Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Абе то ше се окаже, че половината форум работим в радиус от 150-200 метра един от друг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ivo_Dinkov: Иво, преди малко светкам, махам ти точно като излизаше от охлюва на мола (аз бях в уличката точно срещу изхода откъм Йерусалим) - никва реакция от твоя страна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ivo_Dinkov: Иво, преди малко светкам, махам ти точно като излизаше от охлюва на мола (аз бях в уличката точно срещу изхода откъм Йерусалим) - никва реакция от твоя страна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях те, но се оглеждах в огледалото за нервака, излизащ зад мен от тунела- очаквах всеки момент да ме шибне отзад :ranting:  За малко да ме нацепи на бариерата, после се забави на нея и смао чувах как си форсира мотора, а там бели лесно стават и бях на щрек, докато бях спрял...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О1 2866 при НДК към 18h днес. Бях под прикритие на две колела и нямах възможност да се обадя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко за пореден път се засякохме с Иво Динков из дебрите на подземния паркинг на Цариградско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера излязох да препаркирам и на връщане, докато се канех да спра до теб, се оказа, че ти си излязъл :D

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта 7:45 Иво(Ivo_Dinkov) и семейство беше засечен да отива към Царiградското. Поздрави! :)

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера излязох да препаркирам и на връщане, докато се канех да спра до теб, се оказа, че ти си излязъл :D

 

Кога е било това? Вероятно и аз съм бил излязъл да препаркирам ;) Много е тъпо с тва препаркиране, почивката ти отива да се въртиш като гламав из паркинга :ranting: Аз затова обикновено паркирам отвън, в уличката срещу изхода от охлюва, само ако е много кофти времето, влизам на паркинга,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще съм с Аудито- оставям фабията да я ровят да намерят какво дрънчи- аз се изчерпах с предположения- всичко е здраво и в перфектно здраве, а това дрънчене се чува и ме влудява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.

Другата сряда? Сръбската скара при Миро ми звучи като едно нелошо място :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.

Другата сряда? Сръбската скара при Миро ми звучи като едно нелошо място :sorry:

 

:D/ не е зле. в 13ч? или по-добре 15 мин по-рано, че в 13ч се изсипват всичките офиси и става лудница, ше е хубаво да сме заели места вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния етаж на The MALL, или така наречения food corner на The MALL. Точно срещу асансьорите е.

И аз съм ЗА, но за съжаление няма да съм в България тогава.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния етаж на The MALL, или така наречения food corner на The MALL. Точно срещу асансьорите е.

 

И аз съм ЗА, но за съжаление няма да съм в България тогава.

 

Точно там е. Има огромен надпис Сръбска скара при Миро. Иначе, Коста, ако толкова много съжаляваш, да се сменим, ако искаш - ти остани в БГ за обяда с колегите в сряда, пък аз ше те сменя за чужбинско, без да съжалявам грам :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена форумна Фабия на бул. България. Поздравихме се с колегата  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се запознахме с колегата PRR пред ЕураТек в 08:00 сутринта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се запознахме с колегата PRR пред ЕураТек в 08:00 сутринта :)

:cheers:

 

Хубава RS-ка. Много безавариини километри с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

PSYHO-ската кола беше забелязана да излиза от Армеец 16:40, дано всичко е наред. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 18,15ч до Орлов мост бе засечен колегата nikolaaaay . Много яка стойка има Шкодата ... :) а и номера се откроява.

Малко преди това на Ев и Хр Георгиеви , gogata  (пешеходец) бе забелязан и сериозно освиркан от един бЕл ГоУф ... Гогааа , не с лошо бре :D

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко преди това на Ев и Хр Георгиеви , gogata  (пешеходец) бе забелязан и сериозно освиркан от един бЕл ГоУф ... Гогааа , не с лошо бре :D

Принципно много мразя да ме освиркват на пешеходна пътека и докато загрея кой вдига шум, си отнесохте една дългосвиреща с колегата ти.  :sorry: Ще ви се реванширам с по кафенце и на двамата  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PSYHO-ската кола беше забелязана да излиза от Армеец 16:40, дано всичко е наред. :)

Всичко е ОК, просто им показах колко хубаво е пребоядисана цялата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си признае ли, кой беше колегата покрай който прелетях ( с 30км/ч :tongue_1:  ) днес пред президентството около 19:20ч. За съжаление не успях да видя номера, единствено забелязах, че е стикеросана, сребриста Фабия 1 комби :sorry:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.