Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Пловдивската ОК1 е бивша клубна, сега я кара някой от Дианабад, който обаче не влиза във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази бялата Пловдивска,спира пред 31Б. Все не мога да го хвана човека  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта Гената сигнализира на Тодор Александров. Видях те, ама нямах време за реакция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи 21:45 на Агресията в Надежда мисля че засокох този колега => http://blackspot.snimka.bg/automobiles/skoda-sybor-2009.373526.12042719.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи 21:45 на Агресията в Надежда мисля че засокох този колега => http://blackspot.snimka.bg/automobiles/skoda-sybor-2009.373526.12042719.big

 

Мда, преди два дена и аз карах доста време по него точно на същото място и същото време (към 22ч) - забравил съм да спомена.

 

С тези гуми и джанти изглежда като изтребител отзад.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби - нежната половинка на Мартинчо mrt ме беше изловила в Люлин :) 

post-654-0-59105400-1390553270_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията на angelovb беше гордо паркирана в Лозенец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сребриста Ок1 с регистрация 3161 вчера по обяд на Любляна? В последния момент я видях и нямах време за реакция и сигнализиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сребриста Ок1 с регистрация 3161 вчера по обяд на Любляна? В последния момент я видях и нямах време за реакция и сигнализиране.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се разминахме с бившата Бегачка в прохода на слизане към Слънчев Бряг... Горкичката явно е разбрала що е то сняг и зимни гуми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък вечерта на бул. Мадрид един колега със ЗЕЛЕН фаворит, беше омахам от един видно луд по къси гащи и зелен елек :) Много се чудеше тва момче кво става, ама имаше клубен стикер на задния джам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта (вторник) на качване между второ и първо ниво на The Mall се разминах със страхотен Супърб цвят Россо Брунело, като на chavdarlk ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта на околовръстното Маджо се беше маскирал със бялата стрела, но аз го разкомперирах :D/ . После го гледах на огледалото за задно виждане как сладко сладко си похапваше нещо :wacko_2: :tell_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех кой е това ама сам си призна  :tongue_1:  иначе си хапвам кроасанче с кафенце по път за офиса  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринтa в 8:05ч беше зaбелязaнa стикеросaнa тъмно червенa зaдномоторкa с рег номер М 9664** нa Гешов в посокa Борис :) Мaлко след товa в 8:30ч нa Aл. Мaлинов след ХМС в посокa Бизнес Пaркa беше зaбелязaнa сребристa Ок1 лифтбек с рег номер С 0270** с лaйсТнa нa зaдния номер :) И двaмaтa колеги бяхa освиркaни подобaвaщо, но явно не бяхa съвсем будни зa дa рaзберaт :P

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никола (точния стрелец) с бавното състезателно комби беше освирен от ниско прелитащо сиво возило насред Красна поляна , но само съпругата му отрази досадника :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.