Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За цената на петрола и горивата!


Recommended Posts

Да де, ама тя друго казва без да съм я агитирал. Иначе си абсолютно прав.

 

Хайде газта с още 3 ст. надолу от днес smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 764
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    85

  • Цецо75

    63

  • PRR

    43

  • C2H5OH

    34

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...
Еxtra Force-а го тествам отскоро и засега съм с положителни впечатления!

A аз пробвах Extra Bike,малко се изпотявам в тия жеги,но така протестирам аз срещу високите цени на горивата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ужас! Във Варна метана вече е 1.69 smile126 А бе въртят-сучат изравняват цените на всички горива. Ей това не е държава това е територия! smile150 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе въртят-сучат изравняват цените на всички горива. Ей това не е държава това е територия! smile150 smile150

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразходих се в Гърция преди седмица. Ами като видях бензин 3,90лв (100 октанов), 3,60лв. 95 и нафта 2,80-90лв., трябва да ви кажа, че тукашните цени ми се виждат просто идеални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
В Турция литър А-95 е 4.56 лири!!! :?

Въй,значи ще си налея в една 10 литрова туба от Бг резерва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Турция литър А-95 е 4.56 лири!!! :?

Въй,значи ще си налея в една 10 литрова туба от Бг резерва :D

Не знам как е за Турция, но в някои държави не разрешават да се внася гориво извън това в резервоара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

http://www.dnevnik.bg/pazari/companii/2 ... na_goriva/

навлизането на още една голяма компания едва ще намали цените или поне дали ще предлагат горива с по-добро качество

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само се преразпределя пазара.....и печалбите.

 

Вече 4-ти мобилен оператор ще имаме - ама какво от това?

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За постигането на набелязаната цел фирмата ще трябва да купи и няколко вериги бензиностанции, макар и от по-малките, смятат анализатори. Вече е имало разговори с "Петрол", който е в тежко финансово положение, но до сделка не се е стигнало...
Напротив, стигнало се е. И вземат някои малки, но ключови бензиностанции. Примерно онази на Ботевградско шосе, където някои колеги са ми идвали на гости докато работех там.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само на мен ли ми прави впечатление жестоката ножица, която се отвори спрямо обикновенната нафта и обикновенния бензин? Стигна 15ст, аз такова нещо не помня.... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само на мен ли ми прави впечатление жестоката ножица, която се отвори спрямо обикновенната нафта и обикновенния бензин? Стигна 15ст, аз такова нещо не помня.... smile150

Къде ги видя тези 15 ст. 2.36 срещу 2.57 са си 21ст. отвсякъде. Вече обмисляме добавяне на 10% бензин в дизела - има икономически, а и вървежен ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.61 smile150

 

Интересно, преди на 2.45 бяха стачки, протести, блокираха пътища... Сега нищо. И нека после някой ми разправя, че не било режисирано всичко....

 

Този път работата наистина е дебела, защото нефта си седи около 100$, бензина е относително евтин, а нафтата скочи до небето.

 

Някой който пътува из ЕС, да вземе да каже, там как са цените. Лукоил ли ни прави на маймуни или това е някаква европейска тенденция. Колко е нафтата в Румъния?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.