Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапициране на волана от Вилнер/Слави-Люлин


Цецо75

Recommended Posts

Ами аз зор нямам, просто чакам да видя ще се съберем ли 5-ма за отстъпка във Вилнер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз зор нямам, просто чакам да видя ще се съберем ли 5-ма за отстъпка във Вилнер.

Колко сме за сега? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко сме за сега? smile159

4-5 сте според мен. Bladimir, stivi797, Цецо75, dude_BG, elmo, pepino, PRR(до 100 лева) . Мисля ,че имате 5 човека, действайте. Цял форум Вас гледа. Цената за 5 човека беше 150 лв/бр. , ако не се лъжа. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко ти пука ? smile001

 

Аз още се колебая ... Ако волана стане по-дебел ще съм доста доволен. Та може и да размисля. Ама дайте на лични, че цял форум нас ни гледа smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дали ще има резултат темата. Ами такива сме ние, зорлести. smile001 Цецо, ако си се отказал не се чувствай задължен да си тапицираш волана. Исках да кажа ,че петима са налице и явно Велнер е предпочитания избор, така че.......................... Чакаме снимки, с две думи. s_flag

То нали затова е форума, да дава подкрепа. Иначе какво правим тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,срамота е!

Карате коли за по над 10хил.лв.,а изписахте един тон приказки за един волан от 150лв. ;)

 

П.П.А пък това - да предпочетеш гаражен майстор пред Вилнер, също не го разбирам,още повече,че става въпрос за разлика от 30лв.!

 

 

Бат Ники, чакай сега бе........ ,нека станат 5човека.... Като станат 5, ще чакаме снимки....като има снимки ще чакаме.....

 

П.С: Интересна ми е темата, нито имам някакъв "дивидент" от нея, нито притискам някой на сила, ко му има......

 

И какво толкоз ни гледа форума? Че и зор ни дава....

 

Аз зор не давам, само гледам и чопля семки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... така че.......................... Чакаме снимки, с две думи. s_flag

То нали затова е форума, да дава подкрепа. Иначе какво правим тука.

 

 

Не знам какви снимки чакате, от Вилнер лично ли да получите? smile049 Аз ви показах снимки стотина страници назад, а и хората си имат сайт с професионално заснети снимки http://www.vilner.eu/bg/gallery

 

 

ЦИТИРАМ:

 

Днес за Vilner - Your Style Inside се знае много. Forbes, TopGear, AutoBild, Luxury4play, Zercustoms, Аutoevolution, DubMagazine... са само част от известните информационни гиганти, които знаят, следят отблизо и обичат Vilner. Българското ателие е редом с най-известните тунинг фирми от цял свят - Mansory, Schnitzer, Hamman, Brabus... И това не е всичко... ТОВА Е НАЧАЛОТО!

 

](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не подлагам на съмнение разликата от 30 лева за качеството на Вилнер. Но за волан за Октавия 2 да се направи до айрвег-а и на 4-те спици без прекъсване на кожата - без стъпала и само около геврека - както е на снимката на MasterOne ще излезе повече и от 200. Аз пък искам да си направя и скоростния лост и ръчната, че да има кокпита някаква завършеност и стил. Та мисълта ми е, че е въпросът е какво искам и с колко разполагам за това - май ще трябва да продам Хондата smile091. Ако искам само да усещам кожа или ще си купя ръкавици, или ще си купя вложа и ще си го ушия сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, за сега, си мълча, щото чакам заплатка. Чак след това ще се раздвижа... Исках снимки от колегата, а не от страницата на Вилнер. На Маджо волана съм го виждал и ми харесва.

На моя волан само трябва да му се свали сегашната кожа и да се облече в нова, затова смятам, че при мен няма да има проблеми с ръбчета и стъпала, просто исках да видя шевовете как ги правят - харесват ми. Ако цената на Вилнер не скочи над 200 лв., дори и да не се съберем 5 човека, пак при тях ще кацна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко ти пука ? smile001

 

Аз още се колебая ... Ако волана стане по-дебел ще съм доста доволен. Та може и да размисля. Ама дайте на лични, че цял форум нас ни гледа smile091

Ще стане малко по-дебел поне на нашата Турка стана по-дебел от лауренката който е с оригинална кожа!След малко ще слезна да я снимам и ще кача снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм решил първо да ми тапицират лоста за скоростите - пък волана ще го оставя за по-късно.

Предполагам, че от Вилнер няма да ни върнат - след като няколко човека са за волан, а един за скоростен лост.

И като решите да отидете - се обаждайте, може и на лични.

Гледам си пощата всеки ден - така че няма да пропусна съобщението.

Иначе качеството на Вилнер ме устройва - особено след като видях и снимките, пък и 2-3 коли на приятели.

Накратко - това е. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките които обещах:

 

Само малко пояснение колата е доста мръсна и светлината е гадна затова цветовете не изглеждат както са реалните.Но идеята беше да се види,че е по-дебел.Самата кожа на волана иска почистване ама нямам време да измия на бащата колата.Искрено препоръчвам на който е с гумен волан да сложи кожа,просто усещането за волана става различно,а и гумените на VW Group се съсипват доста.

 

030203226.jpg?r=0

 

030203227.jpg?r=0

 

030203228.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох не я карам аз,ама да кажем над 20000.Като изчистя колата пак ще снимам.А и друго има,баща ми не си пази колата много,просто не може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все повече се навивам ... Особено имайки предвид, че волана ще стане по-дебел ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много е добре даже!

А и шевовете - браво за снимката, добре си я направил! - изглеждат много прилично! :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел цялата темичка,но ето ви един пич,който е работил във Вилнер.Сега е самостоятелна бойна единица и работи отлично. Цените са приятни,поне по мнения на познати smile001

 

http://www.slaviauto.com/main.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел цялата темичка,но ето ви един пич,който е работил във Вилнер.Сега е самостоятелна бойна единица и работи отлично. Цените са приятни,поне по мнения на познати smile001

 

Можеш ли да кажеш примерна цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ти дам примерна цена?

Аз нито работя,нито знам какво и с какво искаш да правиш :lol:

Има телефон даден.Звъниш ,интересуваш се,после споделяш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ти дам примерна цена?

Аз нито работя,нито знам какво и с какво искаш да правиш :lol:

Има телефон даден.Звъниш ,интересуваш се,после споделяш

smile027

Сори , мислех, че знаеш цени! Иначе момчето е доста свястно, аз разгледам сайта, записах си час и мога да се похваля, че вече съм с нов тапициран волан и кожух на скоростния лост. smile152 . Избрах комбинация от гладка и перфорирана кожа , както е на октавия скаут и мисля че стана доста добре! Като имам малко време ще направя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.