Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Днес времето сутринта май изплаши доста хора :D

И все пак, добре се получи, спечелихте ме като редовен посетител ;)

 

 

Да се похваля и аз: след над 5 години потребител във форума и назлъндисване да дойда на някоя от редовните срещи пред НИМ, вече съм пълноправен член на клуба. Спечелихте ме като редовен посетител! Благодаря на всички, които ме приеха така радушно на днешната среща (вече вчерашна). Малкия също е очарован, макар и на 5 години, обеща да ме подсети "след 2 седмици да ходим пак при батковците"! :)

Всеки е добре дошъл сред нас. Радвам се, че не сме ви разочаровали. Идвайте на срещи, клубни събития и събор. Винаги е готино и весело, както сами видяхте. Наближава есенната ни среща, на която ще ви чакаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм обещавал да ти напомням, но ако трябва ще звънкам! (Знам, че става въпрос за сладура с теб, ако не бъркам Мони)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази Неделя се пада да се видим, все още на обяд е топло. Искате ли да се разходим до Копитото , заедно , да покараме в колона Шкодичките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз съм нов във форума и от скоро притежавам автомобил от марката. За съжаление се каня вече няколко пъти да присъствам на събирането, но поради една или друга причина не успявам. Нагласил съм се за тази неделя, надявам, се че ще има присъстващи :) Относно предложението за Копитото, аз съм "ЗА" :) Надявам се да не ми се провалят плановете и да се видим в неделя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,

Времето днес ми се струва че е подходящо за една хубава среща... :)

А предложението на Сашко за кратка разходка е примамливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някоя снимка. Ние днес с Боби, (момчето с маздата) запалихме на Вуйчо му фаворита, той човека така се нарадва , че врътна едно кръгче :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Междум. Възглас на зрители като знак на одобрение за повторно изпълнение на номер от концертна програма.
2. Същ. бисът, биса, мн. бисове, (два) биса, м. Повторно изпълнение на номер от концертна програма по желание на публиката.
• Извиквам на бис. Извиквам за повторно изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някоя снимка. Ние днес с Боби, (момчето с маздата) запалихме на Вуйчо му фаворита, той човека така се нарадва , че врътна едно кръгче :)

Саше мисля, че Марто направи снимки от сбирката. Не виждам за сега качени снимки във форума, така че към него се обърни.

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да, ще се видим :)

Приготвил съм ти подарък една чисто нова база, 9-ка, 50мл. на италианците. Само да не я забравя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще се видим :)

Приготвил съм ти подарък една чисто нова база, 9-ка, 50мл. на италианците. Само да не я забравя.

Еха, с една нула 50 мл ще стане 100 мл 4,5-ца. Ще има да си вайпвам 2-3 седмици. Ще черпя.

Аз пък ще взема такъмите за намотаване на намотки, ако искаш да ти покажа как се прави clapton coil. Ако имаш RBA глава, вземи я. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a?!?!? Наско ! Евала , заформя се готина среща. Много ще се радвам да се видим!! Радвам се че стари потребители посещават срещите , ама ся и бившата ако дойде , паля фелицията и си заминавам с 200 :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.