Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Може и да ставам малко досаден с тоя Лий, но .....  :sorry:

 

 

Ако наистина тази музика стигаше до повече хора, на които тя да им въздейства по някакъв начин, вярвам, че света щеше да бъде едно по-добро място за живеене.  :walkman:

 

пс: Май не трябва да пиша ако съм консумирал нещо друго, освен минерална вода.  :D

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина тази музика стигаше до повече хора, на които тя да им въздейства по някакъв начин, вярвам, че света щеше да бъде едно по-добро място за живеене.  :walkman:

 

пс: Май не трябва да пиша ако съм консумирал нещо друго, освен минерална вода.  :D

 

точно като удариш некое питие и почваш да пишеш смислени неща. Музиката е сложна, за да я слуша целия свят, но хората, които я разбират са готини. :)

 

 

.........

 

Чавдаре, :PDT_Armataz_07:

 

малко старо диско

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Леле, Жоре, как допуснахме да потъне толкова тази тема  :D

Поздрав

 

 

Не си спомням, дали е пускано, но и да е, си заслужава да се чуе пак. :)

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любима група. Пускал съм го. Нямам нищо против да го чуя пак.

Поздрав другата седмица. Може би в понеделник, че след малко тръгвам за терминал 2 и няма да съм в Бг.

Това го видях в последния момент. Даже нямам време и да го чуя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав, Влади. ..... и разбира се за всички, които харесват Ал Жеро

 


https://www.youtube.com/watch?v=Ld8ICOf8Crs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав, Влади. ..... и разбира се за всички, които харесват Ал Жеро

 

Благодаря ти Жоро.

Чудех се с какво да те поздравя по случай юбилея (малко на патерица  :blush: ) и се сетих за един пианист, който най-вероятно знаеш, но ако не, мисля, че ще ти допадне и особено албума, от който е това парче. 

Да си жив и здрав отново  :cheers:

 

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, много благодаря, Влади. Изненада ме. Не го знам пианиста, но това ми хареса. По-късно ще чуя и албума.

Сега бързам да ти върна жеста с една песен на ТОТО от новия им албум -  Не ми харесва особено, но това изпълнение ми привлече вниманието, сигурно щото си е в типично техен стил. Даже мааалко ми прилича на някои по-стари техни песни ;)

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

поздрав Адаш! с една моя любима песен, която бях позабравил. поздрав и за Крисито :walkman:

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте едни стиснати Жорета!!!

И други, освен Вас, обичаме и слушаме красива музика...

Ама, нали съм си добричък, ще се поздравя сам и няма да се сърдя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте едни стиснати Жорета!!!

 

Боре, точно пък аз толкова поздрави съм отправил... Виж какво гласи и пост 1883 малко по-горе. Не всички са индивидуални. Ся кво да направя, че никой не харесва Ал Жеро. Няма коментар. Сега реших малко индивидуални поздрави и нацелих теб. Радвам се, че тази песен ти харесва. Аз мога да споменавам в поздравите конкретни имена, но нека всеки се чувства поздравен. Между другото бая се чудих дали да пусна клипа само. Без коментар. Но видях последните участници в темата и реших да ги поздравя. Сипи си едно уиски:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, шегувам се приятелю !!!

Аз също харесвам Ал Жеро, но рядко ми остава подходящо време и условия, да си го слушам /а, това е крайно необходимо/, това не е като да си пуснеш "Макарена"...

И все пак, изобщо не претендирам, да съм толкова голям меломан, като вас - досега, просто се кефех на нещата които пускате с Аксел, с огромна усмивка от задоволство.

Сега, просто ви бъзнах.

Но пък, Ти как ме нацели с това парче на Стинг, нямаш представа - изключително любимо ми е, благодаря!!!

Поздрави и не спирайте с поздравите - шапка ви свалям!

 

П.С. Съжалявам за тавтологията, ръждясъл съм...

