Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

ами, звучи чудесно. подобно мероприятие би могло да е само от полза :)

само да обобщим, да видя дали съм разбрал правилно:

06 декемви, 14 часа, паркинга на НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами, звучи чудесно. подобно мероприятие би могло да е само от полза :)

само да обобщим, да видя дали съм разбрал правилно:

06 декември, 14 часа, паркинга на НИМ

 

 

Aaaaaa, никав 06 декември - иде реч за утре, 29 ноември, неделя, часа и мястото са верни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taм съм 100% случи ми се нещо което никога не съм си и помислял, но беше мнооооого яко smile035

ами.. ела да го споделиш на по цигарка :mrgreen: и аз съм там, и аз съм там, Матилдичка е на линия пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,няма да мога да дойда утре на срещата,понеже приятелката ми се разболя с висока температура и ще остана да я гледам,понеже няма кой,пък си обичам слънцето.Съжалявам ,че стана така,но нямам избор.Поздрави и страхотно да си изкарате! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, колко ретро Шкоди ще се съберат... а аз най-вероятно няма да съм се пробрала в София... Също така е вероятно и Маргарита да е в бокса... smile164

я да си идваш... аз даже мисля да мина ... въпреки че до ним са мо 12-13 часа път от германия ... ама все пак - ШКОДА СРЕЩА БЕЗ МЕН ... ТО НАПРАВО СИ НЕ Е СРЕЩА smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не зная какво сте правили по моята кола днес и какви магии сте правили, но колата ми изобщо не е същата! Преди вкарвах скоростите като на ЗИЛ - с неимоверни усилия, а сега влизат мазно, мазно... Няма го онова гъргорене при по-високи обороти... абе изобщо не зная... smile048

 

Да не сте сложили нови скорости и нов двигател?

 

Не зная кой е виновен колата ми да заприлича на кола, но за някоя от следващите срещи искам списък с главните виновници, че май ще имам много да черпя!

 

А вратата и палеца? Луди сте... Следващия път като се разтропа като каруца - пак ще ви я оставям за по ден-два. smile126 smile126 smile126

 

п.с. Имам и един харизан ключодържател на Шкода. :smt004 Не зная как ще ви се издължавам за всичко, дето сте свършили днес... smile161 smile161 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задната седалка на Рено-то намерих тъмно кафяв портфейл с някакви дребни пари вътре, няма документи и подобни неща. Вероятно е на някой от колегите (може би Мишо - той се вози отзад?), ако някой е забелязал подобна липса, да свирка :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятна срещичка се получи. Както и приятен завършек в ОМВ-то отсреща :smt004.

 

BlackPearl, Laguna Coupe. smile048

 

:arrow: :arrow: :arrow:

 

На задната седалка на Рено-то намерих тъмно кафяв портфейл с някакви дребни пари вътре, няма документи и подобни неща. Вероятно е на някой от колегите (може би Мишо - той се вози отзад?), ако някой е забелязал подобна липса, да свирка :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 Да не си бил с РСа? smile049

Нем, с друго, също учудващо готино Рено - Лагуна купе, за мене лично най-добрата нова френска кола към настоящия момент, чак не ми се вярва колко се изкефих на френски автомобил smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, радвам се че се видяхме отново след дългата пауза и много благодаря за "кръгчето" с французойката - е не е кат пИжото, обаче жена ми също много се изкефи на возенето ... ама май и двамата не знаехме колко коне шпорим. Друг път предупреждавай, че крачето ми е тежикчо, знаеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не зная какво сте правили по моята кола днес и какви магии сте правили, но колата ми изобщо не е същата! Преди вкарвах скоростите като на ЗИЛ - с неимоверни усилия, а сега влизат мазно, мазно... Няма го онова гъргорене при по-високи обороти... абе изобщо не зная... smile048

 

Да не сте сложили нови скорости и нов двигател?

 

Не зная кой е виновен колата ми да заприлича на кола, но за някоя от следващите срещи искам списък с главните виновници, че май ще имам много да черпя!

