Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Специални благодарности към Самуил и Günter Service Варна за професионализма, отговорността и човешкото отношение, към автомобила ми и мен. Останах изключително доволен от услугите им, като несъмнено ще се обръщам към тях и занапред. Препоръчвам сервиза на всички, притежаващи Шкода. smile126

Върви ли повече след ремапа ;) Как я усещаш?

Разликата е осезателна, като се има предвид че не съм я тествал извън Варна. Ще се похваля като тествам. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Весела Коледа и весели празници на Günter Service Варна и всички фенове на Шкода !

 

Рядко пиша хвалби, защото иначе трябва да пиша всеки ден. Вчера със семейството ми тръгнахме за Видин и днес,преди малко се прибрахме. Колата е Ауди а4 2.0 тди с хибридно турбо и чип,правени от Сами smile152 . На 24 буквално нямаше нито една кола по пътищата, на магистралата се кара 170-200 , по другите пътища 100-140. Разходът измерен от колонка до колонка 5,7 ! Просто при това каране , постоянна газ,натоварена кола и с 4 човека вътре... smile126 . Няма по-доволен от мен и причината е идеално свършената работа от Сами. Няма да споменавам отново какво се случваше с 530 d и А6 3.0 тди quattro :D.

Весели празници !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет колеги.

Днес се повозих, а след това и покарах една О2 (2.0 ТДИ) с турбина и софтуер made by Сами. Уникалнооооооооо!

Много върви - никакъв лаг, мощно дърпане дори и след 4000 оборота. Гумите направо не могат да намерят сцепление.

Впечатлен съм.

На двамата виновници от Варна пожелавам много здраве, достатъчно късмет и много щастливи моменти през цялата година.

На собственика на шкодата - в допълнение към горното пожелание и хиляди безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

През Декември и моята фабийка мина отново през Гюнтер сервиз - и то на два пъти.

Първия път бяха сменени предни и задни тампони и биалетки (благодарение на улиците във Варна).

Втория път за редовна смяна масла, филтри и този път верига на двг - 130000 км и се беше разтропала.

Сега като я карам е по тиха и на баири примерно преди трябваше да връщам на 4-та, сега на 5 ги взима - не знам от веригата ли е или си въобразявам. Както и да е - още едно благодаря и от мен на двамата мастери.

 

Поздрави,

Иван със синята фабия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета и момичета(не ми харесва наречието "колега","колеги").

Карам А4 B5 2.6 quattro и имах проблем със съединителя.Благодарен съм на вашия форум,че открих Сами и неговия сервиз.Бърза и качествена работа,смяна съединител както и перфектен ремонт на рейка.

"Гюнтер Сервиз" попадат начело в листата на майсторите за мен.

Благодаря ви! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечни благодарности към Самуил и Гюнтер сервиз. Моите проблеми с октавията започнаха в края на декември и без много да му мисля се озовах в сервиза на ЕТ. Надеждата ми бе че познавам някого и съответно ще се свърши работата. Уви след няколко дневно умуване ме запознаха с цената 2300 лв. и проблема ще бъде решен. Ел. рейка на октавията (62000 км) беше сдала багажа. Започнах усилено да търся друго решение на проблема. Последва регистрация в този форум и така стигнах до Самуил. Не се разминах с купуването на рейката но цената драстично беше намаляла. Сега отново съм доволен водач на Шкода благодарение на Форума и професионалното отношение на Самуил.

;)"Искренно се надявам да не го видя скоро" ;) но това едвали ще се случи. smile009

Така че съмнение всяко оставете и ако имате проблеми към Гюнтер сервиз се обърнете.

 

Антон Кръстев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За пореден съм изключително доволен от Гюнтер сервиз. направиха ми пълна диагностика и обслужване на 120 000км на 1.9 тди 105 коня за отрицателно време на добра цена. Препоръчвам на всеки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И от мен положително мнение за Гюнтер Сервиз, неотдавна ми смениха челюсти на спирачките, лагер на главината, жило на ръчната, тампони на задните амортисьори като засега всичко е перфектно. Продължавайте в същия дух и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздрави от Русе.

Реших да похваля бат Сами и аз. Имам Seat Leon 2.0TDI, наскоро купена имах проблем с турбината и гореше антрифриз. Поизрових се във форумите и видях за Гюнтер сервиз, бях леко несигурен, но след като видях положителните коментари закарах и аз колата при него. На кратко проблема беше от цилиндровата глава, която беше сменена с друга безпроблемна също така искам да отбележа, че за повече мощност и турбитана беше направена хибридна естествено и ремап. В мометна карам Сеата и мога да кажа че има доста разлика отпреди.Хиляди благодарности на бат Сами много съм доволен от услугите и професионалната му работа.За по нататък ще продължавам да посещавам сервиза му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от доволните клиенти,вчера ми монтираха Eibach-30 за по-добра стабилност и визия най-вече.Приятна и приятелска е обстановката в сервиза и за напред смятам да ползвам тяхните услуги.Препоръчвам.Поздрави на Сами и Васко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бързам да се похваля. Сами и Васко отново се справиха блестящо. За което сърдечно им благодаря. Като се видим днес ще ги почерпя =D> Заслужават го.

