Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Данчо, докарай лайсната на Фабията, да я пръснем оранжева :P Само че нямам грунд, само шприц и си вземи шкурка 800.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Следващата среща трябва да се състои на 21.05 нали.

 

Дали ще приветствате нов колега(в случея мен) да дойде на събирането, тъй като съм нов във форума и от скоро имам Шкода да се запозная с вас :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Следващата среща трябва да се състои на 21.05 нали.

 

Дали ще приветствате нов колега(в случея мен) да дойде на събирането, тъй като съм нов във форума и от скоро имам Шкода да се запозная с вас :):)

Разбира се ! Заповядай, ще ни е приятно да се запознаем и да се похвалиш с Шкодата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, по закона за всеобщата гадост в неделя пак ще вали и то за пореден път все на срещите се случва. Затова предлагам да я изместим за събота 20.05 и дано този път се получи нещо, напук на времето. Пишете ако сте съгласни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва да има! Жалкото е, че останалите колеги не приеха предложението на skauta да изместим срещата вчера заради предпологаемо (и то стана) лошо време днес. Вчера беше идеално времето. Но и днес ще стане добра среща предполагам?

:welcome_all:

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се поспре малко все пак :)?Преди час по околовръстното не можех да си видя пред носа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От както почнахме да бачкаме в неделя вместо събота нещо грам не мога да се вредя за срещите :( ....на тези които успеят да отидат днес им пожелавам приятно време :cheers:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се приятна, макар и малка среща. Много от колегите оцениха присъствието на заводски чадър в задните врати на Шкодите. С Иво със скаута се подслонихме под задния капак на един Kodiaq. Много се радвам че най - накрая се запознах и с червеното монте карло. :)

 

Извинявам се, че толкова рано си тръгнах, но търкане и боядисване ме чакаше и минах за час, час и малко.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина стана хубава, макар и малка. Само дето не разбрах защо беше този кратък дъжд? Но пък това с чадърите се получи като в една истинска реклама на Шкода. Само да уточня Саше, че при мен за разлика от Супърба и Кодиака чадърчето е под предната дясна седалка, и е с една трета по-малко от модела, който се продава в магазина на Шкода. Но важното е, че чадърите свършиха страхотна работа и бързо изсъхнаха след дъжда на появилото се слънце. Радвам се че видях "на живо" истински Кодиак, който се оказа един от най-новите членове на клуба. Страхотен беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

 

Дали ще има срещичка тази неделя, впредвид това че другата седмица ще е съборчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще съм си тук тази неделя и бих могъл да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,донеси един препарат за прозорци, един парцал и последната страница от вестник Телеграф, че цяла седмица я карам , а още не намирам кога да измия задното стъкло отвътре. Цялото е в WD40...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.