви видя, защото ще ми е запоследно в следващата половин година! :) smile068 Отивам на топло! smile047 Така, че моля ви, нека да има среща! Аз се прибирам от Бургас в събота, неделя, ще съм на линия![/quote

 

Нека се съберем в такъв случай :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам да ви видя, защото ще ми е запоследно в следващата половин година! :) smile068 Отивам на топло! smile047 Така, че моля ви, нека да има среща! Аз се прибирам от Бургас в събота, неделя, ще съм на линия!

де ще миткаш и ти? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам да ви видя, защото ще ми е запоследно в следващата половин година! :) smile068 Отивам на топло! smile047 Така, че моля ви, нека да има среща! Аз се прибирам от Бургас в събота, неделя, ще съм на линия!

де ще миткаш и ти? :)

 

Ти завърна ли се? Ела на среща и ще разбереш! :)

П.П Който реши да дойде! Срещата не се мести, просто правим още една! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в неделя мисля да покажа Зеленка на срещата. Друг въпрос е дали тя ще иска :-) smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, незнам дали ще успея да дойда, защото точно тогава ще съм извън София. Ще се постарая да дойда. Ако ли не, винаги има и друг път ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ще доида без кола

хм... то ще е за сефте smile021

Безработните сме така, ако имаш някакви претенции дай акумулатор бензин и въздушен филтър и ще доида с колата

ела до мюнхен и ще ти дам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг въпрос е дали тя ще иска

Имам дълго въже и прясно боядисан теглич ... ако неще ( което много ме съмнява ) насила ще я натирим ... и да напълниш резервоара smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да дойда, не съм ви представил Матилда още, а пък тя вече и нови придобивки си има... А и ГО изтича в края на месеца, та тази неделя ми е последния шанс да си я покарам преди да съм я зазимил съвсем. :-k Само да видим как ще ми се очертае графика :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам и аз да мина :)

 

p.s maxrpm ще мина през цяла София мога да те взема от някъде.

Засега съм се уговорил с гошко, ако нещо стане ще ти пиша, но като гледам какво се заформя

(2 120ки) може да поразпитам още малко хора и да се сдобия с акумулатор и да доида. При късмет може и Odin да дойде. Ако стане чудо и доиде юли с 120 ката направо ще си изям ушите от кеф като едно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако стане чудо и доиде юли с 120 ката направо ще си изям ушите от кеф като едно време

 

E чак такова чудо е малко вероятно. Но пък може и повечко 120ки да се появят. Знае ли човек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще съм горе - ще останеш предоволен.
:?: :?: :?: :?: Е ли това истина или нещо грешно чета цитирания пост smile021
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще съм горе - ще останеш предоволен.
:?: :?: :?: :?: Е ли това истина или нещо грешно чета цитирания пост smile021

 

Аз - неграмотен, трудно пиша - ти - малообразован, едвам сричаш - мое и да се е получило объркване по веригата. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така съм труден за навиване,та ще взема да си довлека задника

smile187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, колко ретро Шкоди ще се съберат... а аз най-вероятно няма да съм се пробрала в София... Също така е вероятно и Маргарита да е в бокса... smile164

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.