Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

... Веднага поне 10 шваби са го докладвали по телефона и ще го чакат с фанфари на първата отбивка.

Ей тук е ключа. Те ги докладват, а ние тук чакаме КАТ-аджиите да излязат от сенките. Народопсихологията ни е такава, хем всички сме тарикати, хем "ама то щото ония не си вършат работата".

А за тази еволюирала раса с черните джипове няма какво да се говори - като ги видиш, аварийни и в дерето директно, за да не им се пречкаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък се разминахме със синята стрела на околовръстното на Пловдив. Не успях да сигнализирам с фаровете. В последния момент разчетох номера.

Поздрави Павка! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук е ключа. Те ги докладват, а ние тук чакаме КАТ-аджиите да излязат от сенките. Народопсихологията ни е такава, хем всички сме тарикати, хем "ама то щото ония не си вършат работата".

А за тази еволюирала раса с черните джипове няма какво да се говори - като ги видиш, аварийни и в дерето директно, за да не им се пречкаш.

Не веднъж съм докладвал за нередности на 112,когато работеше де,цитирал съм номера на МПС-та,и нищо.

Боли ги фара от народната милиция,само за заплати пищат.

А вчера пипнали от тяхната шайка да возят нелегални емигранти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А вчера пипнали от тяхната шайка да возят нелегални емигранти.

В Събота беше, и операцията беше много глупава - станах свидетел, без да искам (минавах и бяха ги натръшкали 10+ човека, спряха цялата магистрала, щеше да стане стабилна катастрофа, защото изведнъж спряха всички и ни накараха през ромпетрола да минем?!?!?!). Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я карай в сащите или в немско в аварийната лента :threaten:

Ето! Някой си е направил труда да ги снима даже. Аз бях крайна лява лента и бях спрял на 2-3 коли разстояние отпред. Добре, че беше тая дупка, за да се намушкат напряко 5 коли, за да мине пожарната в СРЕДНАТА ЛЕНТА! Щото аварийната беше пълна с "бързащи"... Интересно стана, след като мина пожарната и в аварийната застана един човек с "черен жиб" и спря останалите! То не беше натискане, свирене, напъване през другите две ленти, че и през мен пожела да мине един бързащ с МL...който после едвам пъплеше... Мъката е пълна за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартна ситуация с много тъпанари събрани на едно място, които не знаят какво правят там и какво да правят в критична ситуация... Като гледам клипчето, 99% гледат като дрогирани или е/бани в ушите, слезнали от колите и снимат пожарната/колите или си говорят по телефона, въртят се като обрани евреи и не преместват грам кочините си, за да мине пожарната, където е тръгнала... Един да направи показно, може тъпото стадо да го последва, ама едва ли.

 

А за русенският “глупак-супергерой“, който запуши лентата и създаде допълнително 15-20 секундно забавяне на пожарната, след като не успя да се прибере после, а уж си мисли, че нещо помага...просто не ми се коментира. Няма смисъл.

 

Както казах, всяко говедо си спряло, както си карало, и без мисъл слезли всички и гледат тъпо с ръце на кръста как пожарната се опитва да мине, вместо да се изместят в аварийната лента, да се открие минимален път, дори...след като пожарната е тръгнала в средата. Съобразителността спрямо ситуацията е нулева и овчото си проличава на максимум - точно така прави едно тъпо (умно няма) стадо овце, когато го подгони нещо - максимално се бута и се “скупчва на купка“ с риск да се задуши, през вратата минават по 2-3 с риск да се “ошмулят“ (много хубава думичка) много здраво, но уж да си спасят гъза. Мъкаааа! Същото и тук.

 

Кой карал в аварийната карал. Аман от тъпанари. Обаче всеки “праведен“ се оглежда толкова тъпо в ситуацията, че нямам думи.

 

Подобна ситуация се създаде на бул. Н.Мушанов преди време, където сложиха голямата циментова ТЪПА СТЕНА и двете ленти бяха плътни от бул. Житница до ул. Добротич. Откъм Житница идваше линейка, която не може да мине в насрещното, заради бетонната преграда - няколко коли се качихме на тротоара отдясно, другите максимално до стената и линейката мина доста бързо надолу посредата, без проблем. В такава ситуация никога няма да сляза от колата, всяка секунда е важна. Не да се правя на герой и да спра две коли с тарикати - голям праз.

 

А на пожарната трябва да сложат две вилици като на мотокар или от Death Race това където ги блъска настрани, и да си прави път сама.

 

...малко се ядосах, но това е реалността в бг-овчото ежедневие...

 

А как пък никой немА един пожарогасител - защото “стотина“ коли са били близко до горящата, всяка с по един пожарогасител... пожарната щяха само да пишат констатацията, без да пръскат нищо... Няма смисъл, просто... :) Сеирджийски овчи манталитет. Преди време имаше една карикатура: удавник и група хора, които снимат и споделят “у фейсо“, вместо да помогнат (да го натискат, да се доудави, нали, не друго).

