Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз не съм сигурен за 10,30,но за 14ч., ще гледам да дойда!

За колегите,които ще се качват нагоре,се сещам и за паркинга пред х.Момина скала.

Намира се вляво по пътя за Златните мостове,голям паркинг,широко е ,с голяма поляна и не лоша кръчма,където правят и боб чорба и разбира се-ШКЕМБЕ! smile153

х.Боерица е доста по-нагоре и ако има сняг може да затрудни качването на някои колеги! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не за друго - поне за обедната боб-чорба. :)

 

Ако домъкнем в 14 ч. на НИМ казан боб-чорба и черпак, посигуряваш ли топъл леп, пластмасови купи и лАжици? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-приляга аз да бъркам в казана разни отвари. Било то и боб-чорба. smile082

Иначе за посудата - няма страшно. Живеем наблизо - мога да донеса купички и лъжици. Истински. Тъкмо ще запазим природата по-чиста. smile049

 

Майтапа на страна. Реши ли се вече де ще се проведе фотосесията :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да дообясна - място за срещата бол - ама ако нема снег - дай да бием път дотам и наобратно, за да видим колко е далече.

И понеже обещах на Мишо да му направя салам за имения ден на Тони, да почерпи редколегията, няма как да натоваря чиниите с почерпката и да маам до Витоша и обратно. А ако сте мераклии за бобец - имате го, в 14 ч. обаче + други екстри. Среща по чукарите - по нататък.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дооообре. Значи последно остава както обикновено - в 2 следобед. А за фотосесия (официална) по-нататък. Като паднат снеговете :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за фотосесия (официална) по-нататък. Като паднат снеговете :lol:

 

А за "неофициалната" няма ли да дойдеш? smile049 Щото аз още съм навит(надявам се и останалите 2-3 желаещи) да се поразходим и да цъфнем към 2 на НИМ. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пакости винаги съм навита. :D А и ми се кара по завойчета. Ако трябва да перефразирам една легендарна личност: "Където има завойчета - там съм!"

 

@Pow... Много труден въпрос. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще донеса, така и така ми се очертава готвене утре вечер, най-много да стана за резил. :)

 

Green_Witch, я цъкни тука и прочети заглавието на профила, да видиш кой се сетИ за казана преди тебе. ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се постарая със съдовете за бърза консумация, но май ще са пластмасови. :) Другия вариант е всеки да си вземе по една лъжица в задния джоб и всички вкупом от казана. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ако не завали сняг утре, сутрешната разходка до Витошата се отлага до следващата изненада за кметицата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах да се обърквам вече, ама както и да е :-k. Мислех, че снега е пожелателен за тази неделя. smile027 Мен не ми пречи и без сняг да разходя из Витоша между другото. Но щом казвате, че се отлага smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ако не завали сняг утре, сутрешната разходка до Витошата се отлага до следващата изненада за кметицата ;)

До колкото разбирам, условието е ... сняг

По... Но щом казвате, че се отлага smile049

Гога, като гледам твърдо си го решил, но ако завали все пак,

остава ли 10:30ч. НИМ, току-виж се навил още някой колега

Предпочитам да се повозиме на снежец по чукарите,

но даже и да няма, пак съм навит. smile124

Утре пътувам и по някое време вечерта ще влезна във Форума

Каквото решите това smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли, който иска да се разходи до Витоша с колата все пак да се появи в 10:30 часа сутринта. После да се повозим до горе, ще пийнем по чайче, това-онова и след това да си слезем за срещата. Пък между другото може и няколко аматьорски снимки да си направим (как покоряваме върхове с Шкодите). А за зимна фотосесия съм навита и га навали снежеца. Но трябва да е в ден, в който да няма пишман дрифтери, че още имам лоши спомени от такива "майстори", след последното ни качване до Копитото. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за утре е мрачна, т.е. без слънце. На такова време хубави снимки трудно стават. Т.е. фотосесията няма да изпълни целта си, а именно да съберем зимен материал за календара.

 

Иначе за 14h съм 90%+ ... ама пак ще съм без Мица smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе 10:30 пред ним и да се качим горе за по чорба. пък каквото стане със снимките

и после към 14:00 отново пред ним smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за утре е мрачна, т.е. без слънце. На такова време хубави снимки трудно стават...

На облачно време стават най-качествените снимки smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30h пред НИМ и ще решим точно какво да правим. Аз ще нося аматьорският фотоапарат за всеки случай пък каквото дойде... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30h пред НИМ и ще решим точно какво да правим. Аз ще нося аматьорският фотоапарат за всеки случай пък каквото дойде... smile021

 

ОК :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гледайте на форумския календар като на рекламен проспект. Ако има хубава светлина има и хубави снимки. За колегата с Canon 500D - китовия обектив ще ти свърши работа, само е малко тъмен в дългата част. Стабилизацията трябва доста да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да се появи в 10:30 часа сутринта... smile049
абе 10:30 пред ним и да се качим горе за по чорба...smile035

Там сме :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой със 105/120 ще идва ли днес следобед? Да се примоля, ако му се намира резервно ново чукче+наковалня да донесе, купувам ги. Не ми се чака до утре докато отворят магазините, много са изядени и вчера в такъв филм се вкарах, изгасна ми в движение, бяха слепнали, та се наложи да ги регулирам с шкурка smile048 ...

Та тъй де, ако му се намира на някой нов комплект, да свирка и да каже колко жълтици им търси. Важи само за днес - утре магазините работят, както казах...

Или пък цяло изправно безконтактно, барабар с капачка и палец.... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо... за днес се бях подготвил да идвам и снимки щях да правя, ама уви...Проснах се болен и никой и нищо не успява да ме накара да стана и да изляза...освен за някое чайче с.......витамини :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.