Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз след малко тръгвам за НИМ. Ела, чайчето и витаминките ще те чакат там smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната много приятна (и малко студена) среща! И разходката си я биваше и почерпката! До час ще кача и снимките от моята фотка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко студена?!?!? Че аз се смръзнах безумно. То и затова си тръгнах толкова рано smile049

 

Благодарности на Coverdale и Pow! Извинения на Мишо и пристигналите по-късно, но на тоя студ не се издържаше smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много приятна и среща, и разходка из Витоша! Благодаря на Ицо, че ни нахрани след "социалния" бобец, който ядохме в хижата smile048, а на Мишо да му е жив и здрав сина!

 

П.П. Трябва да повторим разходката, но в по-голям състав smile001. Не, че 7 коли бяха малко де, ама колкото повече, толкова повече ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление, че Маргарита се радва на особено внимание, обградена с много любов и закрила от по - младите си братчеди! :D сн.3,4,5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Всички са много мили с нея. Първо, като най-важна беше в средата на колоната. А на връщане даже водеше парада. :D Голямо внимание - голямо чудо.

 

п.с. Вече и ръждицата прави доста голямо впечатление, но това е до време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не моем да разбЕрем, за ко па на мене ми благодарят Пепи и Гогата - освен да снимам Шкодари с пълни бузки, вчера нищо друго не съм правил. А не, правих бре - зарязах жената и награбих една моя стара и неувяхваща любов: smile048

016984995.jpg

 

Иначе - Зелената магьосница донесе некви вкусотии: :mrgreen:

016984953.jpg

 

Пепи подсигури маса, даде и покривка: :D

016984959.jpg

 

И Мишо почерпи за имения ден на сина си, да му е жив и здрав: smile159

016984992.jpg

 

Накрая така се овъртех от еденье и пиенье, да си живи и здрав, Ники, страхотно беше греяното винце, че щех да си изпуснем рейсо до дОма: :lol:

016985090.jpg

 

Целата ми фото-излагация - тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow скромничиш, ми се струва! Аз само взех подноса и го носих от една кола до друга. С нищо повече не съм допринесла за почерпката. Освен с яденето... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля - както съм го написал - тъй си беше. smile001 Който не верва, нека види снимките. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се променя хода на историята. За това задължително трябва да провериш информацията от поне още един източник. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, не 'ща. Миналата Коледа мислих над този въпрос, ама вместо ново тяло взех камиона от подписа ми, който е на идентична цена. Но догодина може и да помисля за ъпгрейда, че много ми допадна апарата, макар, че на първо четене в режим Auto разлика няма. Ама това режим ли е... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно всякаква техника те влече, не ти е лесно.... :)

 

Другият път, при повече време, може да се изявиш в не-авто, иначе казано майсторския режим :). Тъкмо ще му направиш по-подробен тест. Донеси твоя апарат, аз ще го ползвам с автоматични настойки. Да видим каква ще е разликата. (Обективите подлежат на пазарлък, ама ще ги въртим) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, ама да знаеш, ще се постаря да си забравиш твоя обектив при мен, че най-вече той ми допадна smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя ще има ли среща? Щото като гледам се пада 4-та.Интересува ме защото ще съм в София, и смятам да намина да Ви видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдеш с камиона! Иначе не! smile021

 

:lol:

 

Тази неделя съм "свободен електрон"(засега), та може ако има желаещи да се съберем. Ако съм разбрал правилно и снежец ще има, та мераклиите ще могат да подрифтят(в навалицата пред музея smile091 ) smile048.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдеш с камиона! Иначе не! smile021

Сега се прибирам от София с камиона,само сменям автомобилите smile195 и тръгвам с дъщерята обратно,а там ме чакат жена ми и сина.Неразбрах ще има ли среща? колко часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих дошъл, в неделята и без друго нямам нищо за правене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.