Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Колегата Тодор Чобанов (със син vRS - СВ1239АС снимката му 2-3 поста по-горе) ме изправари днес към 12:40 на Ботрвградско... Разменихме по един клаксон :D

*vRS-a изглеждаше много добре ;)

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес към 08:40ч на ОколоМръсното една "нахална" Джета постресна малко Сашето ( Alexandar ) , :fiu: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 8:15ч тази сутрин на Н.Мушанов, чичА ми Гена (а.к.а. чичо Манчо) беше абсолютно безуспешно освирен (10тина пъти).

Колкото и да ми стана неприятно, че не ме отрази, не мога да не взема под внимание, че на тази (неговата) възраст е нормално сетивата да са силно притъпени и съвсем не нарочно нито ме е чул, нито ме е видял  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 8:15ч тази сутрин на Н.Мушанов, чичА ми Гена (а.к.а. чичо Манчо) беше абсолютно безуспешно освирен (10тина пъти).

Колкото и да ми стана неприятно, че не ме отрази, не мога да не взема под внимание, че на тази (неговата) възраст е нормално сетивата да са силно притъпени и съвсем не нарочно нито ме е чул, нито ме е видял  :sorry:

 

А оня ден с тебе се разминахме, ама тооолкова бързо мина, че не успях да "цвирна" и аз :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за теб си помислих, че не си ме отразил....но си младо момче още и викам да не се обаждам  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Щом мина и свирна - веднага отразих - но признавам си, напред не гледах и не те видях - нещо си мислех тогава, беше тежък ден :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 8:15ч тази сутрин на Н.Мушанов, чичА ми Гена (а.к.а. чичо Манчо) беше абсолютно безуспешно освирен (10тина пъти).

Колкото и да ми стана неприятно, че не ме отрази, не мога да не взема под внимание, че на тази (неговата) възраст е нормално сетивата да са силно притъпени и съвсем не нарочно нито ме е чул, нито ме е видял :sorry:

HeadShot!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да броя колко пъти съм осФирвал малдия Венециански търговец и той не ме е отразявал , значи трябва да е поне 3(ТРИ) пъти по-стар от мен , а дефакто е с 30% по-малко ;)

Тъй , че Ники наздраве и спи спокойно , щот чух прегракналата свирка на онова нещо , което караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 08:40ч на ОколоМръсното една "нахална" Джета постресна малко Сашето ( Alexandar ) , :fiu: .

Хаха, неочаквано беше, да :) Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около половин час Венецианския търговец (на недвижима собственост) бе брутално освирен докато завиваше на Добротич , но предполагам не ме е отразил , защото имаше вид на полярен изследовател ... така е брат в тази марка дори и софийския студ ти се струва сибирски ... за Дилмана имам два шинела , ама за Стефчо може да помислиш за инсталиране на кюмбе на задната седалка ;)

По-странното е , че видях още няколко шофьори на тази марка и те също се бяха увили с ушанки , габини и по няколко чифта ръкавици ... явно това върви като зимен комплект с колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около половин час Венецианския търговец (на недвижима собственост) бе брутално освирен докато завиваше на Добротич , но предполагам не ме е отразил , защото имаше вид на полярен изследовател ... така е брат в тази марка дори и софийския студ ти се струва сибирски ... за Дилмана имам два шинела , ама за Стефчо може да помислиш за инсталиране на кюмбе на задната седалка ;)

По-странното е , че видях още няколко шофьори на тази марка и те също се бяха увили с ушанки , габини и по няколко чифта ръкавици ... явно това върви като зимен комплект с колата :)

 

Чичо Манчо, видях те (втора кола на светофара), отразих те, чух те и те освирих, но по написаното от теб разбирам, че ти отново не си успял да ме чуеш.....е на тази възраст... факта, че си ме видял е достатъчна радост за мен  :hi:

За топлото не се бой, багажник бол, все ще измислим нещо. А факта че колата и тази сутрин запали, е достатъчен празник за мен   :doubleup:

 

 

Напраили са некъф фокус да запали зимъска, а?

 

Има, има....даже от Ford така са се зарадвали, че измислили Fiesta  ;)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брокера на недвижими имоти пак опакован в три ката дрехи ми свири таз сутрин от бяло возило , защо ли ... сигурно големия черен кораб е пуснал котва някъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брокера на недвижими имоти пак опакован в три ката дрехи ми свири таз сутрин от бяло возило , защо ли ... сигурно големия черен кораб е пуснал котва някъде :)

:hi:  Бялата пуканка е бензинова и бързо стопля....и пали :banger_2: , просто ме мързи да се събличам  :fiu:

 

М/у другото, кораба верно се поддаде на слуховете за непалещите фордове и беше пуснал котва за два дни, НО от снощи е с презаредени батерии и пак е в играта...та не го мисли  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин махнах на Izolini на жълтите павета, но бях с Аудито (сиво Б7) и само ме изгледа неразбиращо :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин махнах на Izolini на жълтите павета, но бях с Аудито (сиво Б7) и само ме изгледа неразбиращо :tongue_1:

Даже не помня да съм гледал някого неразбиращо. Иначе ако те бях погледнал щях да те позная.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Значи ми е позната от квартала, пък аз реших, че е от форума. 

А бе, Явка, скъпо мое Рагу, не те ли е срам чак сега да си признаеш, че сме комшии? Аз съм в Гео Милев

 

Засичам го най редовно на спирката на 72 до денонощното на Атанас Узунов. Отскоро има и един бежов рапид отпред спрян. Шофьора е възрастен господин на около 55 години и хич не му е до форуми  :nea:

Колата не е vRS, само въшно е направена. Паркираше преди на Съдебната палата, колеги сме, но от различни институции. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли беше освиркан на София Ленд. :)

Чух те. Видях те. И свирнах. Ама много бързо прелетя покрай мен, може и да не си ме чул :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Борката как ме освирка ... след като покара прилично време зад мен ;)

с дъстъра не мога да те стигна. Хаххахаха
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.