Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 GLS


bocko

Recommended Posts

Според мен, ще задържат влага и истинските по - бързо ще заминат, пък и колата си е красива. Според мен купи си бели мигачи, а ако ти се играе , може и бели стопове ;) Габарити с бели диоди, ей така, по изпипано, дискретничко и със стил :)

 

Ако пък вече си го решил, праговете като ги погледнеш отдолу, имат огъвки за оттичане на водата и за проветрение. Гледай да не ги запушиш в бързината.

 

:D Май не ме разбра махам старите прагове металните и по тях правя от стъкломат и слагам тези от стъкломат и смола закрепването още не съм го измислил.Мисля че е добра идея ,защото едно ,че е по евтино и второ ,че до някаква степен се огъва стъкломата и при по лек удар ще възварне формата си.Също така и не ръждясва ако ги направя както трябва и здраво ги закрепя мисля ,че ще издържат повече време от металните .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 501
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bocko

    188

  • maxrpm

    75

  • skodko

    33

  • joro-120L

    31

Най-много писали в темата

Външния праг държи предната за задната част на колата, затова стъклопласта го слагат отгоре. Това, че някой тенекеджий при смяна на прагове начукват стария и пляскат новия е друга бира ;) Принципно вътрешния държи на същите места, но външния много му помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091

 

:?:

 

Експериментите който сам си правил с ламарина и стакломат мисля ,че стъкломата е доста по корав ако се направят малко повече пластове става като камък.Може да махна боята и кита от старите и да ги намажа с грунд и отгоре със стакломата да направя една цяла равна повърхност и после със виброшлайф да загладя и да боядисам.

Защо да не стане? Мисля ,че ще е по добре даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Праговете са носеща част от купето!!! По - добре ги смени пак с метални. Пък и твоите, ако почнеш да ги търкаш ще станат на дупки. 100% съм сигурен. Изгнили са сменяй ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш = Не караш :)

 

:D Не съм на този принцип намирам и малкото и пак си правя кефа .Като не стане не стане длъжен съм да пробвам s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата изненада ще дойде, когато се опиташ да вдигнеш за смяна на гума. Щом външният праг е на дупки то и междинната преграда е изядена от мишките. Обикновено изяждането започва от долния ръб точно около тръбата за оригиналния крик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по неговата кола някой "майстор" си е оставил ръцете. Праговете са като правени от вестници и кит. Васко, кажи и за багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мх Кърпенето около амортис. в багажника е ...... някой е решил ,че точно там трябва да кърпи ламарина с далжина около 15 см и е капнал само на 2-3 места и естествено преди няколко дена се скъса.Вдигам дясната предна гума колата се вдига гумата си остава на земята и бруталната гледка от калника към багажника.Вече е оправено това отидох при един майстор взе ми 40 лв ама го направи според мене като хората изряза до здраво и го завари почти с цяла заварка намаза го с грунд и отгоре боди s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боди то е голяма грешка, с времето се отлепя от ламарината, под него се образува влага и си брало лайката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнато реално, едва ли ще дойде това време преди колегата да реши да се радели с тази кола по някакви други причини... от опит го знам - и аз преди да навърша 30 г. доста често сменях МПС-тата си, май дори по-често от гаджетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз преди да навърша 30 г. доста често сменях МПС-тата си, май дори по-често от гаджетата ;)

А след 30 само колите ли сменяш или само жените, щото от декември 1996 съм на 120ка, а дано по - бързо сменя бившата с нова :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата изненада ще дойде, когато се опиташ да вдигнеш за смяна на гума. Щом външният праг е на дупки то и междинната преграда е изядена от мишките. Обикновено изяждането започва от долния ръб точно около тръбата за оригиналния крик.

Моета е здрава навсякаде и пак се отчесна ,от УЖ подсиленото ухо за крика. (направо ми причерня). :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпитния шкодаджия, знае къде да подпре и най - гнилата Шкода :D Kaто ходихме с Кранки да сваляме джантите от едно 1000мб, няма да ти казвам брат :mrgreen: Беше на вестник "Работническо дело" :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Халогенчета много ме кефят как и стоят и благодарности на driver за въздухозаборникът! s_flag

 

029957862.jpg?r=0

029957863.jpg?r=0

029957864.jpg?r=0

029957865.jpg?r=0

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогенчета много ме кефят как и стоят и благодарности на driver за въздухозаборникът! s_flag

 

029957862.jpg?r=0

029957863.jpg?r=0

029957864.jpg?r=0

029957865.jpg?r=0

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aх ти какъв си мързел. Ходи в кат ги питай каква е давността на глобата за несменени регистрационни табели. Тук е 1година или по - скоро изчакай 1 година и отиди тогава. След смяната на табелите се прави добавък към ГО, той е безплатен. Тези халогени от фелиция facelift ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За регистрационните номера ли говириш?Какви нови?Халогените са от гарвана един магазин във Варна 10 лв двата светят прилично s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненски имаше предвид Сашето. Въздухозаборника добре, ама тез фарчета за мъгла :smt018 . Не ме кефят. Ама важното е теб да те радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.