Накратко за проблема на Октавията. Преди около 3 седмици колата започна да губи мощност но не обърнах внимание. Чак когато започна да тресе двигателя се чух със Сами и прескочих до сервиза. Последваха тестове и съмнения за запушена дюза. Запазих си ден, но за зла участ сутринта ми огънаха бронята. В петък имах служебен ангажимент и си разменихме колите с моят шеф. Усетил че колата ми има проблем и решил да го оправи, закарал я при "Дидо дизела" тои я закарал при "Цоков Сервиз-Цецо". И ми съобщават че Окито е прескочило зъб и демпферовия маховик бил износен. Пипали центровкака и я били оправили. Ужасен от чутото се обадих пак на Самул и вчера бях при него. След разговор на Сами с "майстора Цецо" се оказа че са ме излъгали. Не била прескочила зъб, а за маховика само предполагали. Вече дюзите са сменени и колата си е като преди. Не ходете при "Кавичките-ще ви излъжат". Четете внимателно в темите и се вслушвайте в съветите на Белите сервизи. Благодарности към Гюнтер сервиз, това са ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.

Отивам да си взема колата. Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само се чудя,как може прехваления БОШ СЕРВИЗ -ЦОКОВ ,така да лъжат клиентите.Че като му се обадих,започна най-учтиво и мен да ме учи как се правят автомобили smile091 smile091 smile091

Ако бяхме сменили ремъците и ролките и маховик ,които ти бяха даже в багажника и колата не се оправя....те ли щяха да ти покрият разходите smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не ми се мисли в тази посока, че ми омекват колената. :D

Другата седмица лично ще им потърся сметка за некомпетентното им поведение. smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за частите с които направихте Окито нищо ли няма да кажете???

 

към белия списък :D:D:D:D

Добре дошъл във форума.До сега не сме имали забележки към частите от вашата автоморга.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм специалист но, самото отношение към мен беше перфектно. А дюзите според думите на Васко и Сами са като нови. Същото с отнася и за Рейката. Категорично Автоморгата в кв. Победа е в Белият списък. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Сами,че освен на Аудито, направи чип за Chevrolet Captiva на баща ми! Джипа е 2.0 150 коня дизел . От много муден джип се превърна в една приятна за каране кола! Знам, че по принцип не се занимава с такива коли,но безкрайно благодаря,че се справи с това ново предизвикателство !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ред е и а аз да се похваля, от вчера съм с нова хибридна турбина ...специалитет на Самуил, както и ремап made by bega4kata, колата е Г5, 2.0 тди.

Благодарности за професионализма на Сами и Васко от Гюнтер сервиз...колата е неузнаваема.... благодаря момчета, продължавайте все така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

...... айде и аз smile001post-5751-13845345904_thumb.jpg

...ама то какво още да се пише smile049 , въпреки натоварената програма ми бе обърнато внимание :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сложил джантите още smile091 , ама като видях едни 203 к.с ... то немога на антифриза да смогна smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си хибрид от Самуил за 2.0 БКД двигател и след размисли се спрях на 1752VB с по-голямата топла перка. Проекта ми е замислен като бърза и надеждна ежедневка. За момента ще я карам със стоковия софтуер и след смяна на още няколко неща, следва и ремап. И тъй като съм със стоковия софт ще споделя, че промяна спрямо старата турбина по отношение на лага не можах да открия....както си изпреварвах преди на 6-та, така и сега си дърпа стабилно и с хибрида. Даже сега ми харесва повече как се развърта и го няма онова тресене при пълна газ както преди когато бях с ремап и колата изкара 143 коня на колела.

 

Тъй като сам си правя колата искам специално да благодаря на Самуил за помощта и съветите, които ми даде и които вярвам ще продължава да дава smile126 ...защото за мен най-важно е нормалното отношението и желанието за съдействие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kingforaday-имаше нужда от нови дюзи

 

пропуснал съм да напиша цени обслужване на Ок2 1.6мпи

ПИША ГИ ПО МОЛБА НА КОЛЕГА

ремък ангр.-44

ролка-82

пистов ремък-23

ролка пистов ремък-25

водна помпа 120/ИМА И ПО-ЕВТИН ВАРИАНТ пак с премиум качество

ролка фрайлайф динамо 95

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо тръгнахме от плажа към хотела и звъни Сами - колата е готова :D Направо я докара до хотела и наобратно я потествахме - определено имаше разлика от затапването на АГР-а и лекото засилване. Днеска покарахме Варна - Велико Търново и определено мога да кажа че всеки лев си заслужава, много съм доволен.

Сами смени и ангренажа и маслото и ето малко актуални цени на частите от списъка който ми даде (Октавия 2, 1.9, PD, 2007):

ремък ангренаж - 86.20

ролка - 141.20

ролка - 56.80

помпа водна - 70.70

антифриз 2 х 18 - 36.00

фрайлайф - 90.10

ремък - 22.80

ролка - 24.80

--------------

Общо 528.60

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.