П.С. В изпълнението с Мистър Слоу Хенд, има доста повече... - да речем драматизъм /дори звукът от Zippo е гениално хрумване/, но това, толкова красиво и пълно с орнаменти изпълнение, ме изненада много приятно, как съм го пропуснал до този момент - питай ме...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, направо ме върна в абитуриентската година, когато след официалната част в една бърлога ни чакаше един магнетофон с огромните ролки и един хладилник с освежаващи напитки.

:banger_2:

Ал Жеро, Шаде, Джетро Тъл - що касетки се извъртяха с тяхна музика докато бездействахме в казармата. Верно е за ценители само.

След концерта на Стинг в Несебър цяла нощ не можах да заспя, Боре.

 

Жоро, ти и axel пускате неща, при които всички трябва да замълчат и шапки - долу! 

Поне аз такова отношение имам към тези моменти в изкуството.

Благодаря и на двамата, че споделяте с нас вашите открития!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има няма 3 седмици до втората ми среща с най-големия

 

знам, че това парче вече не го изпълнява на живо, но продължавам да мечтая да го чуя. поздрав, за всички които се кефят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, ти направо заби ножа в сърцето .......

Жалко, че повече няма да чуем нищо ново от групата.

Дано продължат с индивидуални изпълнения.

:hello:  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. В изпълнението с Мистър Слоу Хенд, има доста повече... - да речем драматизъм /дори звукът от Zippo е гениално хрумване/, но това, толкова красиво и пълно с орнаменти изпълнение, ме изненада много приятно, как съм го пропуснал до този момент - питай ме...

 

Боре, това са ми любимите записи на живо на Стинг от това уютно студио. Можеш да чуеш всички изпълнения:

Жорка, шегувам се приятелю !!!

Аз също харесвам Ал Жеро, но рядко ми остава подходящо време и условия, да си го слушам /а, това е крайно необходимо/, това не е като да си пуснеш "Макарена"...

 

Да, вярно е, че в повечето случаи пускам трудно смилаема музика, която се харесва сигурно на тесен кръг слушатели. Преди съм разбрал от твои мнения, че ти я цениш и разбираш тази музика. Както се казва, има музика за краката, за душата и за главата.

Знам, че и Адаша е ценител. С Борето Тъндърболт имаме общи интереси - слушаме Флойд....и му благодаря за поздрава. А това ми е най-най- фаворит групата. Фен съм им от 80та г. След това харесах и други групи, но това ми е първата!

С Влади Аксел също. Там наблягаме повече на джаза. Хубаво е да има съмишленици и да смениш някоя приказка :)

 

Жоро, ти и axel пускате неща, при които всички трябва да замълчат и шапки - долу! 

Поне аз такова отношение имам към тези моменти в изкуството.

Благодаря и на двамата, че споделяте с нас вашите открития!

:hi:Мноооого, много ме /ни/ задължават тези думи. Трудно се поддържа такова ниво, но ще се стараем

 

https://www.youtube.com/watch?v=cvl7_9dUIZw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф, едва на 41 години съм, а от няколко насам, се чудя какво ще слушаме /на живо и в реално време/, когато всички Големи си отидат от този свят...

Тъкмо се зарекох, на следващия концерт на AC/DC да отида, каквото и да ми коства, и какво - Брайън Джонсън спира да пее за неопределено време !!!

Както и да е, поздрав за всички, с едно много, много любимо за мен парче

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф, едва на 41 години съм, а от няколко насам, се чудя какво ще слушаме /на живо и в реално време/, когато всички Големи си отидат от този свят...

Тъкмо се зарекох, на следващия концерт на AC/DC да отида, каквото и да ми коства, и какво - Брайън Джонсън спира да пее за неопределено време !!!

Както и да е, поздрав за всички, с едно много, много любимо за мен парче

 

Ето затова вече съм бил на над 80 концерта на моята още по-крехка възраст... Диси, Стоунс, Пърпъл, Плант, Стинг, Гилмор, Нопфлър, почти всичко, което можеше да се види последните 10 години е отментанато и само мога да се гордея с това си постижение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.