Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Преди малко тъмно сива Окт 2 СА 5964 ** със стикер на задния джам , на Канала (Ев и Хр Георгиеви) пое към Сакъзов   :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е с черен Сюпърб комби *1930** с клубни лайсни? Днес около 11:10 караше по мен от Симеоново към Драгалевци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, пак не сигнализираш или аз не съм те отразил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че днес по обед Калата ме освири докато завивах от Борис III по Околомръсното в посока НИМ  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че днес по обед Калата ме освири докато завивах от Борис III по Околомръсното в посока НИМ  :eusa_think:

Aз бях ;) Точно преди Екото на Горнобански ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. За секунда видях тъмна Октавия и съм се припознал :). Сори, за което. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера очевидно глезена Октавия с клубни лайсни и един спортен надпис на задния прозорец паркирана в тревата до един блок в Западен парк :P

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поясни каква Октавия ... :rolleyes: 

П.С. Ако е бежова , значи съм аз :D , ама не е баш в тревата , има си излят цимент ... :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам аватара ти, прилича :) Беше спряна до една индивидуална гаражна клетка, стори ми се, че там е трева, но може и да съм се заблудил, не че има значение  :)

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер Ники (sharpshooter_) бе изловен да разхожда малкия бебок.

Ех ... бебе да си в днешно време , на разходка с ... vRS :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер Ники (sharpshooter_) бе изловен да разхожда малкия бебок.

Ех ... бебе да си в днешно време , на разходка с ... vRS :banger_2:

Смешно или тъжно, софийските улици + "нежнaтa" возия нa сaмоУетa и бебокa зaспивa зa нормaтив :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не знам дали усети днес едни тупани как щяха да се ударят точно зад теб на Софийския университет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленикава Октавия 2 с клубен надпис на заден ляв прозорец паркирана тази вечер пред гъзарски блокчета в Борово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не знам дали усети днес едни тупани как щяха да се ударят точно зад теб на Софийския университет

Усетих, усетих. Един Фиат В Ремонт (Фрииймонт) и някъв бакши. Тебе само съм те пропуснал.  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък засекох Маджо ,пеша . :running:

 

изненада ме с тоя скутер бре  :moto:

 

 

Е, той като не е пеша е твърде бРъз за да го видиш runningdog.gif

 

сега се чувам от далече  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съвсем случайно засякох Пепи (PRR) - при Маджо (ранния следобед - около 13 - 13:30). Бяха вдигнали червената стрела и й правиха някакви заклинания :D/ . А днес сутрина пък засякох другия Пепи (Pechata) на ул. Боян Дамянов - тъкмо обръщах и той мина пред мен :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушваха дупка (дали не беше кратер) от трънче (по-скоро кол) от задна лява лапа  :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо клаксонът на таз Фабия е по-мощен от мотора й бре - цяло Симеоново вдигна на крак  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съвсем случайно засякох Пепи (PRR) - при Маджо (ранния следобед - около 13 - 13:30). Бяха вдигнали червената стрела и й правиха някакви заклинания :D/ . А днес сутрина пък засякох другия Пепи (Pechata) на ул. Боян Дамянов - тъкмо обръщах и той мина пред мен :dance:

Извинявам се на Пепи (Pechatara)* - сега видях, че съм поизял последната сричка. А Пепи (PRR) - мисля, че даже минала седмица го видях в далечината покрай сградата на ИЗОТ, като ходихме да обяд :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.