Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

някой колега от Габрово да каже на 100% има ли игрища с изкуствена трева в града и ако може да запази час за игра.

А ние (играчите ) междувременно да решим кога ще го играем.

На соколски малко ли е поляната smile048,4 джапанки и сме ние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Хора!!!!

Ще се намери ли някъде из тоз манастир един фризер?

:-k

Ракията трябва задължително да я изстудя :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега от Габрово да каже на 100% има ли игрища с изкуствена трева в града и ако може да запази час за игра.

А ние (играчите ) междувременно да решим кога ще го играем.

 

Аз на бързо в гугъл открих това - http://www.sport-gabrovo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=44

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега от Габрово да каже на 100% има ли игрища с изкуствена трева в града и ако може да запази час за игра.

А ние (играчите ) междувременно да решим кога ще го играем.

 

Аз на бързо в гугъл открих това - http://www.sport-gabrovo.com/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=44

Oх мале,Искренчо няма да може да спи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това игрище все едно за корт е подготвени, къде му е гумата?

 

Тука като изрежа Станиславчо и ще се ожулим яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това игрище все едно за корт е подготвени, къде му е гумата?

 

Тука като изрежа Станиславчо и ще се ожулим яко!

 

Ей, грубянин, по нежно ще действаш, още ме боли лапата :)

Няма ли да се проявиш, като Дудек на финала през 2005-та!? ;) smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се все още. Мислим да направим мач Изток- Запад :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар да не е много сигурно все още, надяваме се да наминем за няколко часа на 22 май с Маргарита и Младежа. Няма да успеем да останем за преспиване, че на следващия ден ще празнуваме рожден ден, а на 24 - абитуриентски бал.

 

Поздрави и до скоро виждане на всички! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22 сутринта тръгвам и аз, но оставам до края да помагам за прибиране на инвентара. Ще имам 1 свободно място в колата, ако някой има нужда да се възползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и 4 отборчета да е нещо по интересно .. Северозапад , Североизток , Югозапад , Югоизток ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на 22ри, като тръгне колоната за Междене, хващам в посока - Пловдив. ](*,)

Налага се. smile049

 

Иначе с Peter_B, пътуваме на 20ти следобед. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се все още. Мислим да направим мач Изток- Запад :)

Бройте ме към отбора на Запада :D Дано се съберем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и 4 отборчета да е нещо по интересно .. Северозапад , Североизток , Югозапад , Югоизток ... ;)

Тъй, като ние не се вписваме в тез региони, то тогава съдийската бригада и делегата на мача ще бъдат от Пловдив! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдим разделението на В групите , което е малко ташак разделение . Вие трябва да бъдете в Югоизточната ;)

Ае няма значение , важното е купон да става :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдим разделението на В групите , което е малко ташак разделение . Вие трябва да бъдете в Югоизточната ;)

Ае няма значение , важното е купон да става :) smile159

Не бой се! Няма да искаме много. Само по една студена бира за съдиите. smile027

 

Сори за спама :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се все още. Мислим да направим мач Изток- Запад :)

 

 

Някой друг финт от Русенската бивша школа мога да ви покажа ако искате... smile021 Лошото е че каменица стартира в Русе точно тази събота и неделя и подозирам че моите хора от отбора ще ме линчуват като им кажа че ще бъда в Габрово... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за забавата, свързана с публикуването на програмата. Имаше някои организационни проблеми, които наложиха забавянето й. Примерно тази година няма да разполагаме с шатрата на Приста. Причината - била е разпъната на Гергьов ден, лошо укрепена и в резултат на това била паднала на една страна. Щетите по нея са такива, че за отстраняването им трябва повече време и няма да е готова за нашия събор. Това е по информация от Приста. Ако бяхме заложили на по-ранната дата за събор, отново нямаше да разполагаме с нея, защото тогава е била заета от Приста в Стара Загора (там е паднала).

 

Ето я и програмата:

 

21.05.:

- 09:00 ч. - пристигане на повечето гости на събора, настаняване, разпъване на персонални шатри, палатки и т.н.

- 17:00 ч. - традиционното теглене на автомобил;

- 18:00 ч. - надсвирване и оценка от журито (предполагам Краси от Русе);

- 19:00 ч. - теглене на автомобилно въже - по градове и/или по отбори;

- 20:00 ч. - бирен шампион.

- party time;

 

22.05.:

- 10:00 ч. сборен пункт на поляната за потегляне към Междене, избор на водачи;

- 11:00 ч. пристигане на Междене;

- 16:00 ч. забавление за децата - сокче през сламка;

- 17:00 ч. награждаване;

- party time;

 

23.05. почистване и т.н.

- 10:00 ч. - събиране на всички шатри, прибиране на музика, оборка на поляната и т.н.

 

Заповядайте на Национален Шкода събор 2011 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за забавата, свързана с публикуването на програмата. Имаше някои организационни проблеми, които наложиха забавянето й. Примерно тази година няма да разполагаме с шатрата на Приста. Причината - била е разпъната на Гергьов ден, лошо укрепена и в резултат на това била паднала на една страна. Щетите по нея са такива, че за отстраняването им трябва повече време и няма да е готова за нашия събор. Това е по информация от Приста. Ако бяхме заложили на по-ранната дата за събор, отново нямаше да разполагаме с нея, защото тогава е била заета от Приста в Стара Загора (там е паднала).

 

Ето я и програмата:

 

21.05.:

- 18:00 ч. - надсвирване и оценка от журито (предполагам Краси от Русе);

.[/b]

Юли аз останах с впечатление че тази година няма да има надсвирване.... :roll: Ако ще го проведем като миналата година да се подготвя тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има достатъчно желаещи може да организираме футболен мач на 22.05 от 16ч.

Според мен на поляната няма да има място и предлагам да слезем в Габрово на изкуствените игрища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, защо да няма и тази дисциплина :) Всъщност провеждането й зависи единствено от това дали ще има участници за нея и в частност твоето желание за оценка. Ако отпадне, това би се разбрало чак на самия събор, няма как да се знае предварително.

 

За мача - пропуснах го в програмата. Но не пречи да го добавим по всяко време. Би било добре, ако се състои, но си мисля, че ако участниците не са много, може и на малки вратички в горния край на поляната да се проведе. Така ще има и повече публика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.