Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапициране на волана от Вилнер/Слави-Люлин


Цецо75

Recommended Posts

Аз сега почвам да си въобразявам - май стана по-мек... за по-дебел не съм много сигурен, може би с 3-5мм да е станал по-дебел... обаче грам не усещам разлика. :) Абе, кефи ме максимално.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито ,друго си е кожения. smile035

Другия вариант е, на 3-4 сантиметра от вътрешния ръб на волана да се направят канали на четирите спици където да се подпъхне края на кожата и така няма нужда да се облича целия. Максимално да се е удебелил с 2-3 мм, кожата не е толкова дебела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее уникално е станало, честито и аз искам да го направя така на шкодето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, естестис е кожата... :) Кефи на пипане. Готина е :) Парички... не ги знам колко ще излезе за такъв волан, не питах... :) Защото на мен ми го изработи при други условия...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Аз сега почвам да си въобразявам - май стана по-мек... за по-дебел не съм много сигурен, може би с 3-5мм да е станал по-дебел... обаче грам не усещам разлика. :) Абе, кефи ме максимално.

 

Поздрави

 

Честито! :smt017

И аз ще се включа - но след 2 или 3 месеца, че малко да посъбера кинти!

Но и на снимките излежда много добре - тъй че са си много даже ясни! s_flag

Пък ще мисля и за скоростния лост, а и за тоя на спирачката.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте като пускате снимки къде и за колко се е случила промяната, ще е полезно за нас който още го мъдрим :smt032 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече и аз съм с кожен волан. Изкуствена е кожата и за това малко ме е яд, но не предполагах, че момчето от ателието в Дървеница ще го направи толкова добре! Много съм доволен. Цената на изработката на волана е 70 лв., а на маншона на скоростния лост-20 лв. (от изкуствена кожа.) това му е сайта: http://avtointeriorsofia.alle.bg/

5467b2bd9ee254e2.jpg87140cb4354944f5.jpg76c84cb9d5b0eb86.jpg

5fa5337f4dc3dc21.jpg19c828326152588c.jpgfc1cff582ae245de.jpg

543a98048b6af605.jpgee32e0d1a9ee3ba8.jpg96c28024606706b0.jpg

73840368293fa00e.jpgd5b762992ab01fd8.jpga9393ce21184d2df.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина е станал добре волана. Карате ме сериозно да се замисля. :-k

 

Колега Пепино, тази седалка май не е от на колегата Васил колата, просто му се е изпречила пред обектива, подозирам. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е преправена на стол седалката. Аз на село имам цяла 'холна гарнитура' със седалки от Сеат и Шкода, нали смених 2-3 салона на три от колите в семейния автопарк smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега. Ама ти и седалката ли си тапицирал?

 

Получи ти се . smile027 Посмях се ,ама отговора е -не ,това е стола на момчето в ателието,което освен че работи супер бързо и видимо много добре ,е и голям пич.Не го познавах до вчера и не е заради реклама,но който си го може си го може. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колеги, може ли да ми дадете телефон на Слави,че сайта не работи.

Редактирано от volodia85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес:
София, ж.к. "Люлин" 7
бул. "Д-р. Петър Дертлиев" №42


email: slaviauto_design@abv.bg
тел. за връзка: 0885 16 09 13 / 0893 58 97 98

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен от услугите на Слави.Който има мерак за кожен волан да не му мисли ами да действа.Ето и резултата: http://volodia85.snimka.bg/other/volan.806568

Според мен не може да се намери кусур  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууу страшен! Като моя е! Вече 12 000 км откакто го направих и си е все така як :) Чистя го с едни влажни кърпички за кожа и е много добре ;) На мен ръцете много се потят, затова се налага да го бърша отвреме навреме, но държи доста засега.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен резултат, наистина. Само искам да те попитам колко парички и за колко време стана интервенцията ?  :) Понеже и аз съм решил да го правя, само не знам кога ще се реша.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...  ;) На мен ръцете много се потят, затова се налага да го бърша отвреме навремe...

 

 

Шафте, и на мен много ми се потят ръцете. По този повод да те питам как почистваш дупките на перфорираната кожа от кирта ? Пробвал съм с клечки за зъби, ама мнооо дупките, клечките за уши пък не влизат в дупките... :) Веднъж пробвах с четка за зъби обилно напоена с веро , обаче едва не обелих кожата , после трябваше да правя обратното - да я мажа с парафин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите на лично ще ти кажа въпреки че е писано в темата.А като време не знам колко му отнема, защото оставих волана сутринта преди да отида на работа и се разбрахме да го взема когато приключа аз.Но предполагам, че към 4 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Днес и аз заведох Шкодака  :D при Слави в Люлин, да му оправим волана и скоростния лост!  Човека наистина си разбира от работата и горещо го препоръчвам! Не съм го виждал преди и не го познавах до днес и това не е реклама,просто наистина съм страшно доволен от този човек! Заслужи си всеки лев който ми поиска!  Ето снимки на волана и скоростния лост преди и след манипулацията

 

http://jaden.snimka.bg/automobiles/volan.836827

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз също съм много доволен от Слави, свършил си е работата перфектно. Кожата е много приятна и удобна на допир. Волана е една идея по-удебелен, което ми придава много повече комфорт от преди.

Това са резултатите за волана, топката и маншона на скоростния лост.

post-10467-0-64201800-1413382877_thumb.jpg

post-10467-0-85151000-1413382912_thumb.jpg

post-10467-0-16641300-1413382927_thumb.jpg

post-10467-0-25539200-1413382956_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колеги, може ли да споделите какво е състоянието на кожените волани след лятото? Има ли поражения по кожата след цял ден пек? Ще е интересно, ако може някой от колегите качил снимка като нов да го покаже и сега да сравним. 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.