Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Ще помоля утре , ако може някой да донесе оная джвъчка с която се мери антифриза. :)

 

Саше кога последно си го сменял антифриза? Питам защото ако някъде си имал теч и си доливал вода си му развалил температурата, до която е устойчив на замръзване. Имал съм подобен случай с предната кола, когато сменях пукнат малък термостат и компенсирах изгубеното количество антифриз с вода. Накрая всичко завърши с източване на системата и наливане на нов антифриз - концентрат (горе долу това време от годината беше). 

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то затова ми трябва , ако е стигнал -10 , да долея малко концентрат. Колата като е с пуснато парно си губи по малко антифриз и не мога да разбера откъде. Всичко е сухо , останалото е мистерия и кранки беше така с фелата. Днес долях малко вода, но антифриза все още си седеше розов.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля най накрая дя дойда от февруари се каня от както съм собственик на О2

Редактирано от ikaraganev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще взема такъмите за намотаване на намотки, ако искаш да ти покажа как се прави clapton coil. Ако имаш RBA глава, вземи я. :hello:

Нямам. Моята още работи. Като се скапе ще мина на тунинг варианта :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А жената сутринта ми измисли задачка-закачка. Да ходим да вземем тъщата от село, около 220 км в едната посока. Та може да ми се размине срещата... Ще опитам да дойда, макар и по-късно, но не мога да обещая... :dash:  Ако не дойда, извинявам се предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от известно време не бях идвал на сбирките, но тази за щастие присъствах и беше много добре 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много готино беше , но аз направо заврях в тоя гащеризон. Живи и здрави , ще се видим на 5 ти на сняг, а ако стане това което говорих вчера , може и да се разходим за по мръвка при едни готини хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

моля , утре ,ако може ,някои да донесе оная джиджвка за мерене на антифриз

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще се събирате ли днес на НИМ? И ако да - от колко?

Бих минал най-накрая да се запознаем, стига да нямам екстремни бебешки ситуации :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се очертава идване.

@sauber - от 14,00 ч. е сбирката, пише го в заглавието на темата.

Вземи и бебето. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашето (sauber) на НИМ? Отивам да си мия колата, да те посрещнем чисти. А за памперса, мога да се включа. Без значение какво е яло детето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвам!

 

п.с. - Щях да мия вътре-вън колата, но минах сега да й направя едно външно, е така, да не се излагаме пред чужденците :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.с. за памперсите, викате кучета със салам плаша, а?

Иначе малката яде само квото предлага "Цица бар енд динър", няма месец още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана. Сашо (sauber) най-накрая го видяхме на живо, ама памперс не се наложи да сменяме. Видяхме се с хора, с които отдавна не се бяхме засичали на НИМ. И времето беше приятно скънчево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая го видЕхте на живо, видЕхте, че не е с чашка D, нищо, че е рус и си казахте "Бааа, толкоз чакане за нищо" =)

Майтапа на страна, благодаря на всички за топлото отношение! Ще гледам да се включвам когато мога по срещите.

Искам да благодаря на колегата, който ми подсказа за един дренаж на люка и че може би имам проблем в него. Не разбрах ника му, но благодаря!

 

ай, че много се разписах, пък трябва да сменям памперс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсрамих се,че и жената довлякох :tongue_1: Чудна срещичка беше!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре някой ще идва ли пред НИМ? Времето ще е прилично, да видим кой как се е оборудвал за зимата. И кой не е обул зимните гуменки! :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да мина към 14:30/15:00

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.