Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Ами нека ви е smile027

Аз хапвах миди в Мидената къща, но не останах очарован от тях - 1/3 бяха затворени... После пробвах БМ-а до Морска Гара - няма такива миди! Уникални! Вкусни! Сафридчето беше прясно-прясно и много добре направено също! И една салатка с морски чудеса пробвах - чудна! Този ресторант, лично за мен е най-вкусният във Варна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Ами нека ви е smile027

Аз хапвах миди в Мидената къща, но не останах очарован от тях - 1/3 бяха затворени... После пробвах БМ-а до Морска Гара - няма такива миди! Уникални! Вкусни! Сафридчето беше прясно-прясно и много добре направено също! И една салатка с морски чудеса пробвах - чудна! Този ресторант, лично за мен е най-вкусният във Варна!

Във Варна БМ-а държат още сладкарницата и ресторанта в Делфинариума и ресторант "Градина" (до делфинариума). Имат още 3-4 обекта по Дружба и Златните, в т.ч. ресторанта в Двореца в Балчик. Познавам собствениците от студентските ни години до днешни дни и знам каква идея са имали, когато са правили различните свои обекти. На Морска гара ударението беше на рибното меню. Има и страхотни миди с ориз (с черупката). smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда! И в "Градина" бяхме, но не останах доволен. Доста цифромания ми се видя, ако трябва да съм конкретен. Една сливова ~ 6 кинта... Сладкарницата...пробвах прословутата торта, но не останах впечатлен. Даже и гръцкия ресторант на южната част на Кабакум пише, че е БМ Груп или нещо подобно - много приятно местенце! Обиколил съм почти навсякъде и като цяло съм доволен, но този за който казваш, че акцента е рибното меню ми е фаворит!

Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека ви е smile027

Аз хапвах миди в Мидената къща, но не останах очарован от тях - 1/3 бяха затворени... После пробвах БМ-а до Морска Гара - няма такива миди! Уникални! Вкусни! Сафридчето беше прясно-прясно и много добре направено също! И една салатка с морски чудеса пробвах - чудна! Този ресторант, лично за мен е най-вкусният във Варна!

A ще се кара ме с тебе,бил си във Варна и не си се обадил.

А аз мислех че си пак Американец. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига щатско, Цецо - малко ще се заседя на родна земя! Ще има и време за виждане, няма грижи. Иначе съм си благородник и във вените ми наистина тече синя кръв и за това буквите са посиняли лекичко. Ще се наложи да ме извините... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте , колеги. Кога ще се проведе следващата среща и къде?

 

EDIT: Blackpearl: Колега, пиши на кирилица!

По принцип в заглавието на темата се казва кога и къде,но последно време сме много несериозни smile011

Следи темата!

Поздрави!

 

п.п ...варненската група се увеличава май... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Ами само кажете.....но май от Варненци само аз и Цецо останахме сериозните шкодажии :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу, срамота, само двама са останали в цяла Варна! s_flag Колеги хайде да се стягаме и да направим една следновогодишна среща. Както пише в заглавието на темата първата неделя как ви се струва, тоест 8.1.2012г? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мола е добре. Да е топличко за жените и децата. Ама не си падам много молец, къде там... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу, срамота, само двама са останали в цяла Варна! s_flag Колеги хайде да се стягаме и да направим една следновогодишна среща. Както пише в заглавието на темата първата неделя как ви се струва, тоест 8.1.2012г? smile159

става,тъкмо ще съм се прибрал от новогодишния курс.

Последния път не бяхме ли в "911",така ли се казваше барчето? Където натупах Самито на билярд smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу, срамота, само двама са останали в цяла Варна! s_flag Колеги хайде да се стягаме и да направим една следновогодишна среща. Както пише в заглавието на темата първата неделя как ви се струва, тоест 8.1.2012г? smile159

става,тъкмо ще съм се прибрал от новогодишния курс.

Последния път не бяхме ли в "911",така ли се казваше барчето? Където натупах Самито на билярд smile001

Това 911 вече то няма,но пък и там се пушеше :smt018 .Билярд има пак на същия етаж и ще те бия не се притеснявай.

Кога последно? И нека да е към 16-17 часа пак??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии, нямаше други предложения, пък и Цецо каза че ще се е прибрал до тогава, така че май за 8-и, или на 7-и ако искате?!?! 16ч. мисля че е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8.01.2012г. "Гранд Мол" бар "Крамер" 16ч. Традицията трябва да се спазва. s_flag

 

п.п .....и не се обличайте много официално,че ще нося ръждясалите дискове да ги изтърка ме,а ако остане време после може и да ги монтираме(на ниво -2,че там по може да намерим място за ремонта). smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8.01.2012г. "Гранд Мол" бар "Крамер" 16ч. Традицията трябва да се спазва. s_flag

 

п.п .....и не се обличайте много официално,че ще нося ръждясалите дискове да ги изтърка ме,а ако остане време после може и да ги монтираме(на ниво -2,че там по може да намерим място за ремонта). smile049

 

:smt017 Освен работни дрехи да си носим ли и инструменти? smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.