Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Сигурно няма да има места,но може и да еимаме късмет.Като няма на Крамера,ще седнем от другата страна срещу Събуеа и картофа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, днес групата се увеличи с още един млад шкодаджия.Срещата се състоя в Гранд МОЛ Варна.Запознахме се с колегата krasenk .Поприказвахме за любимата марка ,предстоящи ремонти,проблеми и т.н.Отново прекарах 2 прекрасни часа с най-сериозните колеги във Варна,за което им благодаря.

Ето и малко фото от срещата:post-3740-13845335681_thumb.jpgpost-3740-138453356835_thumb.jpgpost-3740-138453356839_thumb.jpgpost-3740-138453356842_thumb.jpg

 

 

п.п Ися,не ти се сбъднаха прогнозите. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе туй второто момче от ляво, със сивото яке някъде съм го виждал. Ама не мога го позная. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе туй второто момче от ляво, със сивото яке някъде съм го виждал. Ама не мога го позная. :mrgreen:

С този алаброс :) smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе туй второто момче от ляво, със сивото яке някъде съм го виждал. Ама не мога го позная. :mrgreen:

С този алаброс :) smile035

eee ясно,това ще ми последното подстигване толкова късо!

изядохте ме... smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Много добре се получи срещичката... Само дето ни беше малко тясно на тази малката масичка, ама в мола е така, но на лято по на широко и прохладно ще се събираме!!! :smt030 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес се проведе среща на най малките шкодаджийки адашки в МОЛА :D ,естествено съпроводена с шопинг терапия и Макдоналтс.

post-2454-138453362616_thumb.jpg

post-2454-13845336262_thumb.jpg

post-2454-138453362623_thumb.jpg

post-2454-138453362626_thumb.jpg

post-2454-138453362645_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> =D> =D>

 

Майсторе, в компанията на толкова много прекрасни дами не ти ли беше тегаво.... smile001 Пък представям си колко завистливи погледи си отнесъл. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази седмица от 08.03 до 11.03 съм на гости на жИната :mrgreen: във Варна. Искате ли на 10.03 в събота да направим една среща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица от 08.03 до 11.03 съм на гости на жИната :mrgreen: във Варна. Искате ли на 10.03 в събота да направим една среща?

ако не съм на тръгнал на път ,съм на разположение! Само да е след 15ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да мога да присъствам!

Утре сутрин потеглям за Холандия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Лека и приятна разходка по Великден в приятелска компания!post-7032-138453380116_thumb.jpg

s_flag

...ама и панасоника добре се представя! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.