Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Еее, разминахме се! ](*,) Оглеждах се на плажа ама ц...

съжелявам,решихме на Шкорпиловци този път.Водата беше кристална,топла и без грам вълна.ПЕРФЕКТЕН ПЛАЖ.Има и плитки скали навътре-много е красиво,има мнооого риби,големи и малки.....

post-2454-138453323106_thumb.jpg

post-2454-138453323115_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Е нищо. Друг път може би... Важното е че е било супер. И на Камчия беше така плажа, само малко водорасли по пясъка, явно е имало големи вълни, но във водата нищо - просто перфектно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи за едно нощно плажче чувствайте се поканени на 3та буна тази вечер (0894794478) около 00:00 - 00:10 докато ни омръзне !

Надявам се да има навити.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес имаше големи вълни,но водата беше топла.....за съжаление Любомиров 85 не се обади за съвместен плаж....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер с Гогата отразихме хубаво барбекю.Запознах се и с родителите му,много приятни хора.Наруших си диетата да ям в 21часа ,от неговите калорични,и вкусни специалитети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Сами, можеше и още да нарушиш диетата :-Р. Беше приятна вечер наистина.

П.П. Ще се чуем в неделя да ходим да гледаме зарята. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес имаше големи вълни,но водата беше топла.....за съжаление Любомиров 85 не се обади за съвместен плаж....

Любомиров си признава без бой, но едни приятели бяха при нас на Тюленово и нямаше как да ги накарам да тръгнат с нас за наше съжаление, но важното е, че все пак се видяхме и си прекарахме много приятна вечер =D> smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на шкодажии в Слънчев бряг-аквапарк.

Съревнованието на видеото е между Октавия 1 и Октавия 2 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре че гогата не се е пробвал, щеше да ви изплиска басейна smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на шкодажии в Слънчев бряг-аквапарк.

Сревнованието на видеото е между Октавия 1 и Октавия 2 :mrgreen:

 

Май 02-ката тръгна по-рано smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 то както и да бях тръгнал.....единичката нещо запира

не съм тръгвал по рано,просто другия се забави,а моя старт е много добър :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и с малко закъснение и аз добавям няколко снимки от срещата в Каварна,тъй като са станали много добри, а пък дамите са прекрасни и е недопустимо да ги пропуснем :)

 

post-5872-138453326045_thumb.jpg

post-5872-138453326067_thumb.jpg

post-5872-13845332607_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Събрали се майсторите, изяли пастичките на заведението - как си подържате фигурите после, бре, хитреци?!?! :mrgreen: Симонка е голяма сладурана, гледам закача се усърдно с каката. :D Благодаря за хубавите снимки. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо май ще го продаваме във Варна.Само за трансферната сума трябва да се разберем,щото ние от София звездите трудно ги даваме! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо открадна девойката в София....въпреки ,че тя иска във Варна :evil:

Но няма как :D

п.п.Относно фигурите и тирамисутата-завел съм го Младенчо на специално място,да яде "диетични" тирамисута.По две минимум трябва да се ядат обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на предстоящата скара ще му изпека "диетични" пържолки, да поддържа линия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо открадна девойката в София....въпреки ,че тя иска във Варна :evil:

Но няма как :D

п.п.Относно фигурите и тирамисутата-завел съм го Младенчо на специално място,да яде "диетични" тирамисута.По две минимум трябва да се ядат обаче.

 

:D ей заради това тирамису и хубавата компания си заслужава да отскочи човек до Варна. Вече нямам други поводи, както стана ясно и жената си я взех в София smile049 ..............и трансфера е в наша полза!

 

п.п. На последната снимка с табелата за алеята с майки се радвах много като я видях.

 

п.п.п. 8) Под секрет да ви кажа, този новият апарат на Сами бил направо трепач /имал функция "макро" за да открива пукнатините по турбините/ абе мераклия човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна лятото си продължава....мидички,биричка,рибка,плажче....вас Софиянци не ви знам smile001

post-2454-138453331459_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.