 

А вратата и палеца? Луди сте... Следващия път като се разтропа като каруца - пак ще ви я оставям за по ден-два. smile126 smile126 smile126

 

п.с. Имам и един харизан ключодържател на Шкода. :smt004 Не зная как ще ви се издължавам за всичко, дето сте свършили днес... smile161 smile161 smile161

е все пак сме клубен форум... може да почерпиш всички, не само виновниците smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задната седалка на Рено-то намерих тъмно кафяв портфейл с някакви дребни пари вътре, няма документи и подобни неща. Вероятно е на някой от колегите (може би Мишо - той се вози отзад?), ако някой е забелязал подобна липса, да свирка :roll:
Усетих аз, че има нещо ама... Малкия ми се оплака че му няма портмонето. Сори Фреш. Ше се разберем да ми го донесеш някой ден (на по бира), че трябвя да си му го върна на детето.

А иначе срещата беше супер. А освен нас имаше Волво, VW, кабрио клубовете и посещенията на НИМ бяха безплатни (всяка последна Неделя от месеца доколкото разбрах). Представете си какво беше на паркинга пред НИМ. Колите спираха на 3 реда, а като се запълниха и трите реда вече беше на принципа "Мръдни да минем!" А времето бешеееее...... почти като за smile112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко компромати от мен

http://www.facebook.com/album.php?aid=5 ... 0369594051

 

Може ли компроматите да ги метнеш някъде, където и "простосмъртните" да могат да ги видят smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gogata може ама нямам рег. в такива сайтове( за сега)

тези дни ще се погрижа

 

maxrpm нп ама не ми излизаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gogata може ама нямам рег. в такива сайтове( за сега)

тези дни ще се погрижа

 

maxrpm нп ама не ми излизаш

 

off

 

зип-ни снимките и ми ги метни на мейла(в профила ми го има) ако не ти се занимава да ги качваш другаде ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 Да не си бил с РСа? smile049

Нем, с друго, също учудващо готино Рено - Лагуна купе, за мене лично най-добрата нова френска кола към настоящия момент, чак не ми се вярва колко се изкефих на френски автомобил smile049

 

Мда... дори аз се изненадах приятно от колицата. Е, от 200+ кончета очаквах повече, но останалото беше на ниво. Мазни скорости, прилично пътно поведение, тиха, стегнато окачване.

 

Божане, както винаги едно голямо благодаря за приятната изненада smile126 А през седмицата те чакам да звъннеш да пийнем по бира през деня (13-15h)! Че на тия срещи винаги не стига времето smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо, и аз благодаря! Рендето не беше лошо, но има брутално управление:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,)

http://podw.snimka.bg/friends/friki-nim.448939.16183297

 

с огромни благодарности към pow smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 Да не си бил с РСа? smile049

Нем, с друго, също учудващо готино Рено - Лагуна купе, за мене лично най-добрата нова френска кола към настоящия момент, чак не ми се вярва колко се изкефих на френски автомобил smile049

 

Мда... дори аз се изненадах приятно от колицата. Е, от 200+ кончета очаквах повече, но останалото беше на ниво. Мазни скорости, прилично пътно поведение, тиха, стегнато окачване.

 

Божане, както винаги едно голямо благодаря за приятната изненада smile126 А през седмицата те чакам да звъннеш да пийнем по бира през деня (13-15h)! Че на тия срещи винаги не стига времето smile049

Много зъл автомобил. А освен това учудващо удобна задна седалка за купе. Много приятно се кара (за моите скромни шофьорски възможности).

 

По повод бирата - Пепи що не го направите след 18.00. Таман ти ме знаеш къде съм, а и Божо ше ми донесе портфейла на детето. Пък при мен време за пиене на бира до 0.00 ч. Мия стъкла безплатно smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,)

http://podw.snimka.bg/friends/friki-nim.448939.16183297

 

с огромни благодарности към pow smile126

Страхотни снимки са станали.

П.С.- Ники (coverdale) много се извинявам и дано не ми се сърдиш за пликчетата. Следващия път бирата е от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е все пак сме клубен форум... може да почерпиш всички, не само виновниците smile027

 

Това, което го предлагаш е много хубаво, но нека не забравяме, че подобен род дейности доведоха до краха на комунизЪма. Който е работил - той ша яде по една баничка с боза следващия път. :)

 

p.s. Снимките са много хубави.

 

@Friki, пуснах рикуест във фейсбуук, ако нямаш нищо против...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.