Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 GLS


bocko

Recommended Posts

Здравейте

сдобих се с една от най-големите ми мечти Шкода 120Л или Шкода 120 GLS вие ще кажете.

София-Варна никакъв проблем 80 градуса кове на всякъде. Много съм доволен s_flag

С таблото от рапид е с газово ,с електронно запалване ,с маслен радиатор който липсва и на негово място е сложена тръба...

Веднага като я взехме и сложих нова решетка (широка) ,мигачи прозрачни. s_flag s_flag

Може да има малко грешки но съм много въодушевен s_flag s_flag

ето и малко снимки...

 

026682867.jpg?r=0026682868.jpg?r=0

026682869.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 501
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bocko

    188

  • maxrpm

    75

  • skodko

    33

  • joro-120L

    31

Най-много писали в темата

80градуса -добре, даже отлично !

А километража колко показваше.... ;)

 

Таа е GLS, ама какво им харесвате на тези решетки ....измислени набързо...

Добро попадение за колата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 км достигнах s_flag

повече от 83-4 градуса не дига рязах я какво ли не я правих няма .. s_flag

Водихме я на един шкодаджия киро в София провери бачка си термостата всичко и работи много съм доволен.Ноо има да се кърпи малко няма как за 500 лв s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи млад шкода фен си купи стара шкода , днес ми осмисли половината ден ! Добра е , браво !!

п.с. смени си подписа "гараж" само мечти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !

Намерил си интересен екземпляр за нашите географски ширини :) Изглежда добре и до колкото се вижда комплектна. Интересно ми е с какви седалки е този ГЛС ?

 

п.п. надявам се някой ден да се засечем да я видим на живо s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Да си я стегнеш бързо и да си я караш с кеф. И май месец да се появиш на събора с нея. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички s_flag s_flag

Седалките са от ниските отпреде са с хубава черна ,а тапицерия отзад на гърба са с черна кожа.Таблото е с оборотомер.

Сега като смених мигачи и предна решетка следващите задачи са:

-да си изкърпя багажника и пода.

-да си сложа задни хубави стопове ,че тези не ме виждат като спирам и мигач като давам smile091 някой ако има някой запазени да пише.

-да си сложа още един болт на задния барабан , че нещо го няма smile021

-да и изчистя ръждичките и да ги боядисам същия цвят и след това да я пастиръм

-да си намеря маслено радиаторче

-да и сваля предницата

 

За сега ще е това smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag Измита с пастиран покрив s_flag

 

026726721.jpg?r=0026726724.jpg?r=0

 

 

Тук може да се види пастирания покрив как лъсна

026726732.jpg?r=0

026726735.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измита с пастиран покрив.....

Ейиии, за една седмица само един таван ли пастира? ;)

Отвори ги тези капаци и врати, пък я наснимай едно хубаво, та да видим: мотор, багажник, интериор, табла, тапицерии....

Радвам се, че си намери Шкода, и то дефицитна модификация. Късметлия си! :)

 

Трябва да я съхраниш тази кола! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измита с пастиран покрив.....

Ейиии, за една седмица само един таван ли пастира? ;)

 

Няма кеш smile049 пък и ходя на училище , на танци.

Бях на село пробвах се да резна пружините ама тъпата спирачка не можах да я отвия и ме хвана шубето да не скъсам нещо s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би има предвид спирачния апарат smile021 Поне той се отвива, като се режат предните пружини smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сложих си новите стопове s_flag много съм доволен.Ам има ли някакъв вариант да ги запечатам с някакъв лак или нещо подобно , че да не станат като старите :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ!!! преди малко се прибрах и съм разочарован.

Тръгвам от нас всичко нормално и стигам до един светофар по баир нагоре иииииииииии тръгвам аз на зелено бам оборотите ги няма и колата гасне.Изненадата е като опитах да запаля след това нямах акумулатор и пуснах назад на задна и запали веднага тръгнах до следващия светофар гааааааааз спирам и тръгвам всичко ок и на последния светофар пак давам газ и колата гасне ...... после имах акумулатор и запали газ и пак гасне (оборотите въобще не се вдигнаха направо изгасна) пак запалих паркирах я на един паркинг вкарвам на задна натискам гъста и пак гасне паля нямам акумулатор добре , че имаше един човек да ме бутне и имах късмета да хвана всички светофари зелено от Кайсиева до Чаталджа smile049 smile049

 

Ако някой може да ми обясни какво става ..... и в София ми правише така с оборотите.

Аз мисля ,че е изпарител и алтернатор....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би настройката на изпарителя за оборотите на ПХ?А това че нямаш акумулатор предполагам или алтернатора или акумулатора ти си заминава.Не е излключена и лоша връзка някъде по веригите,най-вече мисля на шпилката на стартера,където се събират кабелите от акумулатора и алтернатора и от където тръгва главния кабел за инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройката за оборотите ми я прави един майстор с много голям опит с коли и особено с шкоди и не сам я пипал smile049

а акумулатора като изгасне колата не е въобще да нямам ток ами все едно ми е свършил акм. едва върти така ,че ме съмнява да е прекъсната връзка ,защото тока не ми изчезва ... и съм го зареждал преди 1 ден .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш,че не е задължително да пипаш нещо,за да се развали?А иначе след твоите пояснения ми се струва,че или имаш лоша връзка,или акумулатора не е много в час!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.