Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапициране на волана от Вилнер/Слави-Люлин


Цецо75

Recommended Posts

Как бавно се точи темата ...

Ади бе, колега слагай снимка на кормилото и пиши цената на самостоятелната бойна единица !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бавно се точи темата ...

Ади бе, колега слагай снимка на кормилото и пиши цената на самостоятелната бойна единица !

Звъннах на момчето, цената с естествена кожа за волана е 100 лв. Кожата на скоростния лост(само маншона, без топката) е 15 лв. за изкуствена и 25 лв. за естествена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е написана по-горе от колегата pepino. Иначе кожата е много приятна на пипане , не виждам поне аз разлика в нея с оригинален волан . smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно при Слави от Люлин волан за 100лв с естествена кожа

и маншон на лоста за 25лв с естествена кожа

И аз съм за волана казвате кога и съм там =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен някой да говори с младежа за групова поръчка :roll:

 

 

Колегата,дали може да сподели,колко време отнема само за волана?

 

п.п.

Някой ако иска да поправи заглавието,да е при Слави smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен някой да говори с младежа за групова поръчка :roll:

 

 

Колегата,дали може да сподели,колко време отнема само за волана?

 

п.п.

Някой ако иска да поправи заглавието,да е при Слави smile001

 

Оставих колата в 9 сутринта, каза ми че ще е готова следобяд. Спомена обаче, че не работи в събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще се нагърби ли с политическата :lol: тежест,да говори с младежа?

Колко коли се събират до момента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега преброявам 4 човека. Пепи му е звънял и е написал на предишната страница цените. Сега остава да се уговорим между нас си за време и го атакуваме. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз ходих при Слави на 25.04 направо с октавията и каза, че може да ме приеме утре на 30-ти, но няма да смогна, та на мен ми каза 110 лева за волана с двата вида кожа, както е на снимките по-горе, и 60 лева за маншона и топката на скоростния лост. Някак си ме е преценил че мога да дам повече smile092. инак за 100 ме броите и мен. За маншона и топката на скоростния лост - която пак може да е комбинация от двата вида кожа - ако някои също е навит да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади правете ги по-бързо, че да може на соколския манастир да се види резултата.

 

Внимавайте със свалянето на волана! Правете го при изключен акумулатор. Гайката на кормилния вал се затяга с 5 Н.м. Позволени са и 5 сваляния , на 6-тото трябва нова гайка. Инструментът е М12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързате ли много с поръчката, че и аз искам да се включа за маншон, но колата ми е в сервиз и поне още седмица ще е там :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади правете ги по-бързо, че да може на соколския манастир да се види резултата.

 

Внимавайте със свалянето на волана! Правете го при изключен акумулатор. Гайката на кормилния вал се затяга с 5 Н.м. Позволени са и 5 сваляния , на 6-тото трябва нова гайка. Инструментът е М12.

 

Мерси за инфото, Димоне! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади правете ги по-бързо, че да може на соколския манастир да се види резултата.

 

Внимавайте със свалянето на волана! Правете го при изключен акумулатор. Гайката на кормилния вал се затяга с 5 Н.м. Позволени са и 5 сваляния , на 6-тото трябва нова гайка. Инструментът е М12.

 

Мерси за инфото, Димоне! :smt017

 

Малка грешка от моя страна Н.м са 50 Н.м , а не както съм писал по-горе (5). Имал съм предвид 5 кг.м.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро. Отдъхнахме малко и сега е време да се преброим за тези пусти волани и маншони s_flag. Аз - един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.