Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днеска някой позна сиво/черната октавия на Жоро и ме настигна да ме разгледа. Беше със Синя октавия комби. Много поздрави  :beach_2:

 

При първа възможност ще дойда на НИМ. Тази неделя няма да съм в София обаче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш, със сигурност няма да те остави като форда! Срещите са всяка 1ва и 3та Неделя от месеца горе на НИМ. Ще се радвам да се видим! Ако искаш звънни някой уйкенд, да хапнем някъде.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо Йети на Дондуков и Раковска, към 16:30 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо Йети на Дондуков и Раковска, към 16:30 :)

Бързах, верно си е! Цял ден така му вървя. Не съм те видял или си бил със служежната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицето (Izolini) 8:15ч в кръговото на сточна, мина покрай мен, аз чаках да се включа. Свирнах му, но май не разбра, че беше много съсредоточен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се съсредоточил, че тоя от лявата ми страна не му беше ясно на право или на дясно ще хване и го следях в кой момент ще ми влезе в калника.

Чух двойното поздравително подсвиркване, погледнах в огледалото и видях синята Фабия с ледовете, та даже разбрах кой е  :hi:

 

ПС: Много ти е прегракнал клаксона нещо  :eusa_think:

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта ококо 8:30 освирках винена О1 комби с регистрация СО и стикери на задното и на предното стъкло над огледалото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок.18.30 в локалното на The Mall се поздравихме с колега с бяло (или друг светъл цвят) Йети. Още не съм свикнал да се ослушвам и първо не зацепих защо ми подсвирва, но като изцепи в насрещното и задмина колоната аз му присвятках :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам за едно клубно сиво софииско и не го познавам човека, освен моето, бяло не знам клубно... Време е да се появи на някоя среща и друго Йети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Твоето ли беладжийско Йети излових днес към 19ч да прави ляв завой от Стамболийски (преди Д.Петков) ?  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоето ли беладжийско Йети излових днес към 19ч да прави ляв завой от Стамболийски (преди Д.Петков) ? :fiu:

В тоя студ гледах само да се прибера. Не съм те видял или чул! Не го ли познаваш, даже и стикер от събора си сложих на задния десен прозорец ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя студ гледах само да се прибера. Не съм те видял или чул! Не го ли познаваш, даже и стикер от събора си сложих на задния десен прозорец ;)

 Бях назад , фиксирах те от далеч , ама бях с Фаворита и докато му бодна една надолу , пък той без малко да тръгне и така :crazy:  ... успях да свирна ама вече беше в пресечката ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мушнах се в ледовете на преките и включих оффроуд режима... Малко да си поиграя с леда. Бати зора е, навсякъде са големи коловози.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една синя октавия 3 рс на румънското посолство към 11:15, ама се бях дегизирал като кална буца и нямаше как да реагирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ме разконспирира тази сутрин? 

 

Аз бях. Не беше трудно - Нива-та се разпознава още преди стикера да е видим.

Вече 3-4 пъти се засичаме в тази част на София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си ми е ежедневния маршрут :) Ама като видях, колко ти е чиста колата направо ми идеше да отбия на първата автомивка да заплакна Нивинка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една синя октавия 3 рс на румънското посолство към 11:15, ама се бях дегизирал като кална буца и нямаше как да реагирам

Аз ще да съм бил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравих син РС О3 на кръговото при Декатлон и РингМол... Аз бях с джипката. Кой си признава?

 

Поздрави

:) Където съм минал ме изловиха.. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Неделя следобяд изпреварих една готина Октавия 2 скаут на магистрала Тракия около Ихтиман

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Ф1, комби, СА8687 на Лук-а в Младост и след това по околовръстното, чак до кръговото на Драгалевци беше преследвана от клубната нива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера засякох бат' Стефан на Горублянско ханче. Беше много съсредоточен в задръстване, а аз бях под прикритие.

 

Днес до борсата в Слатина засякох и колегата с тъмно синя Фабия комби с видинска регистрация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.