Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Беше много приятна среща, съжалявам че се успах малко (1 час), чакам снимки. Юли тази седмица не се прежали да я покара, но на събора се надявам да ме повози "стар" шкодадия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, утре ще има ли среща? Би трябвало? 

 

 

Някой дали ще има желание да разберем причината за лампата ми за airbag? Бушон ли е, възглавница ли липсва. С моя vag-com не мога да изтрия crash-data нямам идея.

 

Поздрави,

Ангел 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В Неделя има среща. Предлагам да си направим игра. Ще седнем по 2ма в кола, единия да се цани за изпитващ от ДАИ и да видим колко от нас ще успеят да минат "Практиката" :) Аз лично съм го минал от 2 рия път през 2006, и мисля че, ако внимавам, ще го мина пак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, при тези температури, по двама сядам само във водно колело на морето !!!

Ти сядай, както искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема как, ако си на изпит, трябва да търпиш, инструктора няма пари да харчи за климатик , курса е достатъчно евтин :) Пък ако се счупи учебния Супърб и ти се падне за заместваща кола 120ка, направо не ми се мисли.

 

Може да ти уредя касетка с "Ветрове" , като караш, да си мислиш, че си на течение ... :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С презерватива ли си или само ще цъкаме по диодните ламБи :)

Презерватива е в багажника, първо трябва колата да се боядиса, после презерватива и огледалата да се фолират и е готова за снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стана камерна, но много качествена среща с много готини хора. Даже моята змия, като изброих присъствалите, ми опрости тричасовото отсъствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ако има среща аз може да намина за малко и с известно закъснение  :sorry:

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако успея да стана, ще дойда, но ще е за около час- два, после имам малко работа в Младост, и ще трябва да хвърча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.