Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Черна О1 facelift СМ 1406, 8 30 на светофара на OMV на Г.М. Димитров. Дадох два звукови сигнала, но колегата не ме отрази. Успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата се подвизава в квартала където живея, не много далеч от там. И аз го засичам няколко пъти, но си трае. Може човека да е купил колата с отличителни знаци на клуба, но да не влиза във форума.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с черна Октавия 2 vRs с номер 3131?

Току-що се разминахме на околовръстното в района на Пушкин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с черна Октавия 2 vRs с номер 3131?

Току-що се разминахме на околовръстното в района на Пушкин.

 

А, тази я засичам редовно, комшии сме някъде из Редута, щото го виждам винаги паркирал на (почти) едно и също място в квартала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните дни забелязвам колега със синя Фабия 3 - CB 3474 паркирал на бул. Вардар. Някой да се познае?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тази я засичам редовно, комшии сме някъде из Редута, щото го виждам винаги паркирал на (почти) едно и също място в квартала.

 

Кой беше с черна Октавия 2 vRs с номер 3131?

Току-що се разминахме на околовръстното в района на Пушкин.

Засичам го най редовно на спирката на 72 до денонощното на Атанас Узунов. Отскоро има и един бежов рапид отпред спрян. Шофьора е възрастен господин на около 55 години и хич не му е до форуми  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните дни забелязвам колега със синя Фабия 3 - CB 3474 паркирал на бул. Вардар. Някой да се познае?

Признавам си :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засичам го най редовно на спирката на 72 до денонощното на Атанас Узунов. Отскоро има и един бежов рапид отпред спрян. Шофьора е възрастен господин на около 55 години и хич не му е до форуми  :nea:

 Значи ми е позната от квартала, пък аз реших, че е от форума. 

А, тази я засичам редовно, комшии сме някъде из Редута, щото го виждам винаги паркирал на (почти) едно и също място в квартала.

А бе, Явка, скъпо мое Рагу, не те ли е срам чак сега да си признаеш, че сме комшии? Аз съм в Гео Милев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, Явка, скъпо мое Рагу, не те ли е срам чак сега да си признаеш, че сме комшии? Аз съм в Гео Милев

 

Ааа, казвал съм ти и преди, ама или си забравил, или не си обърнал внимание. А пък теб из вилаета нито веднъж не съм те засякъл, нито пък братя Чобанови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, казвал съм ти и преди, ама или си забравил, или не си обърнал внимание. А пък теб из вилаета нито веднъж не съм те засякъл, нито пък братя Чобанови.

Ааа тука сме си и ние
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, черна октавия 2, с 2121 около 18 часа между студ. град и младост 1, с две мадами вътре :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше със сребриста О1 С48**** вчера около обед на Лукойл-а в центъра на Смолян?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпреварих бежов, софийски румстър в неделя ранния следобяд по пътя Козлодуй -Враца, малко преди пътния възел Враца, Монтана, Оряхово, София. Видя ми се стикер на задно ляво стъкло, но в последния момент. Не отвърна на сигнала ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 08:15 на бул България - тъмно зелена Октавия 1 СА2866 с лайсни на номера. Поздравих с кратък клаксон (бях под прикритие с VW Jetta) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа тука сме си и ние

Той единия брат се разделя с ОкитУ след месец  :cray: Ще сменява марката май с друга от групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си :)

 

Ба, и аз я видях тази синя Фабия това лято, минаваща покрай Биллата в Красна поляна. Много яка бе! Накара ме да се обърна и да я огледам и отзад, при което видях и клубния надпис. Че и шофьорът ми се стори от някъде познат, та после направих връзката, че съм гледал някакви снимки с негово участие тук във форума. :D Поздрави от мен, макар и с няколко месеца закъснение!  :)  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 16 часа под моста на бул. България при Армеец се разминах с клубна сребърна О2 vRs комби. Не бях с Вишнята, а маскиран в черно А8 и не сигнализирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

PUF-PAF бе отбелязан да минава кръстовището на румънското посолство днес към 10:30 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Тодор Чобанов (със син vRS - СВ1239АС снимката му 2-3 поста по-горе) ме изправари днес към 12:40 на Ботрвградско... Разменихме по един клаксон :D

*vRS-a изглеждаше много добре ;)

Редактирано от jorojoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:30ч Лили, Пепи и Коцето на Ботевградското си говореха до Окито на една бензиностанция. Или по скоро Коцето обясняваше нещо :D

 

А вчера на ПЖИ-то кой колега играе в АМФЛ лигата с сребърна ОК2 фейслифтово?

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засякох бордо супърб СА 8336 преди малко с табели на форума и стикер на клуба на задния джам 1ва колонка на Шела до Кенара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там (даже винаги на 1-ва колонка) зареждам 98% от случаите.

И аз мернах Фабията, но не разбрах, че е форумна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 17:40 на на Н.Мушанов освирках колега с О2 (графитена с лайсни), докато правеше ляв по Възкресение. Ще си признае ли кой беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.