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето! Някой си е направил труда да ги снима даже. Аз бях крайна лява лента и бях спрял на 2-3 коли разстояние отпред. Добре, че беше тая дупка, за да се намушкат напряко 5 коли, за да мине пожарната в СРЕДНАТА ЛЕНТА! Щото аварийната беше пълна с "бързащи"... Интересно стана, след като мина пожарната и в аварийната застана един човек с "черен жиб" и спря останалите! То не беше натискане, свирене, напъване през другите две ленти, че и през мен пожела да мине един бързащ с МL...който после едвам пъплеше... Мъката е пълна за съжаление

Ако бяхме нормална държава всичките минали през аварийната лента щяха да ги привикат да си оставят книжките за поне 6 месеца ... а защо не и за една година. И, за разнообразие де, да ги пуснат по новините. Да няма неразбрали ... Ех, мечти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една забавна случка от сутринта.

Реших да се кача на Цар Борис от кръстовището на Овча купел (в нарушение разбира се) , защото опашката за нормалното излизане беше километрична. Зад мен полицейска кола (да си имам късмета) , но "органа" на реда направи същата маневра като мен , а отсреща от еднопосочното излезе и Тойота Ярис ... голяма веселба беше (и задръстване) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей с такива идиоти се разправям всяка сутрин, на "Петте кьошета", че и обяснението им е същото "Правя нарушение, защото бързам, а опашката е голяма и на светофара се чака дълго" !!!

Ама, останалите като сме будали, така е, то, ние не бързаме, на разходка сме.

Само се чудя, коя ли сутрин ще препарирам някой от "бързащите" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера мернах паркирана O2 с PK регистрация и стикер на задното стъкло. Беше на Алабин :)

Това трябва да съм бил аз :hello:  Бях паркирал там в петък вечерта между 21-23:30 някъде. Поздрав :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Данчо (roodnb) се засякохме днес на Дойран към 18:20

И аз мернах Фабията там, миналия Понеделник! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз те мернах онзи ден, вероятно когато си отивал за фотосесията. Разминахме се при Порше юг, някъде привечер беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на магистрала Тракия посоко Бургас покарахме заедно с червена О1 vRS / СВ 7996 ако не се лъжа /.

Клубна ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък се разминахме със синята стрела на околовръстното на Пловдив. Не успях да сигнализирам с фаровете. В последния момент разчетох номера.

Поздрави Павка! :hello:

 

Жорее не съм те видял :) Да, ходихме на Равнища и Дедово. Мнооого приятно.

 

Не толкова приятно беше влизането в Пловдив...нема табели братче, влизаш в камънака, заобикаляш на Ботев стадиона...никой не ти казва колко км чакъл има напред :)) Няма табели да те упътят откъде можеш да минеш. Синята птица яко офроуд видя там - добре, че е височка !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Синята птица яко офроуд видя там - добре, че е височка !!

 

 

 Аз й викам стрела, щото мноо върви! Особено като я кара жена ти :)

Ами Коматевско шосе е в ремонт.... вече година ще стане. Изобщо не съм правил опит да минавам оттам.

Варианта е пак по околовръстното и на следващото кръстовище - където е разклона за Марково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 15:30 Сашо maxrpm избръмча покрай мен на Околомръсното (предполагам, че се прибираше от срещата на НИМ).
Грозни са ми тея зелени джанти, но пък, спор да няма, колата е силно разпознаваема с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозни са ми тея зелени джанти, но пък, спор да няма, колата е силно разпознаваема с тях.

 

Тва да не е някой ВАГ та да го разпознаваш. Няма да срещнеш друга 120ка в СФ. :)

Така че, джантите са грозни, обаче само на някой нередовен състезател може да му хрумне такава идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес покарах до/зад един Супърб 2 комби с номер 1780 по спомен и стикер на него по Гешов надолу, след Борис lll. Колегата се шмугна в дясно към ж.к. Сердика.

А малко по-късно видях на ул. Три уши (зад циганското НДК), паркирана зелена Октавия 2 ама загледах лепенката на водолаза на задния капак и не видях номера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес покарах до/зад един Супърб 2 комби с номер 1780 по спомен и стикер на него по Гешов надолу, след Борис lll. Колегата се шмугна в дясно към ж.к. Сердика.

А малко по-късно видях на ул. Три уши (зад циганското НДК), паркирана зелена Октавия 2 ама загледах лепенката на водолаза на задния капак и не видях номера...

Тоя суперб не е ли с В регистрация? Всеки ден го гледам, съдед ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес покарах до/зад един Супърб 2 комби с номер 1780 по спомен и стикер на него по Гешов надолу, след Борис lll. Колегата се шмугна в дясно към ж.к. Сердика.

...

Вчера минах следобеда по споменатия маршрут, така че ако е бил тъмно кафяв Superb-a значи съм бил аз. Номера отговаря на моя, отличителни стикери нямам никакви обаче, само лайстни под номерата. Признавам си - хич не съм те отразил, че там винаги ми е било "притеснено" да минавам заради включващите се от Борис.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.