Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Що така :?

Ами.....всъщност не сме казали ,не сме се събрали!

Но ,групата е една и съща и става все по-малка и по-малка.Всеки си има работа и не му е до срещи.

Това е мое лично мнение,последно време ми се събра много работа и нямам време за семейството,а камо ли за шкоди.И колата ми е в окаяно състояние :( ,добре, че поне е в движение s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз като карам из Варна доста шкоди има ако всички разберат за среща ще се съберат доста модели от японките. Днеска видях на новото кръстовище преди к.в възраждане една бежова не видях модела свирих му ама бях на зелено и заминах беше млад човек като ,че ли.До нас има една тъмно зелена ,зад общината 110р , в Чайка има една тъмно червена ,до пикадили младост има също тъмно червена, няколко пати сам засичал една жена с 125 Л все едно от завода излиза колата знам още 4-5.Могат да се съберат 10 модела само от старите ще е супер s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

=D>

 

Хубава среща сте си спретнали, че и с представител на Софийската колегия дори. :mrgreen: Браво. :smt004 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

 

Хубава среща сте си спретнали, че и с представител на Софийската колегия дори. :mrgreen: Браво. :smt004 smile027

двама представители

Цецо75 и Пепи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо са извинявам, начи. :oops: :D Въпреки че колегата Цецо75 ми е сърбал виното и ракията, не съм имал удоволствието да се запозная лично с него на някоя среща и затова не съм го отразил по снимките, че е от Соф. колегията.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! :smt017

Айде да идва август по-бързо, че и аз временно да се присъединя към варненската група :smt030 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак до август няма да чакаме...сега в събота организираме Камчия 2, знаеш как е! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак до август няма да чакаме...сега в събота организираме Камчия 2, знаеш как е! smile027

Петре бре, спри се ! Има трудещи се хора в гореща София :oops: smile027 :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак до август няма да чакаме...сега в събота организираме Камчия 2, знаеш как е! smile027

 

Аа не се и съмнявам, че няма да чакате. :lol: Както ти казах вече - надявам се и август да планирате ходене до Варна, точно защото "знам как е". smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързам сега, че август е далече :mrgreen:

Ето малко снимки и от мен,направени под мъдрото ръководство на Самуил - показа ми нагледно работа в "М" режим smile126 . Срещата беше много приятна и изкарахме една хубава вечер! Вижте само какви грижовни татковци са иначе

"бързите и яростни"!post-7032-138453399322_thumb.jpgpost-7032-138453399354_thumb.jpgpost-7032-138453399357_thumb.jpgpost-7032-13845339936_thumb.jpgpost-7032-138453399363_thumb.jpgpost-7032-138453399366_thumb.jpgpost-7032-138453399369_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко от мене с по-добрия фотоапарат smile001

http://micyri.snimka.bg/friends/midenat ... 4.27804972

 

 

п.п ....снимки с Искрен липсват,защото си тръгна рано,все пак последната маршрутка за Добрич беше в 23:00ч. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, сладури!!! Много хубава срещичка сте си спретнали. :smt030

 

Обаче не се обаждате, че и ние по-новите във форума да се запознаем с тез убавите хора около вас... smile001

Ама айде няма да се сърдим много... ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес осъществихме "Камчия 2". Мнооого добре се получи! Чудно време, супер море и приятна компания, така денят мина неусетно. Групата не беше многобройна откъм Шкода присъствие - снимките го потвърждават, но важното е, че от миналата година тази идея се доразвива и се надявам, че още през август ще има ново издание.

Спретнахме си скара на плажа, хладилните чанти олекнаха smile027 , а във водата си имаше постоянно присъствие - Сами и Цецо като делфини, останалите като шамандури :lol: - настроението беше супер! Успяхме даже и фото да щракнем:

post-7032-138453399966_thumb.jpg

post-7032-138453399969_thumb.jpg

post-7032-138453399971_thumb.jpg

post-7032-138453399974_thumb.jpg

post-7032-138453399976_thumb.jpg

post-7032-138453399978_thumb.jpg

post-7032-138453399981_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Ицо,Пепи съм го признал за най добрия готвач във форума!!!!

п.п.На Ицето не съм опитвал от гозбите...но като гледам във фейсбука....

п.п. Ице ,трябва да опитам :)

утре ще има Албена плаж....който иска да се присъедини

Пепи освен един от най-добрите готвачи е и един от най-дейните и добри форумни фотографи.

Наистина шкодаджии сме най готините хора.Много приятна компания си заформяме всеки път.Добре си бърборим....извинявам се ако съм досадил на някой с моите приказки/не за коли/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"След Ицо,Пепи съм го признал за най добрия готвач във форума!!!!"

Абе ний Христовците и да ядем и да пием можем не само да готвим smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте си прекарали като гледам!

но важното е, че от миналата година тази идея се доразвива и се надявам, че още през август ще има ново издание.

 

Ооо ще има, ще има!!! :smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Ицо,Пепи съм го признал за най добрия готвач във форума!!!!

п.п.На Ицето не съм опитвал от гозбите...но като гледам във фейсбука....

п.п. Ице ,трябва да опитам

утре ще има Албена плаж....който иска да се присъедини

Пепи освен един от най-добрите готвачи е и един от най-дейните и добри форумни фотографи.

 

Баш Майсторе, ти направо ни подготви с Пепи за тема в Белия списък. smile159 smile126 Интересно, какво ли заглавие ще има? :mrgreen: Сърдечно ти благодаря за похвалите и милите думи, ако тази година ми очертае море или служебно ходене на изток, ще дойда до Варна специално да ти сготвя. Няма да пращам специалитети по куриери от форума до Варна, че ще оползотворят пратката още по пътя. :mrgreen: Очаквай още "гладни" снимки довечера, два дена бях на вилата ни в Западните Родопи, там скарата, салатките и рахатлъка са 80% от времето.

 

Колега folka, адаш, много вярно и правилно казано!!! smile027 Аз затова трудно падам под 100 кила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво - завиждам ви (благородно естествено). А сами е като катер на бреговата охрана smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.