Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

С нас се появи и elmo. Данчо дойде с супер готината Мазда, която много ме кефи. Видяхме и фенерчето на Кодиака, много удобно и практично. Искам такова за фелата !!!

 

IMG_20171203_150820.jpg
IMG_20171203_150825.jpg
IMG_20171203_150844.jpg
IMG_20171203_150850.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Надявам се да успея за утре.

 

Не забравяйте, че за София който иска да получи заявения си календар преди Нова година, ще може да си го вземе след края на работен (делничен) ден, който ще обявя в темата за календарите след като взема нещата от печат. Надявам се това да се случи седмицата преди Коледа, ако не - ще остане за през работната седмица между Коледа и Нова година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , който дойдоха, и най - вече на хората с който се качихме до Копитото , за да повъртим в снега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Другари и другарки, честит 8ми март. Лично другаря Тодор Живков иска да Ви напомни , че сте добре дошли на срещата на НИМ на 7 Януари , където ще бъде събранието на всички другари и другарки от клуба!

 

Честит Дядо Мраз! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па, до 7ми , дано изтрезнеят, а иначе утре е Събота, може да се организира новогодишна среща на маса , ако се налага, ама са много несериозни хората от клуба.. Аз с телефон в ръка ви организирам по - бързо ... Гената е на работа , а Малкия се е забил в гаража , прави някаква стойка , с Пешо (Skoda 105rs) не съм се чувал, ама ако искаш да изпратим старата година , звънни, ще се опитаме да ги съберем. Аз в 1 имам среща с моя човек, после мисля да се видя с Влади (ustavri), евентуално ако има желаещи за след 6-7... От пържола в чиния преди празника не бягам... :)

 

Ама утре вечер , ако затворим бирария "Петте Кьошета" ми обещавате в Недедя с вратите напред към Бонсови ... иначе не признавам ... все пак Шкодите са мощни спорни коли, освен 3 цилиндровите

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя се пада първа за месеца, и за годината. И времето изглежда да бъде хубаво. Ще има ли среща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало. Освен това беше споменато, че ще се раздават и календарите :)

Аз мисля да намина ако мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има среща. Ще нося и календарите на всички, заявили, че ще си ги вземат на НИМ. Пък и трябва да открием новата година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, ахахахахах! Чия е тази кола бре? Баси цвета... Ще почерпя, въпреки че вече е по измита - няма проблем! Само кажете к’во да взема :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сироп за кашлица за мен и виагра за Коцето (с) Малкия, белким му излезе после прякор Коцето (с) Големия :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да е винаги така , номера не трябва да се вижда , като минаваш с 300 .... Аз предлагам да има и строго наказание за хора с работещи светлини на задния номер.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко ако дойдеш така...

 

viber image.jpg

 

ТИ ЧЕРПИШ :cleaning:

Моята до сряда беше същата, в област Смолян хората не си играят, а опесъчават на богато.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата трябва да е винаги така , номера не трябва да се вижда , като минаваш с 300 .... Аз предлагам да има и строго наказание за хора с работещи светлини на задния номер.

Саше, камерите са оборудвани със светкавици. Няма да се спасиш. Единствения вариант е Nano фолио. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... предвид, че всеки ден вдига 300 мисля, че направо си е задължително  :tell_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да открия сезона утре :PDT_Armataz_07: 

Пък ако времето е така благоприятно, както днес, направо ще взема да разходя хулиганчо :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждайте телефоните, слагайте лента във фотоапаратите... паркинга на НИМ ще отеснее!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.